Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenki a fészen lötyög......
Üdv, fiatalok! Mi a helyzet a Tpi-kel ,megbízhatóak már? Mennyire személyre szabhatóak?
Hetente 2-3 alkalommal. Kivéve ha esik mert akkor a triál gumi halál. Elcserélném enduróra, azon elfér egy rendes gumi.
Persze. Minden 2. Hèten.
robogóval heti hét napból hármat, keményen terepen
ha annyi 5 eurósom lenne ahányszor lekoppan az első teló lassan összejönne a 890 😁
Nem neztem be lassan fél éve, de látom bazi a csend.. Motoroztok még néha?😁😇😂
nem kell megszegni, csak lehetőség van rá
persze az ilyen táblák java része értelmetlen hiszen a nagy vontatók sokkal jobban károsítanak mindenben is mint egy endúrós csapat
Ha nem lennének szabályok, honnan a faszból tudnám, hogy mit kell megszegni??
így voltunk mi is
ki tudja mennyi dugó járt már benne
aztán vettünk egyet, ha szar lesz a hangja csak gyors felpattintjuk
aztán azóta is kitűnően működik, és addig szét se szedjük amíg nem kolompol
nem rossz, csak nem tudom mennyi óra van a dugattyúban, ha már cserélek akkor nagyobbat teszek bele. Csendes, nem füstöl könnyen indul, tudom kár hozzányúlni.
mi meg már vagy egy éve megvettük a hengerszettet a 200ashoz és az istennek se akar szétmenni 😁
Mire ideér, lehet az is kétszer annyiba lesz 🙁
Én cserélnék hengerszettet, de csak usa-ban találtam normális áron. Itthon duplája.
a baj csak annyi hogy bár eddig se volt szabad menni, kb leszarta mindenki hogy ott vagy
meg úgy igazándiból nem is volt ennyi hely(szigorúbban) tiltva, plusz a tájékoztatás nulla, ellenőrzés nulla
most hogy van tábla meg sorompó a tájékoztatás teljes körű, és ha megoldják az állandó ellenőrzést utána elveszett az a terület
a helyiektől és a turistáktól meg azt lehet hallani hogy az ellenőrzés kezd gyakorivá válni
Eddig is tilos volt csak tábla nem volt. Mi a különbség?
lassan kibaszhstjuk a picsába az endúrókat
egyre több ilyen táblát látni olyan utakon ahol már 10+ éve motorozunk
Meghalt a fórum. Mindenkinek új motor. Ès nem romlik el semmi rajta. Így kèrdès sincs....
Ez a lófarkas kislány teljesen betett a fórumnak 😆
!