Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Virus elott naponta akart venni valaki egy uj motort. A virus ota kb 2 ember erdeklodott...aztan azok is felszivodtak. Vagy. Elotte volt mindig egy gts vespam.amit ha el akartam adni ket perc alatt eladtam annyiert amennyiert én szerettem volna.. mos van egy tavaj nyar ota. 1.5 rol indultam. Fullos hibatlan abs asr. Keves km. Mar 1.25 ert probalom eladni ..kutya fel nem hiv.... Persze biztos vesznek azert ujakat endurokat de kb ami eddig 100 egysegen porgott az most jo ha 20-25. De lehet hogy sokat mondtam. Én mennék motorozni de a roman hatar szerintem nem.lesz atjarhato idén sem. Örülök ha dolgozni ki tudok menni 4-5 papirral. Allando tesztelessel. Ami zsebbol van fizetve...sajnos a motorozasi mitovaciomat jocskan lerombolta ez a mocsok vilàg. Arrol nem.beszelve hogy szerintem duplajara dragult az élet rovid ido alatt. Én rendesen ugy erzem hogy elvették az eletemet.
Meghalt a fórum. A covid kinyírt mindenkit....
Én is rendeltem már, tök jó volt, illeszkedett is egyből, annyi hogy 1.1 baros kupakkal küldték, ami nem sok mindenre elég.
Ezek a nagyobb cégek korrektek és gyorsak. Nem fognak átverni.
http://youtu.be/1UeZgA5hQXQ
De komolyan nyomjàk.
Fel.
szóval akkor kb tökmindegy mit rendelünk, ha jó az értékelése akkor csak nem lehet mellényúlni
fel lehetett tenni a helyére? mert ha a vázhoz jól csatlakozik a többin lehet kicsit alakítani
Winner racing nekem is volt (csak nem jutott eszembe a nevuk azert nem irtam ide eddig). Az alut nem sajnaltak belole, de a csocsok nem voltak pontosan ott ahol a gyarin.
Én rendeltem már sokat. Olyan céget keress, akinek van Eu-s "telephelye, akkor gyorsabb lesz. Jött már a winner racing-tól, GPI-től, nagyjából ugyanaz a minőség. Elég tartósak.
rendelt már valaki az ebayról hűtőt?
van olyan típus ami "jobb" mint a többi vagy kb egyforma mind?
már annyit taknyoltam a 200as hűtőjét hogy lassan be kell szerezni másikat, lassan több lesz rajta a hts mint az alumínium
utána kiállítjuk mint valami absztakt művet mert már olyan idomtalan amorf a formája
nekem elég a 20 paci a 71 kilós 4t motorhoz.
Nincs is saját motorja.
Meg a másik két tag non-stop itt motorozik.
De jól nyomják nagyon.
Az komoly Hogy Weis kibaszott jo de itt ő volt a gyenge lancszem. Bar gondolom.kolcson motorral.megy.
én a 200-ast aláztam hétvégén
mert ugye 30 év rutin az mégiscsak 30 év rutin nem pótolható holmi wp futóművel meg 40 lóval
Nem mondhatom. Meg kell hogy öljelek ha elnondom....
Hol? Tàn a levegőben motoroztatok?
Ajde jó volt ma a terep....
megoldódott köszi
Az első szériàsoknak voltak gondjai. 2019 nem tudok problémàrol. Bàr a kuplungot sok féleképpen lehet hasznàlni....