Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem rakta be a képeket
Húzni kellett volna rendesen a gázt!
Jol tette. Egy patak volt ott is atvergodott vele. Azon az agyagon latszott viszi.
Rogó feldobott egy sár gumit..!!!
Néztem egy darabig ezt a madarat.. igazi hulye. Varja hogy megelőzzék.. feljut egy kritikus pontig aztan ott nézelodik majd letolat egy olyan helyrol ahol fel kellett volna szopnia magat barmi aron mert 50 en jonnek mogotte..aztan nekifut még ketszer egyre hervadtabb gazokkal.. aztan nem neztem tovabbb.... Eleve azokon a feljarokon rendesen rakell rajtolni mar az aljan mert majd mind nyelgazos volt. A motor hangja pedig egy kotlaéhoz volt hasonlo. Viszont szépen fel volt oltoztetve legalabb. Kàr volt besarozni :). Rogo jol elkente a csapatot. Valahogy az ő videója izgalmasabb volt. Menekült Norbi elől
http://youtu.be/nHON3_-IVwk
18 percnél magyarok. Ismeritek őket?
mert elsózta a vénlány és másképpen nem tudott javítani rajta :-)
öreganyám feltette a tyúk pörköltet hosszabb lébe, tett bele pár szem négybe vágott krumplit is a hús mellé
az olyan finom volt hogy azóta is keresem azt a fajta krumplit, ha 3 órán át főt akkor se foszlott szét, megpuhult de nem töredezett még ha kevergetted is akkor sem
ez ilyen 30+ éves történet
pörköltbe hús szalonna hagyma kell!
A sok drága szerszámod árán egy jó hegesztőgépet se kapnál :-)
Olyan kellene ami nem fő szét a pörköktben
Öreganyámnak volt ilyen azóta se találtam azt a fajtát
Koszi! Kuldom majd a valasztasi krumplit! Otthon az a befutó.
1 szavazód màr lesz.
Ja szep asztaloskodni de en is gyulolom a cipekedest
..sajnos elkerulhetetlen. Raadasul 2 x kell ugyan azt a mennyiseget cuccolni..rengeteg draga gép.kell.. én. Politikus lennék. Ha ujralehetne kezdeni. Nulla munkàval dől a lóvé. Semmiért nem felelsz. Nem.kell befektetni...
Ha újra kezdhetném, fodràsz lennék. 10 perc, 2000ft. Nem kell cipekedni, felmérni, nem kell sok szerszàm. Hàzhoz jön a kuncsaft...
haver mond favágásra olyan árat hogy nemet mondjanak azonnal, tízből 8-9-nek mégis kell a munka.
Igen hallom hogy sokan pifatlanul sokat kérnek. Undorito ami az épitoiparban megy most. Szarhazi tamogatasok felbaSztak az arakat...nevetseges. persze az epitoiparos fel van haborodva ha neki kell valami es nem 3 ezer ft ert kapja meg.. de o elker egy semmi munkarrt 5-600 ezret 3 gyenge napra maganak. Igen hallom hogy sok a melo....en most nem tidok melot vallalni. Lassan kesz a hazam. Pontosan tavaj kezdtem az alapot ilyenkor. 95% ban egyedul epitettem. Tobbet sporoltam.igy mintha hivok ra szakipart es en eljarok melozni. Kiszamoltam jobban jarok igy .raadasul nincs kilopva semmi mindenbol a jobbat epitettem.igy bele nincs gànyolas jovanazugy stb..
. Ha vege es be birunk.koltozni majus vegen picit leeresztek. Aztan kezdem.a maszekot. Odabaszok énis a nagypofaju gazdag regi ugyfeleknek olyan arakat hogy kettealljon a fuluk. Beallok enis ebbe mocsok rablo épitoipari lehuzasba...
termelő munka nincs, nagy lesz a baj hamarosan.
Az informatika is elég jól megy.
ha mindenki szarban van és az árak magasak(ami igaz is) akkor az hogy kehet higy az összes multi oarkolója színültig van
és kb mindegy hogy délelőtt vagy délután mindig vásárol a nép
Az építőiparon kívül mindenki szarban van az árak inkább a háromszorosára nőttek pest környékén. Cserében nincs ember aki dolgozni akarna...
Szali! Több pozitivitàst vàrok tőled. Épitő ipar majd fel robban, tehàt az asztalosoknak is jó vilàg van. Legalàbb itt szabolcsba. Mindenki újitja a kecót. A 10 emeletes panelokba kérik a sok szàz ezres konyhàt. Na a romània az hiànyzik. Szerencsére itt a zemplén közel. Robogó piac megàllt. Jól làtod. Dobozos túra motor...meg a naked a slàger most.
Köszi nem. A baj nagy.de nem akkora . Kifejlesztette a szatymazi ellenanyagot? Vagy esetleg ő maga az ellenanyag?
Kérj tanácsot Zaritól, bár mostanában lefoglalja a vírus miatti védekezés és ország irányítása, de biztosan szívesen segít neked is..
mi május végén tervezünk menni erdélybe, remélem nem szarnak bele a románok a műzlibe..........