Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Olyan problémám volna hogy a gilera rc.be vettem egy ablak nélküli(vertex) dugattyút és az istenért nem akar ki pörögni.Szerintetek lehet a dugattyú a problémája vagy máshol kell keresni a hibát.Karter szívásos a blokk
Sziasztok! Lenne egy Gilera Dakota 350 ER motorom csak idomokat keresek hozzá mert szeretném gyári állapotúra újítani és már csak az lenne vissza?
dugattyú,gyűrű,csapszeg,tűgörgő is cserélve lett.Az az érdekes hogy uncsimnak is van egy piaggio blokkos NRG-je arról át cseréltük a variátort,kuplungot,szíjat és az övé tökéletesen megy az én cuccaimmal viszont az enyém ugyan úgy nem megy az övével. :D kifogytam az ötetekből.Igy kaptam a motort sajnos hogy nem bír elvinni és arra gondoltam hogy csak a hengerrel van valami probléma de nem.
Szia! A henger cserével gyűrűket is cserélték? Mert ha nem az lehet hogy a régihez van bekopva és nem paszol ugy ahogy kell mert szabad szemmel nem látható kopás lehet a gyűrűn ( régi hengerhez van bekopva)
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni nemrég vettem egy gilera rc 125ccm crosst és nem tudom hol lehet az olajszintet elenőrizni és mijen olajat kell beletenni és a váltónak van e külön olaj vagy egybe van az egész.
Sziasztok a segítségetekre lenne szükségem.Van egy Gilera runner 50-esem(vizes).Beindul egy rúgásra szépen jár a motor.Ha sztenderen van szépen fel is pörög viszont hogy ha leveszem sztenderről akkor még a saját súlyát sem nagyon bírja elcipelni!Karburátor kipucolva most kapott új 50-es hengert,levegőszűrőt,görgőket,szíjat.Valaki tudna esetleg valami okosat mondani hogy mi lehet ennek a jelenségnek az oka?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Sziasztok!

Van egy 2001 Gilera Runnerem 50ccm.

Ha beindítom helyzetjelző van+háttér világítás, de ha átrakom Világításra akkor el megy minden háttér fény KM/H-bál+nincs semmi világításom sem.
-Kábeleket ellenőriztem nem csúszott szét+biztosíték is jó.
Feszszabályszó lehet a gond vagy mi lehet a probléma?

Köszi előre is :)
Ilyen elektronikát nem szoktunk venni, hanem inkább megépítjük. Az anyag ár egy "csinos" dobozzal együtt sincs 1500Ft-nál több.
Arról már nem is beszélve hogy utána még javítható is lesz.
Sziasztok, Gilera MXR 125 motoromnál nagyon gyenge a szikra. Cdi, gyújtótrafó, gyújtókábel, gyertyapipa, fesszabályzó jó. Gyertyapipa nélkül folyamatos szikra van, de nagyon gyenge, pipával hol van, hol nincs, szintén gyenge szikra. Több pipával is kipróbáltuk, nem az a rossz. A válaszokat előre is köszönöm!
hali! valakinek gilera xr2 van bontva?
Sziasztok!Kb 1 hónapja került hozzám egy gilera rx 125-ös enduró ami üzemképtelen volt de egy gyertya kábel csere és egy fúrás (dugó gyűrűvel)életre keltette de a próba körnél jöttek a problémák és ebben szeretném a segítségeteket kérni.A motor nem pörög ki fél gáz után.egy dellortó 28-as karburátor van rajta sport légszűrővel és egy 260 főfúvókával ami szerintem nagyon nagy.Szerintem a gyertya se ebbe a motorba való.Fiatal versenyzőé volt a motor és szépen ráncba szedtük.Az lenne a kérdésem hogy milyen méretű fúvókát vegyek bele ?A másik kérdésem hogy milyen gyertyát érdemes bele venni?
150.000Ft
eladó paika állapotu gilera freestyle125/50.
Pest,,20 2337101
Sziasztok!

A képen szereplő Motoplat elektronikát keresem egy Gilera RC 250 típusú motorhoz, ha esetleg van valakinek valami hasonló, valamilyen más motorból, kérem írjon nekem.
Köszönöm!
Él még a beszélgetés? Hány ohmnak kell lenie a Gyújtó tekercsnwk akkor merr nekem is 30 körül van
Sziasztok eladó rengeteg Gilera sp 125 és RX alkatresz vázak idomok motorblokk kerekek stb.
Ki tud esetleg 160-as polini hengerhez tömítésszettet vagy csak hengerfejet honnan lehet szerválni?
szép napot! mitől lehet ,le állitottam a motort másnap már nem indult szikra van benzin van gyertya jó,ismerős mondta lehet hogy nyomás alatt nem adja le a hengerben a szikrát mitől lehet ez,trafó vagy gyújtó tekercs? Volt valakinek már ilyen problémája Gilera rc 125 tipus motoplat 4polos gyújtás van rajta köszöntem előre is!
Sziasztok! Most vettem egy Gilera GSM 50-et! De sajnos a motort fel kell újitani! Nincs valakinek véletlen egy eladó első lánckereke?? Belül 10 fogas kivül 14..Meg kéne még egy váltókar és egy váltótengely!! Még mc2-es blokkos..előre is köszi! Jó motorozást nektek !
üdv honlapomon gilera rcr,smt,zulu,h@k,gsm 50 alkatrészeket találtok http://goo.gl/djz5Qs
Sziasztok. van valakinek elado gilera arizona 125 nicasilos hengere?
Sziasztok vettem egy 125-ös Gilera kz-t de elektronika szét van barmolva, sajnos sehol nem találok hozzá rajzot meg semmit :/ ha valaki esetleg tudna segíteni azt nagyon meg köszöném.. Akár képel v ha bármi segítséget tud minden jöhet csak tudjam össze rakni... Erre az e-mail címre kérném ha tud valaki segíteni.... ben. bk513@gmail.com köszönöm
Sziasztok vettem egy 125-ös Gilera kz-t sajnos minden kábel szét van barmolva..... Rajzot sehol nem találok hozzá meg semmi..... Ha valaki esetleg tudna segíteni azt nagyon meg köszöném..... Esetleg ha valaki képet tudna küldeni vagy bármi gondolta van erre az e-mail címre kérném...ben.bk513@gmail.com.... Előre is köszönöm
sziasztok gilera runner hez keresek vázat ezt a tipust minden megoldás érdekel.20 3779746
sziasztok!most vetem egy gilera rc 600 és seholse találtam hozzá le írást hogy menyi olajat kel bele tölteni !nem találtam rajta nívótse!esetleg ha valakinek volt már ien motorja vagy tud valamit kérem ne tartsa magába!válaszaitokat előre is köszönöm!