Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó gilera rc600.henger szet kopleten(henger+dugó3HENGERFEJ+ HIMBÁK+ VEZTENGEJ + ÚJ HENGERFEJ TÖMITÉS....és egyéb motorikus alkatrészek ÉRDEKLŐDNI TELEFONON:::06702712870
sziasztok! Gondolok egy gilera xr1 125 megvételén, kérdésem, hogy mik róla a tapasztalatok, mennyire megbizhato, tipushibák, alkatrészellátás stb, mert ahogy néztem nincs sok belőle. valamint milyen olaj kell a blokkba? Köszi!
Hali.gilera sp 02 ,01 hez keresek mindenfèle alkatrèszt.akinek van valami az irjon
Hello érdeklödnék a blokk iránt hogy meg van e még ,meg hogy van e hibája vagy minden jo benne.
Sziasztok eladó sorba került a kis Gilera MXR- em. 73.000-Ft irányáron. Akit érdekel telefonon szinte bármikor elér. 0630/262-46-23
A motoron 170-es Malossi henger van. Műszerei, visszajelzői mind működnek. AC-tól az önindítóig. Keress bizalommal.
Sziasztok!

Gilera GP 800 vásárlását fontolgatom, viszont nem sok mindent leltem fel eddig a típusról pár újságírói teszten kívül. Viszont ezekben a cikkekben nem térnek ki a motor hiányosságaira, buktatóira. Van esetleg valakinek itt a fórumon típus ismerete ? Melyik évjárattal érdemes foglalkozni, mire kell odafigyelni, van-e tipikusan hamar elromló alkatrésze ?

Egy olasz fórumra eljutottam már, de a google fordító segítségével is nehézkes azt böngészni, ott valaki említette hogy a 2010-es modelltől érdemes keresni, de indoklás nem volt mellette.
sziasztok.
Találtam a neten Gilera gépkönyvet.
KZ/KK
MX1/MXR
ER/RRT/FB
RALLY/R1/R1S
XR1/XR2

...tipushoz való. Akinek szüksége van rá keressen facebookon Izrók Roland néven és üzenetben elküldöm.
Üdv!
Nekem van egy ha érdekel!
a gyujtás érdekelne
üdv!
lendkerék,gyujtó tekercs érdekelne
Üdvözlöm!
Nekem kellene gilerához gyujtótekercs,lendkerék.
Milyen árba lenne?
Hellosztok keres gilera rc vagy rx üzemanyagtartályt ha van valakinek írjon előre is köszönet.
Hello nincs valakinek Gilera kk hoz gyújtás állórésze? Vagy kapcsolási rajz hozzá
Szevasztok!

Segítsetek ki lszi! Keresek Gilera Rc 125 Top Rallye szerelési, szerviz, elektromos leírást, szóval mindet, amiből okosabb lehetek ehhez a típushoz. Amit találtam, az nem magyar nyelvű én meg nem beszélni külföldi. Ha tuti leírást, leírásokat tud valaki, hálás lennék érte. Akár forintosítva is, hálámat. Üdv: Bandi
sziasztok, segítségre lenne szükségem, a szervíz ikon kiütéséhez nexus 500-hoz. előre is köszi
Sziasztok.
Van egy 1 évet használt tökéletes állapotban lévő POLLINI VARIO készletem eladó. Gilera Runner Fx-Fxr 125-180 típusokba. varió+szíj+kontrasztrugó+ 20*17 14,5 grammos görgőkkel. Ha valakit érdekel, írjon nyugodtan. ixat@freemail.hu
A balos karbit szedd le(nem a membrános) tű szeleped vedd ki majd
a tuszelep házat egy csillag csavar fogja azt tekerd ki és vedd ki a tű szelep házat
alatta találsz egy nagyon finom szüröt 90% hogy az van tele és nagy fordulaton
nem tud annyi benzin lefolyni mint amennyi kell.
Nekem nem ilyen az állórészem.
Olyan, amiről fényképet raktam be.
1 vezeték jön a tekercstől.
Erről nincs valami írás, hogy megtudjam, mennyi feszültségnek kell feljönni a tekercstől?
Sziasztok!
Egy gilera nexus 500-as vásárlását tervezem. Azt szeretném kérdezni, hogy mire figyeljek oda az eladó példányoknál? Van-e olyan pontja amiből egyértelműen kiszűrhető, hogy álljak el az adott példánytól?
2006-tól induló frissített változatot vennék, 20-30 ezres futással.
Előre is köszi mindenkinek!
Ebből a könyvből néztem ki m8vel nekem is ijen volt az enyik motoromon és elvileg ilyennek kéne rakt lenni HA minden igaz de bocs hogy segíteni akartam
van jeladó nélkül is
...nem az a baj, ha valamit nem tudsz, hanem az, ha valamit rosszul tudsz..."
Ha minden igaz neked ilyen az állórészed és a CDI-d akkor 3 vezetékes akkor viszont elvileg lehet ott a gond de tegyél fel képet az állórészedről és az trafóról akkor lehet többet tudunk segíteni mert ezek a netről letöltött képek nagyon félrevezetőek.
Hátha tud nekem segíteni valaki. Kínlódok az 503-as gyújtásával:
MOTOPLAT gyújtás