Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Dna-hoz keresnék plexit ha valakinek van eladó küldjön már róla egy képet meg egy árt. Köszönöm előre is sziasztok!
Üdvözlök mindenkit...
Akinek Gilera Crono/Sp01/Sp02 alkatrészek érdekelnek lényegében szinte bármilyen alkatrész a kerekeken kívül érdekelhet.
elsősorban Fejidom/faridom/plexi/CDI gyújtáselektronika....
e-mail:g.david0324@freemail.hu
Tel:0630/744-
9698.
Előre is köszönök minden segítséget, vagy információt is szívesen elfogadok.
sziasztok
gilera rcr 250-hez keresek hatso kozponti rugostagot...!
nem muszaj pont ehhezva tipushoz csak legyen 38cm a lukkozeptol luk kozepig!
ha valakinek van ne tartsa magaba SURGOS!
csak jo allapotu kell ami ossze fosta magat olyan nekem is van
Sziasztok!
RC 125 Rallyhoz jó az RX váltója? Köszi a válaszokat!

Tatabányán van egy jó olasz endurós bontó, ott találtok bontott alkatrészeket! A keresőbe írjátok be, hogy Gilera és kidobja itt a sportmotoron.
Sziasztok!

Van egy rx 125 Arizona endúróm és a karburátorból a légszűrőházhoz vezető összekötő gumi hiányzik.
Ha valakinek lenne esetleg bontottan az tudna segíteni ez ügyben?

Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok,xr1-hez 125cc hátsó féknyereg valakinek van bontottan?
Köszi
Probléma az, hogy a dugattyú nem tolja ki az új betétet sem, csak sziszeg,de nem levegős.
elérhetőségem a 0630/744-9698.
Üdvözöllek.
Nekem van egy sp01-02 re gyári Arrow rezonátorom nincs törve nincs repedve jó állapotban van.
Üdv! motoreladásból maradt pár dolog ha esetleg érdekel valakit keressen mailban:(drgabi@freemail.hu) vagy híjjon(30/439ötvenhat33)
üdv mindenkinek! Gilera sp01-02 höz keresek: fejidomot plexivel, tartó konzollal, illetve faridomot!
Sziasztok vettem egy xr1-est 125c melegen indul rúgásra is,hidegen csak tolásra.Valakinek ötlete esetleg? Köszönöm.
Sziasztok!

A Gilera 503 50cc gyorsasági motorról szeretném a véleményeteket kikérni....nem versenyzésre akarom hanem egy ilyen első motornak vagy minek volt elötte egy apriliám de azt eladtuk jogsi letételi távolság miatt és most meg nincs semmi de engem csábít ez a motorozás.
A válaszokat előre is köszönöm!
Remek egy gép! Erős és megbízható. Mivel nagyon pörgős a blokkja, érdemes a normál csavarokat önzáróra cserélni, vagy valami menetrögzítőt alkalmazni. Ez egy igazi enduro nagy hasmagassággal, szóval180cm alatt ne is próbálj ilyet venni, mert nem tudsz majd felmászni rá.
Üdv, Gilera rc 600ról tudna vakakivéleményt mondani?
Készül a moci a villa kicserélve de el kell gurulni a faterhoz vele. Nagyon megy , tetszik. Ha érdekel küldök róla képeket ha kész lesz .
sp01, vagy 02 elsöidom van ?
plexi?
hátsó idom ?
Válaszod Várom!
szadam02@citromail.hu
0620-2889257
SÜRGÖSEN KERESEK!
Gilera SP-01, SP-02
Elsö Fejidomot! Plexit, Hátsó idomot!
szadam02@citromail.hu
0620-2889257
SÜRGÖSEN KERESEK
SP-01 ; SP-02 Fejidomot, Plexit, Hátsó idomot!
szadam02@citromail.hu
0620/2889257
Érdekelne a fékmunkahenger,indexek,első hátsó fényszoró burák üzemanyag tank,hátsó sárvéédő és oldal idomok,hátsó kerék tengely ezek a dolgok érdekelnének egy piaggio typhoon 50-he kéne előre is kösz.
Gilera Runner 50 Eladó alkatrészek. (van a régi runnerhez is..)

Pontos lista

Érd.: 0620/482-2625 - honda4022@gmail.com
oké rendben van!
Lenne 1 GIlera rc 125-ös mocim 1ik nap jöttem vele haza es leállt azóta be sem indul ne ha beröffen de le is áll mi lehet a baja ?
Ja bocsi rv alkatrészek csak előbb ki maradt.
Szia van nekem egy komplett vázam első teleszkóppal kerekekkel fékekkel tankkal gyakorlatilag a motor blokkon és a hozzá tartozó alkatrészeken kívül meg van minden hozzá.Egy másik motorral jött hozzám mint alkatrészként csak gyakorlatilag egyiknek a másikhoz semmi köze Ha érdekkel még telefon számom 0620/2918791 vagy vr012@citromail.hu.Bármikor hívhatsz elérhető vagyok emailt inkább ne.