Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helo a gilera dakotához neked nincs elektronika bekötési rajz?
illetve ezek még ha érdekel valami érd itt vagy a drgabi@freemail.hu-n
ezek eladók +ba vannak apróér,t hogy ne nyomja a polcot
keresd francia1-et ö tuti tud meg dobhatnál egy képet mien gyujtás van azon az 501en kiváncsi vagyok rá
Sziasztok tudnátok mondani egy árajánlatot Gilera SP02 Gyújtásra ( alaplap; CDI ; Trafó ) A forgórésznek nincs baja. Előre is köszi
Sziasztok! Gilera Dakotámhoz keresnék elektronikai bekötési rajzot!
Köszi a segítséget!:) csinálok majd képet hétvégén és megmutatom.
Sziasztok!

Gilera Runner-nek (50, 2004) mekkora a felni mérete (felnik méretei)?

tömítést tudsz vágni klingeritből vagy rajzlapból vagy vastagabb kartonpapírból mondjuk mappapapírból teljesen tökéletes max megkened 1 kis zsírral vagy blokktömítővel és kész dekni mijen kéne nekem van pár deknim amit nem tudok használni
yz-hez van valamid?
ÉJJEL NAPPAL.HÉTVÉGÉN IS HÍVHATÓ VAGYOK bontott.motorok ktm gs 250 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek ktm gs 125 motorblokk alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gxr 50 csak blokk alkatrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblokk alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblokk alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblokk alkatrészek gilera rx125 csak motorblokk alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblokk alkatrészek derbi senda 50 csak motorblokk alkatrészek cagiva freccia 125 összes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 összes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi összes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblokk alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150.tzr 125.yz 125. xt600.és egyéb motorok bontott alkatrészei


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengelyek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ülések.lámpák.vázak.e
lektronikák.álló.forgórészek.deknik.blokk felek.kerekek.hütők.minden tipusú alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITETT ÉS NEM EMLITETT MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOTT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFÖLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM

06304053450
Nemtudom jelado vagy gyujtotekercs vagy cdi ! Nézd meg a cstlakozásokat meg a leállìto gombot is vagy mérj rà a gyujtás felőli kàbelekre ha 30ohm körül mérsz akkor javitás vagy csere, nekem is most tekerték ujra a gyujtotekercset
Hali. Gilera 503-hoz nem tudja véletlenül vki h hol találok alkatrészeket? tömítések kellenének, meg oldaldekli. Előre is köszönöm!:)
hali girekka sr 500 alakarész lenne?
Üdv!
Vettem egy HX 125 LC-t és szükségem lenne első rajtszámtáblára, idomokra, blokkalkatrészekre, illetve bármilyen, a típushoz való alkatrész érdekel.
Olyan kérdésem lenne hogy elkezdek önindítózni és az elő 15-20 fordulatnál van szikrám és utánna nincs mi lehet a hiba ( Gilera SP02 fekete CDI)
Köszi a választ amugy betudtam kötni :D
Üdv mindenkinek!
Egy kis segítségre lenne szükségem, hátha tud valaki segíteni. Szóval az lenne a kérdésem, hogy nektek a karbis runner 50-be (dellorto 17,5-es karbival) mekkora főfúvókát használtok, amivel jó is. Sajnos az enyémbe kicsi ami van (66). Jó lenne tudni, hogy kb. mekkorát vegyek bele.
sziasztok!

Tudna-e valaki segíteni, van egy 2005-ös évjáratú Gilera Stalker 50ccm-es motorom. Az a problémám vele, hogy reggel egy rugásra indul, de 50-100 méter után leáll, újraindítom újraindul utána szintén leáll. Ez után picit várni kell és csak utána indul újra. A leállás az olyan mintha levenném a gyújtást. A benzint Shell kútról hozom bele.

Előre is köszi
eladó gilera runner 125,180 kuplung szett . tökéletes álapotba csak fell kel rakni és kész.
tel:06307316232
Üdv mindenkinek!

Ha valakinek lenne karbis 50-es runnerbe való olcsón eladó hőgombája az legyen szíves szóljon.
https://www.facebook.com/pages...
Gilera Runner,Aprilia,Vespa,Piaggio Kymco,Malaguti motorok bontásban.
06703207334
bonto.hu
sp1 generátor forgó és álló rész együtt 10
Fesz szabályozó 3
Önindító 4
Köszi a segítséget, membránt már rendeltem, talán holnap megérkezik, és ki is próbálom.
szerintem az is lehet baj mivel a membránok helyettesítik a szelepeket szerezz bele bontottat is akár nem lehet valami drága
keresd francia1 nevű usert én is tőle szoktam venni a dolgokat
illetve a karbit is nézd meg ha van rá lehetőség cseréld ki valaki másik haverével nálam is ez volt a gond az első motoromnál kicseréltük a karbit és mintha semmi baja nem lett volna
vezetékeket nézd át valahol nincs-e kidörzsölődve illetve a csatlakozások jók-e nem lazák vagy nincs szétcsúszva a csati!
én itt kezdeném