Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom innen mekkora, és milyen vastag alu-ötvözet, de a présgép fél sec. alatt kilöki a rátétet pedig 10 sec. alatt rávarrja az robot, és nem kerülhetne 2000-nél többe!
Sőt már annyiért is túl van fizetve!
Ezt sajnos nem vágom, tudom Józsi otthon vagy ebben a lényeg, hogy megszeretném hegesztetni mert egy noje helyette brtuál drága ezért a fém darabért.
"fogyóelektródás védőgázos ivhegesztés"-sel olyan lesz mint az új! Ez a más néven "CO-hegesztés", csak az Al-ut Argon-gázzal kell.
Kicsiny falunkban vagy környékén keresek megbízható szakit aki alut hegesztene. Ha valaki ismer ilyet, jól elárulhatná nekem köszönöm.
Má megint nem alszol. Majd valamikor már talikázunk azt oda adom a talált lomokat.
Látok itt Győrben igazi rídereket akik igazán zord esős hideg , mínuszos napokon is nagyvassal járnak , gondolom melóba , mivel rendszeresen a reggeli időben tűnnek fel . Az egyik egy sötét piros Suzuki talán egy öreg Gs 750 -es szép gyári állapotú az Ifjúság körút felől megy a Fehérvári út felé , aztán egy X11 bordó hűtő maszkkal mindíg a Fehérvári felüljárón látom az ipari park irányába . Minden elismerésem az övék , mindíg jól megnézegetem őket a lámpánál vagy ahogy a dugeszban ücsörgök a jó meleg ótóba mikor a csemetét az iskolába viszem ! Nekem bőven elég ilyen idóben az 1 km melóba a simsonnal , mire fázni kezdenék , már le is szálok róla , de még is megvan a motoros fíling . Az 53 csak repi gép , csak szép időben rezzentem , a 79-es 50N-H van napi használatban .
Már sokat formálódott, de még nem tudom mi lesz a vége.
Vagy kap még egy oldalidomot, vagy teljesen újraépítem az elejét gyárira (teleidomosra). Amikor megvettem direkt kerestem töröttet, mert kerek lámpát szerettem volna, de annyira azért nem lett harmonikus a forma mint gondoltam volna
Attól is függ meddig marad meg. A család nem örül a sok kétkerekűnek, az ezrest meg teljesen nem pótolja - főleg nem egy transzkontinentális túrán . Azért egyedül nagy buli szaladgálni vele itt a környéken...
Sőt, még az is megfogalmazódott bennem, hogy jó lenne ilyenkor télen elszaladni Spanyolba vagy Olaszba motorozni vele. Kocsival persze...

Régen én is motorral jártam melóba, mióta városi vagyok inkább bicajozok. Pedig nekem megvan az egy tizes is városon belül
Az az 53-mas nem rossz... Ritka darab. Többféle Simsonom volt, de az valahogy kimaradt.
Ááá, úgy könnyű ...
Kocsival voltunk! Bacc+ reggel óta nincs kábel tv meg interNYET. Most sikerült elérnem a szolgáltatót, csak a telnet maradt.
Namégegyszer.
Szóval hogy nem fagyott le az összes végtagotok?
Napközben is baromi hideg volt, hát még este?
Este 8-kor?
Hogy nem
Tudtok élni. Mi meg most gurulunk haza M1 en nagy faluból...
Itt Badacsonyban most este 19:08-kor az udvaron 10 Celsius fok van!!! Most értem haza nemrég Simson-nal!
És mutatós külalakra is ! Minden nap motorozok ! Na jó akkor simsonozok ! Legalább 2 km munkahely oda-vissza !
Mikuláskor gurult valaki?
Látam a városban három piros sipkás motorost este :)

Előző nap én is mentem egy kellemes kanyart Bős felé Hainburgig a kis 125-össel.
https://goo.gl/photos/aCWEv6GCKGVxGikbA
Nagyon jó ez a kis CBR, tini korom óta nem élveztem ennyire ilyen kis motorral a motorozást
Kicsit noszogatni kell, de megcsinál mindent
Délután egy karika a környéken...
Több helyen érdeklődtem cég indexről !
Üdv. Címet tudsz adni? Egy próbát megér.
Sok szerencsét , nekem simson tank és két oldal deknire 20e volt a legjobb ajánlat ! Inkább lekenyecülöm vödörből korongecsettel !
Üdv mindenkinek. Győr- győr környéki fényezőt keresek. (Üvegszálas idomot kellene alapozni majd színre fújni) Előre is köszönöm!
Nem tudjátok lesz idén mikulás gurulás pont itthon leszek pihenős ha nem lesz trágyalé idő mennék én is legalább megjáratnám a friss olajat...
páinkás ittas estét :-D
Egészségetekre!!
Jól tetted egészségedre! engem a szomszéd invitált meg nemsoká egy pohár borra hát ígyá lesz...