Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne bassz
A hírekbe, nem rég volt, hogy egy ducati-s is esett
sajnos nem élte túl
egyből rád gondoltam, de annak fehér csíkja volt
isten nyugosztalja
Nem ismerem.
Ki volt a ríder , ismered ?
Gondolom...
Elázni , mi ? Hogy gondolod , már az első cseppnél indultunk , és hát nem lassan !
Eláztatok? Nekem is mondta hétvégén szívesen lát bármikor.
Elszaladtunk Csesznekre , benéztünk Zsoleszhoz , de csöpögő eső és pánik szerűen haza repültünk !
Amúgy mehetünk 14:45re kèsz tudok lenni.
Ki az a velünk mert ez nem megy 310-et.
Ma délután nem jössz egyet velünk ? Vagy valakinek lődörgéssel kapcsolatos ötlet ? Valamerre ?
Így van szevasz!
Tegnap megvolt az utolsó nyári motorozás? A Szent Imre úton jöttél befelé... Mondjuk a ma reggeli első őszi is jó volt...
Et dúrva vicc!
Ez elég fura. Mintha oszlopnak ment volna neki...
Kemény a simó mint a vídia , én mindig tudtam ! Hogy szarrá ment az autó , levolt betonozva a simó .?
Nagyon nem tudtam bámészkodni , de nem láttam a motorost . Csak egy ilyen szitut :
Nem vagyok meglepve egy csöppet sem ! Motorral megyek 110-el , és a féreg dobozos áruszállító beáll mögém 5 méterre , mert nem tudja , hogy MI A LÖVETÉSI TÁVOLSÁG ! Kénytelen voltam ott hagyni !
Hali, én is így hallottam a sztorit, de már csak a nyomokat láttam. Mi lett a motorossal valaki esetleg tudja? Sehol nem írnak róla.
Szevasztok ,
Ma sajnos Győrújfalun láttam egy motorosra ráfutós dobozos 3,5t kistehert . Gondolom a mocis megállt a zebra előtt a kocsi meg nem :(
Egy Honda CBR volt talán , grafitmetál .
Nyald ki a szemfenekem.
De a vakság még megy :-D
Már rég nem kártyáztam.
Na hali ! Merre jártál délelőtt ? Neked aztán integethet az ember , vakon vagy mint a fájerban !