Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen arról is küldtél képet aznap este ugye mi meg bent voltunk a belvárosban forralt borozni igaz ott meg én voltam a sofőr így asszony ivott némi whiskyt, bort + páleszt. Jól kinézett a társaság nagyon jókat röhögtünk...
Volt aki jól bírta ! Csülöksarokban megettük a nagy csülköket vacsorára , na azt az szívta az alkoholt mint a szivacs ! A harcosok meg tettek is érte rendesen ! Volt hogy ilyent még nem láttunk !
Hogyne innál... kölök pözsgőt! Akkor rajtad kívül mindenki kajla volt az tuti.
Nem a fenét nem ! Dehogynem !
Céges buli ! Na az volt valami ! Ugye én a volt főnökömmel /ZZR 1400 /járok "céges" buliba még 6 év után is maradtunk olyan baráti viszonyban ! Mivel én nem iszok alkoholt én voltam a sofőr , reggel 4 volt mikor leadtam az utolsó harcost a családjának ! Szigorú éjszaka volt !
Baszki két ünnep között csaknem betonoznak.
Meddig ? Nincs olyan hogy meddig , ameddig valamelyik betongyár ad ki betont , nekünk kurva isten hogy nincs kegyelem !
Meddig mész még? Én 19 még iccaka azt másnap reggel befe, aznap este meg céges buli a zöld fába.
Gebedjenek meg ! Mindenki aki mínuszban akar betonozni ! Meg vannak őrülve az emberek , lát egy lyukat , aztán már kapja a telefont mert abba tuti hogy beton kell neki !
Mindenképp megzörgetlek mielőtt megyek. Most fognak melóban is betonozni egy újabb logisztika aljzatát... bővít a cég leállás alatt is tolják majd.
Jó neki hogy melegben lehet !
Oda ám! Az enyém is alszik a jó melegben.
Ja és gyere , de előtte hívj , mert tegnap is 6-ig toltam a szart , meg ma is most értem haza ! Dögöljek meg ha nyáron ennyi őrült akart betonozni , mint most hogy mínusz van !
Az odabasz a nagyszobában a TV mellett a szőnyegen mint szobadísz ! irigylem ezt a Zsolesztől !
Nagyon köszi a segítséget ha esetleg holnap fogadna véletlen, akkor odalépek hozzád is az ígért kilinkókkal meg jól meglesem a sámsonokat, pernye ha nem zavarok csak akkor. Mutattam nejemnek Zsolti nappaliban lévő ezres szörnyét jót nevetett.
Nem a régin , nem kanyarodsz balra a gázerőműnél , hanem tovább egyenesen begurulsz Gönyüre !
Szia! Oké köszi holnap felhívom Őt is. A régi úton mennyek be a faluba vagy tovább a főútról?
Na hali ! Megvan Jani bácsi telszáma : 06 30 912 6753 ! Olyan minősítése van az öregnek , hogy rajta kívül 3 embernek van az országba , a Győri műszaki főiskolára jár előadásokat tart . Gönyün a harmadik utca jobbra , aztán a következő kereszteződés után kb. második ház baloldalon ! Ha jó kedve van megmutatja a hegesztő gépeit , csodát fogsz látni , az árát össze sem lehet számolni , úgy mondja a milliókat ! Sokat jártam a kamion ponyvatekerőt heggeszteni . Ha kérdi mond hogy a csőrike a gabonás kamionnal , egy 620-as V8-assal piros Scaniával szoktam menni , de kb. 8 éve nem voltam , mióta pumpálok !
A képen AWI-val csinálja , de az is teljes értékű! No meg ha még Miskolcon dolgoznék, vagy Győr után a következő faluban , akkor én is megtudnám hegeszteni! De most csak szurkolok neki!
http://bekestech.hupont.hu/4/kezdolap

Na Őt találtam írtam neki, majd holnap meg felhívom, ha hajlandó érdemben foglalkozni a proGlémámmal.
Igen, ügyi vagyol!
Egy ügyes motoros 3mm-er vastag saválló lemezből megcsinálná. A kipufogót tartja ez az alkatrész?!
Nem hát zseben elfér.
Akkor nem is nagyon nagy!
Hossz: 210mm szél: 90mm mag: 3,5mm