Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faja köszi! Akkor nem veszek. Most nemtok ippen melódiák van.
11 ? Lehet lesz az dél is ha a baba kékkel lódulok neki ! Van olyan kulcs amilyet keresel gyere érte !
Ne má... nekem jó arcom van.
Nem nem. Ez csak amolyan tisztelgő jelzés hogy ne az legyen hogy ott brümmög a parkolóba 100 motor aztán valami helyi hülye meg ránk küldje a TEK-et hogy valami rossz arcú motoros banda riogatja a népet.
Ügyes és ennek dacára rendeztél sün szolgálatot is a parkolóba... Te kis szabályos!
Nekem a rekordom. Budapest 6-os út Piros Busz M7 Balatonendrédi lejáró. 44 perc.
Jóvanna ez egy nyílt fórum nekem tavaly volt Győr-Csopak 55perc az exmeraldával ha jól emlékszem.
Hosszútávú előrejelzés szerint (Esőnek nem hiszek) de már olyan 20 fokokat ígérnek arra a részre. Persze max iránymutatónak jók ezek. Amúgy meg ha 9-kor gyűltök mi ez a 11 ? A táv felén toljátok a gépeket vagy mi ? 1 óra alatt Siófokról fent vagyok Győrben
10-11 között érkezek(ünk) hacsak nem gebasz az idő de ne legyen bacca+ még egy hónap...
Frankón le van zsírozva minden. Büfé rendben rendőröknek szóltam szóval sínen van minden eső meg nem lesz majd azt is lezsírozom valahol. Minden el tudok intézni
Okay akkor Neked is, 9-kor a körforgós Mol kúton hacsak (!) nem ramaty az idő, de ne legyen.
Eső, hogy bacca+!
Én sem akarok megint 60km távot szakadó edőben.
Csak is bárány felhők alatt vagyok hajlandó egerészni ! Az első csepp a pleximeh , azt engem meg sem találtok ! Víz iszonyom van motoron ! Amit tavaj véghöz vittetek az nem fehér embernek való !
Naccerű!
Szerintem én is megyek!:)
Nem frissítettem az adatlapom :(
Győrből jövök majd:)
Na ilyennek nem teszem ki magunkat.
Jah és ez volt a lazább szakasz. A malac mellett álló CB 1000 R-ek félgázon kellett átjönnie Keszthelyen mert állandóan be akart folyni a hömpölygő víz a kipufogó végén.
Nem is értem mi volt a bajod a tavalyival

https://www.sportmotor.hu/foto...
Látod azt nem néztem de nekem nem is kell ha teletankolva indulok bőven elég, komolyan nem figyeltem a fene se nézte. A győriekkel ha 9-kor találkozunk szerintem 10-re ott is leszünk, csak ne essen mert a tavalyit nem ismételném meg.
van ugyan kút a közelben, de szerintem onnan azért ne akarj tankolni. ott már legalább 5 éven nem volt tartálykocsi. elhagyatott az a kút. (Nem tartom kizártnak hogy megkarcoljuk a 100 motort is.)
Jól teszed, nagy falúból is jöttök többen szerintem.
Én is jövök valósznüleg!
Jól hangzik. Közelben benyakút is akinek szüksége van rája van a büfében lehet fogyasztani is stb...