Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy kisebb cipőt, h ne nyomja annyira.
Szóval te vagy a hibás, nem az asszony. Vegyél neki ruhát
amúgy óra szerint 100 volt, csak ugye hiába mondom neki hogy amióta /80as gumi van rajta azóta disznó mód csal nagyobb sebességnél felfelé
Azafasza a legutolsót 111.-el kaptam Vasvár előtt.
108-ig jó közig addig nincs. +15 ráhagyás, +3 tévedés lehetősége miatt. 109-től indul.
Jól látom, hogy 109-ig belefért volna? az elég korrekt amúgy
Ez egy videófelvétel képsorozatából kiemelt pár kép amit megkapsz. Megvan ehhez a komplett sorozat a rendőrségen lementve.
van több kép is, de azon már lassabb
igazándiból leszarom, mert ha nem fizetjük be az éhező romagyerekek javára ezt a zsetont, akkor meg a kínaiak lesznek vele gazdagítva ruha&cipő formában
szóval így sincs pénze az asszonynak meg úgy sincs, és legalább én ruháim is elférek a szekrénybe
Én anno ezért kaptam 30-ezrest.A búsban valami kilóméterről 70 volt de csak a kocsi látszott majd a másik 3 fényképen közelebbről a rendszám de akkor már észrevéve 50 volt.
Állítólag fellebbezhettem volna.
A gyenge pontunkat használják ki.A lehetőséget mi magunk kínáljuk,éppen úgy mint amikor a kéz egyre lejjebb és lejjebb ereszkedik és a harcos lecsap.
Ugyan ezt akartam kérdezni én is...

Mondjuk ha így is van, elég nehéz lehet kiszúrni a dolgot, legalábbis annyira időben hogy még legyen realitása a hátraarcnak.
Namostitt nemigen látok rendszámot.
Hogyvanez?
Közelebb jön és akkor azonosítanak?
Csak 3-al kellett volna lassabban menni
Úgy ám. A magyar rendszerint elfordul. Nem tanúskodik. Nem akar bíróságra járni. Ők meg igen. Ezért is tartunk itt. Nincs összefogás.
megvolt az első
igaz nem én voltam de az én autóm.....
Egy ilyen szitut én is magam mögött tudhatok már. Szerencsémre, az előző napok valamelyikén alkoholizáltam egy jó fej (szolgálaton kívüli) fakabáttal, aki volt szíves felvilágosítani, (melyet ezúton köszönök meg Neki ) 2 nem elhanyagolható dologról:
1) amikor tettlegességig fajulnak a történések, nem haszontalan mindenkit(!) fekvő helyzetbe rendezni, mert akkor minden úgy történt, ahogyan azt Te mondod
2) ezen cselekedeted előtt, azért okos gondolat mérlegelni: megéri-e egyáltalán az ügybe energiát fektetni, mert később (sajnos) időt és rosszabb esetben pénzt is kell majd áldoznod (ha ne adj' Isten rosszul sülnek el a dolgok)
való igaz, de sajnos a helyi őslakos is többnyire "csak akkor" zajong, amikor többen vannak...ráadásul náluk meg van az, ami a mi esetünkben nincs: az összefogás...
Leszarom a célokat.
A félhülye részeg balfaszok gyülekezete akik munkásőrség címén csak a melóból lelépést látták meg lehetett AK val bohóckodni.
És fasza kék egyenruha vót.
Oszt ennyi.
Zoli még fiatal...
Nem?...mi is volt az eredeti célja a munkásőrségnek 56 után?.... ...nem tudom csak kérdem...
A munkásőrt egy polgárőrrel még lehet összemosni bár szerintem negyedannyi joga sincs de TEK-el már nem kéne.
Pedig afelé haladunk hiába trivializálja aki azt teszi....lehet rendpártinak lenni, de akkor azzal számolni kell, hogy előbb-utóbb azt is eléri aki erre nem számít.....pár éve (talán 10) azt hiszem Hajdúböszörményben kaptak el 3 rendőrt akik igazoltatásnál ha gondjuk volt kiosztottak párat.....na addig nem is volt baj amíg a cigókkal tették, de hát ugye ha valami bejön akkor tovább kell vinni....addig mindenki lelkesedik ezért amíg a szemétrablótolvaj cigókkal teszik, de mi lesz ha eljő az az idő mint a szociban, hogy leakszt 1-2 fülest a fehér embernek is ha épp olyan kedve van? Én kaptam nyakast civilruhástól mert szerinte rosszul előztem a Baross utcában, kaptam pofont haverral együtt mert kiröhögtük egy munkásőr plecsnijeit (ma ez polgárőr, tek vagy bármi, mindegy), Kodály köröndön Latviából kiugráló civilruhások adtak párat mert a társaságban valamelyikünk elkiáltotta magát, hogy hülyék és bár nem rájuk értette, de mivel épp arra mentek magukra vették ....akarjuk ezt vissza?....akkor aki igen az jelentkezzen állandó pofonokért hetente az őrsön...
Rejtett tartalék állam ez már csak...
Hát ha mellettem történik a dolog bizony odaszólok
és civilben is átmész?