Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyönyörű történet. Remélem az ilyen rendőr olyanok közé kerül a sitten akiket jogosan tartóztatott le. Amikor majd csinálják talán elgondolkodik azon,hogy kinek az adójából volt is a fizetése,egyenruhája,fegyvere,stb. Temperamentumos. Fasza.
Akkor sem írtad le, és most sem.... csak cifrázod.
Azt is leírtam....a törvényt, spontán egyoldalú erőszakot semmiképp sem....épp most volt itt haver aki mondta, hogy rendőr ismerős (ma nyugdíjas, amolyan régi vágású) megállított egy fickót úgy 5-6 éve akitől kérdezte, hogy merre járt, honnan jött....és mondta, hogy először mikor szemtelenül válaszolt mondta neki, hogy rendesen tegye mire újra szemtelen volt és ő lezavart neki egy páros lángost....és ezt helyeselte a haver is mondván rendnek kell lennie és nem szemtelenkedni.....ok, igaz lehet, de itt van a de......mikortól lesz szemtelen valaki és azt ki és mi határozza meg? ott volt a robogós idősebb úr esete pár hete aki rázta a fejét a rendőrnek mert az valamit szabálytalankodott erre a rendőr megtalálta és elbánt vele......jóvan ez így? ...amúgy ez az: megtörlek te köcsög
Erre nem magamtól jöttem ám rá
Nyáron horgászni mentünk én a sógorom ,meg a 73 éves szomszédja aki egyébként igen jó fej öreg. Az öreg kis mazdájával mentünk, Ő vezetett. Nos azt tudni kell, hogy már volt jónéhány balesete az élete során A cigaretta állandóan lóg ki a szájából. Egyiket a másik után gyújtja. Általában ez úgy történik vezetés közben, hogy belenyúl a balzsebébe, ekkor a a kormányt is huzza a másik keze után, ilyenkor mindíg áttérünk a bal sávba Eddig még mindíg le tudtak húzódni, volt, hogy csak éppen. Asztán az öngyújtója után kezd matatni a jobb zsebében szintén huzva maga után a kormányt, ilyenkor az útról szoktunk lemenni, gyakorlatilag mind a két jobbkerékkel Persze cigarettázás közbe sztorizik az öreg ötven évvel ezelőtti dolgokról, de úgy, hogy az utat nem igen nézi, mert arra néz akihez beszél (és egyfolytában beszél)
A kis mazdában ami egyébként egy 5-6 éves autó hárman horgászfelszereléssel csak nehezen férünk ezért az utastérbe is kerül motyó rendesen.
Na sztorizgat az öreg, néhány bal és jobbos útelhagyáson már túl vagyunk, én az egyik szememmel sandítok a km-er mutatóra
110, 120, 130, 140, 150 160
Na ekkor félbeszakítottam a sztorit mondom:
- Papa! sietünk valahova?
Ránézett a km-órára úgy megijedt, hogy kiesett a cigi a szájából
Persze akkor belefékezett
Azzal mentegetőzött:
-Hú basszátok meg észre se vettem, csak a cuccok miatt, hogy elférjünk közelebb huztam az üllést azt a lábam közelebb került a pedálokhoz
Hát én akkor úgy röhögtem, hogy majd be szartam
Aki szereti a kalandokat a kihívást az adrelanint az ne arró a dzsampig izéről ugrálgasson Az utazzon a papával egy 10 km-ert

Azota az üzlettársammal ha megyünk valahová és valamelyikünknek már gyorsnak tűnik a másik vezetése akkor csak annyit mondunk:
-Na mi van közelebb huztad az üllést
eccerűbb visszarakni a gyári gumi méretet...
de akkor a kuplungot se bírja kinyomni teljesen és odabasz a váltónak....

ez nem rossz ötlet
Dehogynem. Pontosan ezt írtad.

Azért elég nagy mocskok páran, hogy be akarják tartatni a rendet. Te mit javasolsz?
Inikém told hátra az üllést amikor az asszony vezet, hogy ne tudja teljesen lenyomni a gázpedált
Ezek közül kettőt személyesen is ismertem. Ha fatolvaj dzsipót láttak, mondták, mutassa már meg, h honnan származik a fa! Na ott a susnyásban, ahol nem volt szemtanú, úgy meghányták, h besza-behu befigyelt Komáltam ezeket a fakabátokat, pedig vegzáltak 1x engem is a vízszintes rencám miatt
szerintem meg menjünk át a "vicc" topicba...
Szerinted az?....ok, elhiszem.
az,amit az ATV ben mondanak....ott a felirat is:egyenes beszéd
" akkor pont az ami volt a "
.a lesz-t kihagytam.
Írd le mi az igaz...
Nem, nem ezt írtam....az természetes, hogy mindenki rendet akar csak amennyiben ezt "rendpárti" módon az állam és pár erőszakszervezet gyakorlatilag ellenőrzés és felettes joggyakorló nélkül teheti meg akkor pont az ami volt a múltban....akkor ez sokaknak nem tetszett nem véletlenül váltottunk, mára ezt elfelejtettük és visszavágyjuk.....az első nyakasig....persze amíg mást ütnek addig jó.
A.H.-t nemigen kéne ebbe belekeverni.... különösen,hogy csak hazugságot ismernek róla a liberális történelemhamisításnak köszönhetően....
Pláne mikor temetik azt és romokban áll az ország.
Valahogy nem látom a romokat.
Bár lehet ez csak pest megyére igaz és máshol tényleg csak üszök és gaz van.
sőt,maga az a szó is hazugság,hogy demokrácia.... hasonlóan,mint a kommunizmus.... viszont kurva jól hangzik...
Ha te mondod... biztos jobban tudod náluk... meg ugye Hitler is képbe kerül pikpakk.
Nálunk évszázadokkal előbb tartó jogállamikban és demokráciákban sem működik.
Ez az emberek énközpontúsága miatt van.
Gyakorlatilag ha 300 ember betartja hogy ne szemetelj mindíg lessz 20 aki csakazértis fog szemtelni.
Szóval az ember olyan fajta hogy előbb tanul a féleleből mint az észérvekből.
Úristen! Most értettem meg. A rendpártiak rendet akarnak, de majd először csak a mocskokat pofozzák, aztán a rendes embereket. Mosmá értem. Akkor ne legyen rend mégse.
Ja, a rendpártiság nem azt jelenti, hogy valaki rendet akar......hanem, hogy másokkal akarja betartatni általa ítélt módon az általa hozott szabályokat....és ez a gáz vele...
Nyilván nem azonnal köszönt be ez az időszak, általában közmegelégedésre kezdődik, azt verik akinek mindenki örül....oszt egyszer csak néha elcsattan már valamelyik szomszédnak is bármiért, oszt már nekünk is....és nincs kihez fordulni.......nekem valahogy jobban tetszik, ha jog és törvények mentén le van szabályozva a viszonyom a közeggel és azt betartjuk mindketten és nem csendőrpertuval kezdődik a találkozás mint 80 és 40 éve.....nyilván ha én erőszakoskodni kezdek legyen joga akár lelőni is, de csak egy szabsértésért amíg legfeljebb verbalizálunk azért ne....ha lehet...
Hát persze Sándorom. Aki rendet akar, az ne csodálkozzon ha naponta felpofozzák őt is, meg hétszáz kilométeres körzetében mindenkit.
Ez ilyen egyszerű.