Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazából az a lényeg, hogy melyik motort lenne érdemes vásárolni Honda Nsr 125 vagy Honda Cbr 125 ?
A feketén nagyon látszik a kosz. Egyenlőre ennyi.
Köszönöm a segítségeteket.
Milyen tapasztalatotok van a Honda Nsr 125-el?
A képen látható típusra gondolok.
Szia!

Magyar nyelven nem hiszem, hogy kiadták volna de angol nyelven van. Írd be a keresőbe: Honda nsr 125 service manual
Sziasztok!
Valakinek van Honda Nsr 125-höz kézikönyve? Ha magyar az sem baj :)
Köszönöm a segítségeteket.
Szia!Van még dolog, mi érdekelne?
Sziasztok! Frissen vásárolt 125-ös Nsr-em be milyen olajat tegyek a benzinbe? Ha lehet pontos adatokat kérek. / Frissen generálozott motorról van szó /. Előre is köszönöm!
Sziasztok!Segítség!!!!
Nsr 125 egyszerűen bármit csinálok nem akar 9000 fölé pörögni ez miért lehet?????
Szia. különbözik a két power. nekem CRM henger van fent, a saját póverével, és az NSR power házat amibe a bowdenek mennek be, átkellett kicsit fúrjam hogy kompatibilis legyen , de működik.
Üdv
Crm 125-höz keresek power szelepet kompletten,Nsr-é bele megy 1 az 1-be?
Sziasztok!
Egy kérdéssel/kéréssel fordulnék hozzátok, hátha valaki járt már hasonló cipőben.
NSR 125 JC 22, nem forog 5000/perc fordulatszám fölé. Szépen indul, az alapjárata egyenletes, 5000-ig szépen is veszi a lapot, majd ha tovább nyitjuk a gázkart csak durrog dadog a motor. Alatta viszont hibátlanul működik, kissebb fordulatszámokon meg is tartható, stabil a fordulatszáma. Esetleg gyujtás elektronika? Találkozott valaki hasonló promlémával? (gyertya, gyertya pipa, karbi, power, ezek mind mind rendben vannak)
Köszönöm a segítséget! ;)
Szia! Van még NSR alkatrészed? Köszi. anti
Sziasztok! 96-os macskalámpás 125-ös motorhoz keresek gyújtás alaplapot. Előre is köszi.
Szia!
Engem érdekelne az önindító, felhívni nem tudlak jelenleg,
Tudnál adni egy email címet?
Hát akkor újra leírom neked is, hogy nekem van, hívj fel. :) :) :)
1996-os Honda Nsr 125 R-hez(macskalámpás elől, nem a két kerek) keresek önindítót kompletten. Elérhetőség: salamontamas99@gmail.com
Előre Köszönök mindent, remélem segítetek! Köszönöm! :)
Szia

Nekem van, hívj fel.
Honda NSR 125f jc20hoz keresek öninditót!
Segitségeteket elöreis köszönöm.
Nem vagyok szerelő, de szerintem power. Ha jól emlékszem 2x nyit a teljes fordulatszám tartományban, de pontosan nem tudom hogy mikor. Simán lehet power, de szerelő kell hozzá, aki otthon van ebben a témában. Sok sikert! Majd írd meg mi volt a hiba, érdekelne.
Kép majd megy, először egy pocket-re szeretném ráültetni. :)
Gratulálok a leendő motoros csemetéhez!!Szerintem egy klassz oldalkocsis HD-t vegyél és motorozhat a család! .Vigyázz rájuk és magadra is ! Képet majd kérünk ám a jövevényről!! Szia!
Sziasztok srácok !

Olyan próblémám van , hogy szeretett kis NSR-em mostanában gázelvételkor kicsit betorpan, fullad. A jelenség az, hogy gyorsításkor hibátlanul működik a motor, nyit a póver, megy szépen, leforog , erős stb... De mikor elveszem a gázt és hagyom esni a fordulatot, majd újra lenyelezem, akkor betorpan. Úgy vettem észre, hogy csak 6-8.000es fordulat környékén jelentkezik ez a hiba. Tehát ha hagyom leesni 4-5.000ig akkor onnan szépen reagál a gázra, ha pedig csak 8500ig engedem vissza, akkor is szépen felveszi újra a fordulatot.Hasonló a jelenség ahhoz , mint amikor alacsony az úszószint csak ez ugye kicsit fordulattartomány specifikusabb. Szét is szedtem a karbit a biztonság kedvéért, de 24 mm körül mozog a szint , sőt talán picit kevesebb is ( mivel fejjel lefele mérem , ezért még magasabb az úszószint mint a gyári érték ) így ezt kizártam mint hibalehetőség. Üzemanyag utánafolyik, a csap és a szűrő tiszta, dől bele a nyál szépen. Ha már ott jártam a karbi környékén, kitakarítottam , de nem változott semmi , bár a főfúvóka egy nagyon picit koszosnak tűnt. A súberszint állítgatásra és a keverék csavar tekergetésre hol jobban, hol rosszabbul megy a motor, attól függően mikor hova tekerem, de a torpanás nem szűnik meg ezektől sem. Így felmerült bennem hogy lehet hogy a póver mászott el valahova, gondolom túl korán nyit vagy valami ilyesmi . Azt szeretném kérdezni hogy van-e ilyen jellegű tapasztalatotok, érdemes-e a póvert tekergetni, okozhat-e az ilyet ? Ugyanezzel a beállítással megy évek óta, de simán lehet hogy kirázódott valamelyik bovden feszítő csavar. Ha nem a póver akkor esetleg más tipp ?

Köszi előre is !
Eltűntem picit, igen. 7 éve most először nincs működő motorom, csak feleségem volt robogói szétbontva a garázsban. Szemeztem többel is, vennék is, de nem tudom eldönteni, hogy nagyrobogót vagy gyorsaságit. Egy hónap múlva születik a gyermekem, feleségem szerint pedig nem kellene még egy gyorsasági. Sem a vérmérsékletem miatt, sem pedig a baba miatt. :)
Lehet, hogy idén már nem, de jövőre lesz valami beszerzés.
Örülök, hogy jól Vagy és hogy jut időd motorozni!
Vigyázz Magadra az úton! :)
Sziasztok. Légyszives segitsetek, hogy tudok jobb fényt csinálni a motoron. Sokat közlekedek sötétben és a gyári fény egy kalap sz... Kinek milyen izzo van, vagy hogy csinált jobb világitást. Egy oldalra probakép kissebb átalakitással beraktam h4izzot. Ez az ami jo lenne de a vezetékek kissémegolvadtak. Elöre is köszi a segitséget. Széles utat! :)