Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok valaki tudna segíteni ,van egy honda ns 50 -em hogy hogyan kell bekötni az első, hátsó ,világítást mert valamiért nem megy . mert akitől vettem össze vissza kötötte az egészet , esetleg egy bekötési rajzot vagy valamit ha valaki tudna megköszöném
Sziasztok! A dekninél kijön egy vákumcső, de nem tudom, hogy hova megy a másik vége. Valaki esetleg meg tudná mondani?
Sziasztok
Meg tudnátok mondani nekem a Honda NSR 125 R 89-es évjáratú motornak a főtengely csapágy méreteit. Keresgéltem neten de egyik oldalt olyat találtam, hogy 22x56x16 másik oldalt meg 25x62x17. Milyen is kell bele? Hézagoláshoz milyen hézagoló gyűrűt kellene vennem? Még nem szedtem szét azért kérdem tőletek. Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!

Eladó nsr 125-t keresek b125 (A1)-es jogsihoz.
A Rókaszemes példányok érdekelnek.
Olcsóbb példányok érdekelnek, így szezonális szervizre váró, esetleg idomsérült példányok is érdekelnek.

Köszönöm előre is a segítséget.:)
(A kép illusztráció)
Kép lemaradt:
18-as NSR felni eladó. Gyári jó állapotú fényzéssel (bár valjuk be ebben a színben ez nem túl nagy előny :) ) Személyes átvétel Tápiószecsőn vagy esetleg Vecsésen. Ha kell postázom is de csak előre utalással, a postát a vevő állja.
Ára: 7000Ft
E-mail: simsonos91[kukac]gmail[pont]com
Sziasztok keresnék honda nsr 125 rx re idomot ülés alá .... ha van valakinek eladó szóljon !
Dehogy
Nem szeretnék indiszkrét lenni, de meg kell kérdezzem... Motorozik már a gyermek?
Köszönjük szépen
Sok boldogságot Imi!!
Gratulálok!
Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!
5hónapos
Szia-sztok...más projektem van mint a motor...ház..baby

Szia Imi! Régen hallottunk felőled...
Heló! Meg van még,szeretnék egy képet?
Lehet, hogy nem lesz nehéz megszámolni a fogakat az önindítón.
Honnan jött a recsegő hang? Ha hengertől, akkor esetleg gyűrű...
Ha az önindító felől, akkor lehet talán szénkefe... de attól meg nem tudom, hogy recseghet-e...
Sziasztok!
Abban kérnék segítséget, hogy ma be akartam indítani a motorom, nem igazán akart. aztán egyszer csak amikor benyomtam az önindítót, akkor sokkal gyorsabban pörgette a dugattyút, mint ahogy kellene, és mintha ilyen recsegő hangot adott volna ki, de nem tudom, hogy ez mi lehet pontosan. Tovább nem is mertem önindítózni, ha valakinek volt már hasonló, vagy valaki tudja, hogy mi lehet a gond, az kérem segítsen!