Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval a valódi okot te sem tudod, de mégis adsz tanácsot? És miért eszi a gyertyákat? Egyáltalán hogyan megy tönkre egy gyertya?
Szia. Karbi ki lett pucoltatva-szervíz állítása szerint, szóltunk hogy rakjanak bele tank-szűrőt.. nem rakták bele.. Ezután ugyan az lett velem, mint nálad... haza kellett tolnom a motort ( 1km-re voltam otthontól) . Visszavittük. karbi pucolás, tankszűrőt továbbra se rakták bele, ki is ment a MI fejünkből.. Ezután 2 nap múlva ugyan az lett MEGINT velem mint veled. Haza vittük futón a motort... Új gyertyával működik rendesen!
1 hét alatt 3 gyertyát evett meg! ( 5ből 3 gyertyát fogad el, 2-vel nem indul )
Ajánlatos a gyújtást átnézetni/karburátort + esetleg ezután gyertyát tarts magadnál. :)
Sziasztok! Nem bont valaki véletlen macskalámpás NSR-t? A képen látható idomrészre lenne szükségem!
Helló, Sziasztok. Ma este 7-kor megcsúsztam a Honda Nsr 125-ömmel... Bal oldalát végig súrolva csúszott 6 métert...
Keresek hozzá Kuplung kart-illetve bal oldali irányjelzőt. Illetve egy új plexit.
Sziasztok, Egy jó állapotú,rendszeresen karbantartott ( új D.I.D. láncszett, 0km-es perselyes henger wössner dugattyúval, olajcsere, stb.) jc20-as ,rendszámos nsr-nek kb. mennyi lehet a reális ára?
alaplap, akku
Próbàlj ki még egy gyertyàt hàtha az a gond.Ha ugyan ezeket a tüneteket mutatja akkor szerintem CDI.
Tegnap lett a gyertya cserélve mivel gondok voltak vele. Az új gyertya megoldotta a problémát! ( NGK Gyertya )

Ma elindultunk egy " hosszabb " távra. Indulás után 7km múlva egyszer csak 90-100km/h gyorsaságnál szépen lassan észrevettem, hogy mintha elengedné az ember a gázt ment lejjebb a fordulatszám jelző. Majd szépen lassan megállt. Nem tudtuk önindítóval újraindítani. Betoltuk, el is indult. Járattuk a motort majd elindultunk. Rá másfél km-re ugyan ez! Megint elindultunk rá 2km-re szint úgy. Majd rá megint 2km-re megint. Utána furgonnal hoztuk haza mert nem indult. Mikor haza érkeztünk önindítóval működött, de a probléma fent maradt.

A fő probléma, hogy bizonyos táv után a fordulatszám jelző szépen lassan elkezd lefele menni, majd a motor megáll. Karbi ( Eladó szerint ) MIN. 1 éve nem lett kipucolva, de ez lehet még több ideje sem! Arra gyanakszunk. Ötleteket várok!
Valakinek valami?Csak a képeken szereplő dolgok vannak màr meg.
És akitöl vettem alitása szerint 160 al ment vele.. most volt komplett meg GO zva a motor nem értem mi a baj 1 2 3 4 szépen megy van erö benne nagyon és pörög 11 000 ,ig simán 5 ösben 10 000 ig de 6 osban 8 ezertöl tovabb nem megy
Sziasztok!
Van egy eladó önindítóm is ha valakit érdekel írjon.

Illetve van még jó pár alkatrészem a technikához, ha valaki keres valamit kérdezzen rá! Lehet, hogy szerencséje lesz.
Szevasztok van eggy honda nsr em 2000 kiadas és az a problémám hogy 6osban 8 ,ezren marad a fordulat és nem megy tovább és 120km/h nél meg áll tövább nem megy
köszönöm. megpróbálom a szimering és csapágycserét. ez egy pár nap. sajnos elég kevés az időm. ha kész lesz megirom hogy mi változott.
A füst végett írtam,nekem akkor csinált ilyet mikor ette a vizet, de lehet hogy olajat eszi és azért füstöl ennyire.Én kicserélném a szimeringeket és ha már úgy is szét van szedve a a csapágyakat is.Lehet falsot szív azért nem akar menni power nyitás alatt,Baj nem lehet belőle.
vizfogyásról nem tudok, de igazából csak egy próbakört mentem vele. keservesen gyorsult (még 1-esben is) gázadásra inkább fulladt, ha elengedtem akkor egy picit meglódult. powertartományban megindult és ment mint a golyó. felváltottam 5-ig (végig powerelve) és semmi probléma. viszont ha leesik a fordulat megint nem akar menni. még a télen vettem a mocit, ki se tudtam próbálni csak most. nagyon jó áron volt (2001-es macskalámpás 120-ért) de lehet hogy madár vagyok.
Sziasztok!
Ha érdekel valakit, van egy lánc lánckerék szettem NSR-ről. Nagyon kevés km van benne, Néhány képet is rakok fel, ha valakit érdekelne jelezze felém.
Üdv.
Sziasztok !
93-as NSR-hez keresnék nicasilos hengert, hibátlant ! Bárkinek elfekvőben otthon esetleg ? :) köszi előre is a válszokat !
Vizet nem eszi véletlen?
Sziasztok, hibátlan nicasilos hengert keresek jc20-as nsr-hez.
vettem egy nsr125-öt. valami prücök van vele. pöccre indul, üresben még elég jól veszi a fordulatot, viszont ha megyek vele 6-7ezerig nem akar menni az istennek se onnantól nincs gond. füst van rendesen. egyébként szép hangja van, nem zörög. mi lehet a kehe? fötengelyszimering? tudna valaki segiteni? köszi
A nicasilos hengert ritkábban kell hónolni mint a simát.Ha mély karcok lettek, akkor lehet hogy nem javul meg a hónolástól, akkor lehet perselyezni.Vagy újra nicasiloztatni :)
NSR 125r alkatrészek eladók.Blokk alkatrészek nincsenek már,Bármi érdekel írj és megmondom megvan-e még.
honda nsr 125 blokk elado fel kel ujjitani kevés kompresszio de indithato nem csőrőg zőrőg 13 rugo!!!! 70 2155583
Sziasztok ! Macsakalámpás nsr dugócsere után megszorult, nem lett rendesen bejáratva, és szét lett nyelezve. Azóta újra indítható , de nem az igazi... Tippjeim szerint gyűrű törött... Mik a tapasztalatok, ha indítható a motor , akkor a hengerfal mennyire sérülhetett? Ha jelentősen, akkor milyen árban mennek ezek a nicasil-os hengerek ? Jól tudom hogy ezek nem fúrhatókat ? Válaszokat köszönöm előre is !
91-es Honda nsr-emhez keresek 125-ös blokkot.