Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló a képen látható kerekeket keresnék
Eladó az NSR-em!

20/532-24-64
v.m.names@gmail.com
Sokszor látni svájci papírokkal NSR-t.Azokat megéri itthon rendszámoztatni?
Balesetmentes, benzingőzben és lóerőben gazdag Boldog Új Évet Kívánok! :)
Boldog Újévet, széles utat :)
Boldog Új Évet Kívánok!!!
Kellemes ünnepeket!
Üdv! A motornak van forgalmija?
Hello :) Boldog Karácsonyt :)
Hajtóműolaj???
Sziasztok! Boldog karácsonyt kívánok!
Boldog Karácsonyt kívánunk Nektek, NSR veteránoknak és kedves Családotoknak! Na és persze az újoncoknak is!
Ha hozzáértő, akkor hogy hagyhatta ki a csapágyat? :)
Reméljük most már frankón összerakja neked.
Hát ahogy jobban megvizslattam a dolgot,kiderült h a szimmering alatt nem volt csapágy, ami egy helyre kényszeritette volna tengelyt, de szerencsére nem nyüsztettem igy h menjen,az lehet fatális lett volna mert ott már működik a nyomaték :D egyébként crmről van szó tévedésből ide irtam,de mindegy mert ugyanarrol van szó:) egyébként hozzáértő szerelő, el se akarta hinni amikor hivtam :D persze gariba összerakja újbol..
Marcinak igaza van, egyszer kell jól rendbe tenni. Ne halogasd! :)
"more ebbű baj lesz"
az excentrikus mozgást végző tengely préselhette ki a szimeringet. motorfelújítás javallott lesz ismét. az összes csapágy, szimering és tömítés... egyszer jól megcsinálva el lészen sokáig
Az előttem szólónak igaza van, a tengely nem lötyöghet... Felejtsd el azt a szerelőt, akinél volt a motor!
Az előttem szólónak igaza van, a tengely nem lötyöghet... Felejtsd el azt a szerelőt, akinél volt a motor!
Hát ha lóg a tengely, akkor a szimeringet is hamar kinyírja.De nemtom a szerelő mit gondolt amikor összerakta így a blokkot.
Sziasztok! sok idő után elővettem a szétszedett blokkomat,de nem nagyon volt hangulatom s időm összerakni, ezért szerelővel rakattam össze. Meg is történt betettem a vázba stb. de egyszercsak kinyomta az első lánckerék tengelyénél a szimmeringet, folyt is rendesen a drága hajtómüolajom. Kérdezném miért van ez? A másik: és lehet ebből következik az első kérdés de ez az ELSŐ LÁCKERÉK tengelye lötyög ide oda, lehet a tengely nem központosan forgott a szimeringben és ezért nyomta ki ? Normális h ennyit lötyög?
Amúgy qrva nehéz volt bejelentkeznem az új felületre... Már nem jó a régi jelszavam (5 karakter, ugyanaz, mint a kepesmotoron), újat kellett választanom...
Nektek rendben ment az átállás?
Ha lenne, akkor nem biztos, hogy meg akarnék válni tőle... :)
Hali!
Ha valakinek véletlenül akad otthon egy garázsban porosodó felesleges honda nsr 400 amitől meg akar válni akkor nyugodtan írjon rám.
Sziasztok .Eladó honda nsr 125 -ös, új gumival,henger hibával egyben 50ezer ft A motornak megvan mindene .Érd:06304716008