Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak remélem, hogy elég lesz húzni rajta és egy darabig újra jó lesz. Ha ez a verzió nem működik, akkor marad a bontás és csere, ahogy írod.
Tudod mennyire idegesito a pici klattyanas minden fekezesnel?
Gondolom gyári csapágy van benne, kb. 23 ezerrel az órájában vettem... A gyári milyen csapágy?
Semmilyen szakember ezt nem fogja megtenni neked.A csapágyat szemrevételezni kell minimum,csak utána. Ha már szétvan bontva csere, inkább.
Inkább támaszd neki az elsőkereket a falnak és fék nélkül próbáld lökdösni.
Ha golyóscsapágy van benne akkor azt felesleges húzni, ki kell dobni belőle és kúpgörgőset a helyére tenni.
Igen.
Sziasztok! Kormánycsapágy témát előhoznám újra... Ahogy tavaly írtam, kicsit kotyog, van egy kis játéka a kormánynak. Ezt alacsony tempóra fékezéskor érzem, különben nem. Illetve álló helyzetben, behúzott első féknél ha megtolom előre a motort, akkor érzem, hogy kotyog picit.
Az alábbi videó alapján úgy tűnik, hogy meg kellene húzni a csapágyat. Volt már valakinek ilyen ügye?
http://youtu.be/Vl5RznButY0
Helyes!
Március 19.
Engem nem zavar, ha van. Az is egy munka.
Nincsenek rendőrök itt.
Ma maszk nélkül vásároltam benzint! ...jöhet a bilincs....
...van már rendszám?
mindenképp.... ...Bizony az volt!
Nem is huligán,egyenesen bűnöző
Akkor marad a büdös. De cíp vót az a monster...
A huligánt ki kérem magamnak...
Büdös huligán!!!
Igen is értettem!
HAHÓ!!!
Magyarországon a német autópályákra vonatkozó közlekedési szabályok nem érvényesek!!
Na kerültem egyet és 140 km-re meg evett 13L-t. ....persze a szabályok maximális betartása mellett..
Az az igazság, ennél a teleszkópnál elől többet ér egy progresszív rugó, mint a "tekergetés"
Visszakerestem itt a fórumban, de nem találtam érdemi hozzászólásokat.
Arról hallottam/olvastam már, hogy nincs jelentős különbség, illetve kisebbek a léptékek, mint pl az európai gyártók esetén.