Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vazzeg, eltünt a fotó a MIG 21-el!
Pedig ezzel lehetne kotorni, csak nagyon szr az üzemanyag fogyasztása! Felszállt, utánégetőt kapcsolt ,és a póttartály 15 km-nél már porzott!
https://www.sportmotor.hu/foto... de ez nem hodda szétvágnak a népek itten ezért.
Nem mondod??! Melyik az??
Nagyon jó gépet sikerült idén vennem, örülök, hogy Zoli kínkeservesen rábeszélt! ( nem igaz de jól hangzik )
Pedig én azt hittem , bosszantani akarod a "trapifax"-osokat! Nekem csak 750-es ez a Honda, mégis csak kettőt tekerek a gázon, és már 150-el megy! Nekem is elég ennyi! Az utak miatt még a 120-is sok!!! Sőt!! Az ezres veszélyes lenne!
Esetleg:
"gyere a sajat motoroddal".
Nekem is mondta Zoli minek az üléspúp vegyem le. Sokkal szebb vele a motor, meg én is csak egyedül ülök rajta.
Nekem ezt mondani se kell mert nem is akar jönni.
Nem jó hellyen csináltattad. Nem kell bumfordi üllésnek lennie. Meg lehet hagyni a jelenlegi formát más színű bőrrel zselés belsővel. Ugyanaz csak szebb és jobb.
Vaaagy, .. az én feleségem tudja, ha azt akarom, hogy velem jöjjön, akkor kocsival megyek.
Az ulespup egyértelmű üzenete:
"Asszony maraggyotthon"
Szebb és jobb? A kettőnek nem azonos a funkciója... A zselés ülés nagyon ritkán szép, inkább ronda bumszli, de nagyon kényelmes.

A gyári üléspúppal meg gyönyörű hegyes segge lesz. Figyeld a hirdetéseket, hébe-hóba lehet kapni, akár 15e Ft környékén is, láttam már 1-2 darabot.
Még a nyenyőce is sok nekem nem egy ezres motor.
Neeem a f.........t
Szevasz Józsi! Nem vettem ezres Hoddát és nem is vágyok rá.
Ott a másik írásomban a válasz.
Dehogy nem!
Inkább csináltatok rá egy dizájnos ülést zselés betéttel. Azzal még szebb és jobb is lesz.
Pedig akkor sem fogok 45ezret adni egy gyáriért.
Szép napot Stefi! Vettél egy ezres Honda-t??
Ez az a srác akit a hátsó sárvédő miatt is ajánlottál?
Igen látom nem ilyen egyszerű.
A gyárit nem masolják le. Nem egy egyszerű műanyag takaró, amit ráraknak az ülésre, ez az ülés helyére megy. Egy része gumiból van, amit külön nem lehet megvenni.
https://auto.jofogas.hu/bekes/Ducati_Monster_cafe_racer_ulestakaro__ulespup_112746884.htm írj rá, mert egyre többféle típushoz legyárt már mindféle idomot, üléspúpot stb... Fekete monsteremhez annó tőle volt az ülétakaróm, szépen dolgozik.