Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nahát... a pdf-et ide nem lehet beszúrni... mindegy, marad a link, innen le tudjátok menteni az abs-es, és anélküli verziót is:
http://www.hondacb1000r.com/mb...
http://www.honda
cb1000r.com/mb...

http://www.hondacb1000r.com/mb...
Most találtam meg az elektromos bekötés rajzát a nemzetközi fórumon. Megosztom veletek, hátha valakinek jól jön.
Sziasztok!
Néztem ezt a hirdetést. Hát persze hogy ilyen olcsó, nézzétek csak meg, ez csak 99 köbcentis !
Van egy hirdetés szegeden ha jól látom. Ha érdekel valakit, nézzétek meg. 2.340 000-ért nulla kilométeres fehér abs-es motor.

http://www.motorhirdetes.com/r...


iderakt
am a képet.
Ok! És gratulálok a motorodhoz!
Laci,

A pécsi H-nál emlékeznek a hivásodra és szeretettel látnának ha mennél. Az ABS-es modellnél nem hiszem hogy 2,5 alá tudnának menni, sőt ha a sz...r forint miatt áremelés lenne, talán még drágulás is várható, mint az autóknál (lásd hirek). Mivel a kereskedésben jelenleg nincs CB, ha uj importból hoznának, drágább lehet. Elégedett vagyok a kiszolgálással és az ügyintézéssel is, ajánlom a boltot.
Köszönöm a jókivánságokat fiúk. Meg az alkut is, hisz ti alkudtátok le a gépet 2,5re. Igy 165 ezret spóroltatok nekem. Ha majd találkozunk, ennyiért fizetek nektek sört . Téli gumiról nem esett szó. Sajnos szombaton visszamegyek a sivatagba és csak április elején költözök haza. A mocit nem viszem .

Üdv

Gábor
Hi Hvg!

Enis gratula a gephez...
Gratula a géphez! Ezek szerint terv szerint minden...
Hátsólámpát csekkold le - ha kell cseréltesd!
Nem a konkrét összegre vagyok kíváncsi, de sikerült "alkudni"? Ha nem, akkor legközelebb mi intézzük neked a mocit!
Téligumival kapod?
Na akkor várjuk a tavaszt! Én már fogyózok!
Ne foglalkozz a barmokkal.Majd ha 150-nél satuféket kell húznia,mert kijött elé a Suzuki Swift és pofára esik,rájön az ABS hasznára .
Már a CBR600RR-CBR1000R is ABS-t kapott idén.
Gartula a vashoz.
Sziasztok,

Zöld ide, fekete oda, én ma megvettem a fehéret. Nehéz döntés volt, ugyanis más szinü nem volt...talán péntekre meglesz a rendszáma, addig meg mindennap bemegyek a boltba nézegetni. Holnap vagy szerdán élesztik a szerelők, arra is bemegyek...Jöttek komoly motorosok a boltba, rögtön leszólták a gépet, mert ábéeses, de én nagyon boldog vagyok. Most inni fogok.

Üdv

Gábor
Kedves Mr. Valaki,

A fórum hátránya, hogy az írásból nem kiolvasható a hanghordozás, így csak a sok beszúrkált hangulatjelekből lehet következtetni.
Én egy percig nem éreztem sértésnek az írásodat, és az enyém is csak egyszerű poén volt. Szóval: nincs harag.
Színek viszont vannak, mint ahogy ízlések is. És természetesen eltérőek, hisz emberek vagyunk. És MOTOROSOK, főleg.

Ma egyébként meg volt az 1000-es szervíz, a lámpa csere, így csak a jó idő kell, és pénz a benzinre, gumira.

Üdv, a zöldek táborából.
Szia Szabi,
Nem azért reagálok mert felveszem a kesztyűt, de nem ám! Szép lenne ha egy típuson belül ezen vitatkoznánk. A szín egyértelműen ízlés kérdése, nem vitás, mint ahogyan az is igaz, hogy ez a motor sem tetszik ám mindenkinek.
Amiért mégis visszautalok a hozzászólásodra az mindössze annyi, hogy ott van ám a mondatomban a "szerintem" szó (ami ugye azt jelenti, hogy az én saját véleményem szerint - és nem általánosítás), na meg én nem azt mondtam ám, hogy az nem néz ki jól! Mivel sötét szinűt nem akartam venni, egy hétig kotlottam, hogy a fehéret vagy az "olajzöld"-et válasszam...
Tehát no para, sirály a géped - szerintem!

Egy mondatban: Ne haragudj, ha esetleg sértően fogalmaztam - többet nem teszem!

SZERINTEM a legjobb szín az olajzöld, a fekete, a szürke és a fehér! A többi nem tetszik!
Szóval remélem nincs harag!
Zöld vs. Fehér( 1 fő) vs. Szürke (1 fő)
Hi Aggregal!

Köszönöm szepen, ez nagy segitseg...
Zöld vs. Fehér vs. Szürke (1 fő)
hali

Üdv a fórumon, szaporodnak az öregfiúk (40+)

Üdv:
Gábor
Hali

Látom alakulnak a frakciók : fehérek a zöldek ellen, vagy mellett?
Sziasztok,

Egyébként én 2,4-ért vettem, beleértve a forgalombahelyezést is.
A szürkét 2,3-ért is ide adták volna.

Szóval most az ideje az alkudozásnak, hisz válság van, vagy mia a fene.
Kedves Mr. Valaki,

Csak a rend kedvéért, nekem igenis "libafos-zöld" Hondám van, és 150e FT-al olcsóbban vehettem volna szürkét. Szerintem az annyira snassz.
Szóval ez csak ízlés dolga. , írhatsz bármit , akkor is a legszebb a fos színű

Ettől függetlenül a hátsó lámpa ezen is beszart 500 km után.

Üdv
Hali

Támpontnak esetleg jó, az alvázszámom 7986-ra végződik és gyárilag az új szürke csatlakozós lámpával érkezett.

Üdv:
Gábor
Szia!
Sajnos a hozzászólásod mégjobban elkeserít, és azt bizonyítja, hogy tudnak a visszahívásról, csak éppen lesz@rják a vevőt... majd megpróbálják pénzért elsütni a visszahívási kampány keretében érkezett lámpákat.
Most úgy döntöttem, hogy lesz visszahívás itt is. Teszek róla, hogy a a hondánál észbekapjanak...
Csak csendben megjegyzem, hogy engem felhívtak a Hondások, hogy menjek be, és a kampány keretében kicserélik a lámpát. Igaz, ekkor nagyjából 4 fok volt odakinn, úgyhogy áttettük az ügyet márciusra.

Ezek szerint nem mindegyik díler ennyire aktív...?
Nohát igen...szerintem is Magyarország viszonylag nagy felvevőpiac, de mindenesetre nem elhanyagolható a Hondának...szerintem ezt nagyobb-erősebb gazdaságokban rögtön az első észlelt hiba után megkezdték a visszahívást, sűrű bocsánatkérések mellett...
Gondolom, a garancia lejárta után már huzos pénzért lehetne javittatni a lámpát.
Az első szériában érkezett motorok hátsó lámpájának "állandóan világító" felső része gyárilag hibás volt, gyakorlatilag pár száz kilóméter után kis villódzás, majd vége... (a féklámpa működött...)
Nagyon kevés kivétellel mind meghalt. Ezt eleinte ugyanolyanokra cserélgették, de természetesen azok is tönkrementek. (nekem a harmadik van most benne 4e.km...) Majd nagynehezen a nagy H megszülte a javított hátsólámpát és ezekkel szereli a motort, valamint kultúrált gazdasági tátsadalmakban megtörtént a visszahívás - ahogyan az ilyenkor kell - és mindenkinek kicserélték a lámpát. Ugye nem kell mondanom, hogy mi nem tartozunk ebbe a körbe... (Azért lenne egy-két kérdésem a magyar importőrhöz... nehezen tudom elképzelni, hogy a magyar piacot másképp kezelnék mint a többi európait...)
És a válasz a kérdésedre: nagyon egyszerűen meg lehet állapítan: az első szériás lámpáknak a vezetékek kivezetésén lévő gumitömítés fekete. Az új szériánál ez "fehér" (inkább szürke, de semmiesetre sem fekete). Ha leveszed a hátsó ülést és bekukucskálsz egyból megtalálod! (értelem szerűen a képen az újat látod - sajnos ezt a képet nem én csináltam )