Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs valakinek elfekvőben katalizátor takaró lemeze? Ma visszaraktam a motorra a katalizátort, mert egyenetlen volt a járása 4000ford/min-ig. Arrow kipu+arrow katalizátor helyettesítő volt rajta. Most csak a kipu maradt. Hat így szörnyen néz ki.
Vagy ötlet, ahol jutányos áron hozzajutok?
Esetleg valaki aki elkészíti?
A képen mivv takaro szerepel...
Én úgy tervezem, hogy kinézek... amíg van lehetőség fogyókúrára, ki kell használni
Mondasz valamit, de attól tartok a vizes csúszdák slickkel nagyon csúsznak, max egy lefelét tudunk abszolválni
Komolyabbra véve, megfontolom én is, hogy a 40 fokban magamrapajszeroljam-e a bőrcuccot Elképzelhető, hogy maradok a hűvös szobában De ha az estire kimentek, akkor valszeg kilátogatok, pont akkoriban megyek melózni, és útba esik....
Lehet a csúszda parkba kellene inkább menni...
ja igen... pedig a fogyókúra is naggggyon rámférne
Mondhatni egészen jól vagyok (bár a vállam még nem az igazi...) A járgányt is megszögeltem már... Mentem is pár kört az udvarban
A baj annyi, hogy már biztos, hogy délután - estefele kell mennem melózni
Tehát ha napközben nem tudtok kijönni (?), akkor max odakanyarodok egy pacsira - ha épp úgy adja ki...
Ez van... (bár megmondom őszintén, örülök, hogy szinte teljesen betelt melóval az augusztus)
Szóval ha lehet találkozunk, ha nem jön össze, akkor vigyi magatokra!
Csutortokre is 38 fokot igernek... Kemeny fogyokuras ring lesz. Jobban vagy mar?
Ha lesz idod majd privatban ird meg mi volt kint es milyen a paros elet
Hát nem egészen
Nem "maradok" itthon, hanem már újra itthon vagyok, szerencsére visszavettek oda, ahol előtte is dolgoztam. De ez a bécsi kitérő hosszú történet, majd e-mailben leírom.

Nem, a GSR-hez nem hiszem, hogy visszatérnék, bár nem volt rossz gép egyáltalán. Ha összejön a csere vagy eladás, akkor inkább valami régebbi Monstert választanék. Nem tudom miért, de külsőre azok tetszenek valahogy a legjobban.

Sajnálom, hogy így alakul a helyzet, csak most komoly kapcsolatban vagyok és ténlyeg valami lakásvásárlásban kellene gondolkdnunk, csakhogy annyira sajnos nem jó a fizum, hogy akkor még a kb. havi 46 ezres törlesztést is be tudjam vállalni :(

Még nem dőlt el semmi, és persze annak örülnék a legjobban, ha mégis valahogy megmaradna a gépezet.
Akkor maradsz itthon?... Es talan vissza a GSR-hez?
Orulok, hogy segithettem, par uveg Ichnusa-val jossz
Szevasz Tomika,
Karininjanak ma a UPS-el feladtam a hatso ulest.
Az elso ules ugyeben varom a mekeresest!
A Commander es az Y cso gazdaja tovabbra is kerestetik...! :-)
Udv, Pal
Hosszú sztori, majd később leírom, csak most még a munkahelyemen vagyok.
A lényeg, hogy vennék valamit 1 milla körül és nem lenne már a 800e forintnyi hitelem, amit még 19 hónapig kéne fizetni.
Mert lehet, hogy lakásvásárlás lesz és akkor nem túl jó, hogy havi 46 ezret fizessek még több mint 1,5 évig.
De még sok minden történhet, tehát nem biztos, hogy tényle eladásra kerül sor.

Üdv

Peti
Peti, hogy hogy arulod?...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cb_1000_r_sc60
-7100033
Az szuper, mert Palika is... valahogy tudtok egyeztetni? (Címe, email címe, telefonszáma megvan Palikának, de nem írnám ide le...)És akkor kiszállnék a közvetítői szerepből.

Karesznak meg küldöm privátban Pali elérhetőségét.
Budapest XI ker.
Brutálisan jóóóó
Miért passzolod el ?
Palika uzeni, hogy ok (csak sokat ivott, nem talalja a billentyuket)!
Benc helyileg merre laksz?
Há'fúdejóó
nekem akkor kéne a hátsó ülés :)
ha dobsz egy mail címet, megírom, hogy hova kéne küldeni, és utánvétessel jöhet is ;)
Benc meg gondolom igényt tart az első ülésre, így egyben meg is szabadítottunk tőle a 15-15 az úgy akkor jó lesz neked? mer az úgy ponn' harminc :D
Szia,

megfelezhetjük az ülést, nekem az első kellene.
Szia, épp lenne egy hátsó ülésem... Csak már motorom nincsen hozzá! Örülnék neki, ha az elsővel együtt, párba menne el, mert mi a csudát fogok tudni csinálni egy szingli elsővel...?! 30 ropi a kettő együtt. (fél ár alatt) zsír új egyébként és a dobozban van (én az alcantara gyári ülést használtam, amíg megvolt a motorom)! Ha szükség lenne esetleg commanderre és egy "Y" elosztó csőre, akkor azt is megszámítanám olcsó pénzen :-) írj, ha érdekes lehet!
Köszönöm, üdv, Pál
Abdul báttya gecihálás lennék ha rákérdeznél
Örülök, hogy tetszett a "beköszönés" és igaz is
szoktam én azé' bekandikálni, hogy mi van itten, csak kussolok
azé kell a (kéne) a hátsó ülés, mivel jómúltkor felrobbant egy gyújtó a cb seggébe... én elmentem kakkantani, de mivel nem volt papír így hamar visszatértem, rohantak elém, hogy füstöl a szarom szegénykém egész nap a napon állt, gondolom felhevült.. faridomot már sikerült keríteni, már csak ülés híja van