Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugtass meg, hogy ez a régi lánckerék Mert innen nézve ez nagyon el van kopva.
A könyvem azt írja, hogy a feliratos oldala legyen kifelé. Ezzel szemben néhány hete cseréltem az enyémen én is, az egész szettet. Az eredeti lánckerék nekem is úgy volt feltéve, ahogy Darazslovas írja. Úgy tettem fel az újat is, annak ellenére, hogy az újon a felirat most befelé van... Nekem alapból úgy logikus, hogy peremes oldalba illeszkedik a "tartó csillag".
És ez tuti, hogy így jó? Mert nekem pont fordítva van fent.
Ok, köszi.
A peremes oldala van belul, a sima pedig kivul.
Sajnos nem látom jól a képen. Ha rá tudnál pillantani mégegyszer, megköszönném.
Nem igazán.
Ez a kép talán segít.
Helló!
Valaki megtudná mondani, hogy a hátsó lánckerék hogyan megy fel? A gyári írás vagy szám melyik oldalon van? Belül a tárcsafék felöli oldalon vagy a külsőn?
Kösz
Ahol motorgumit árulnak ott általában szerelnek is. Illetve a szervizekben szintén, ha nem találsz gumist, vidd be egy motorszervízbe!
Nekem ilyesmivel csinálták:
https://www.startapro.hu/hirde...
Meg Budapest kornyeken is nehez volt olyan gumist talalni, aki meg tudta nekem csinalni. Rakd fel ugy ahogy van, nem fogsz erezni semmit.Hondabubus is ezt javasolta nekem.
Illetve, ha valaki tudna esetleg ajánlani olyan műhelyt elsősorban Zala és Vas megyében, aki meg tudja csinálni a centírozást, azt megköszönném.
Üdv.
Kérdésem az lenne tőletek, hogy ki hogyan súlyoztatja ki a hátsó felnit. Eddig minden gumiszerelő műhely elküldött, mondván nem tudják befogatni. Nincs olyan méretű befogó azt hiszem.
Kipróbáltam az új cbr-t .hát valami k....aaa jó. végig röhögtem a sisakban,pedig egy speed triple-t hajtok, de ez a motor nagyon jól sikerült. kicsit kemény hátsó futóművel sport fokozatban csupa buli,fanta de komolyan. Az eleje optikailag viszont nem jön be . nagyon fun csak drágára sikerült az árképzése 4.3 4.7 sok érte. azért bmw-t apriliát kapni
Rendszeresen olvasom ezt a topicot, meg néha ránézek külföldiekre is, de a CB1000R kapcsán nem szokott panasz lenni az olajfogyasztásra. A CB1000RR-ek közül a 2008-2010-esek fogyasztották, de ott sem mind természetesen,, később nem volt probléma. Az új CB1000R blokkját ismét átdolgozták az előző 1000-eshez képest, így azzal még nincs tapasztalat. Feltehetően tanult a Honda az RR esetből...
Az dönörű. Lavcsi van.
Ez csak tetszik. .
Neked a Triumph is tetszik...
Nekem bejön.
Hi!
Ízlések és pofonok.....
Technológiailag sok az eltérés?
Ez a topic szerintem még a "régi " CB1000R -ről szól. Nem tudok róla, hogy innen bárki is megvette volna az új förtelmet . Bőcs, de nekem nagyon nem tetszik.
Hi!
Úgy nézem,ez nem egy pörgős topik,de hátha!
Nagyo tetszik az új cb 1000 r.
Lehet,hogy vennék is egyet.
Azt olvastam hogy az 1000rr blokkja van benne,arról viszont sok rosszat írtak(pl olajfogyasztás).
Ez ebben a típusban is előjön?
Haználati módban nem vagyok versenyző,nem egykerekezek,120-160-utazóban járok,ott érzem jól magam.
Ha van valaki,aki megosztaná velem a saját gépe milyenségét,szívesen venném.
Ha nem szeret írogatni (én sem),csörögjön meg egy dumcsi erejéig,visszahívom,202621419.
Köszönettel:Pityke
Tankoljáá sokat
Madaras??? Nem ma bactáá el 1et
Különben is, pénz nem számít ha motorozhatékom van
Báár időm lenne rája
Betegek vagytok,a madarasban 378.
95 silver (sima) ,95 gold (prémium)
Én csak furcsáltam miért van "annyi" pisztoly
Azt hittem ott 98 az extra, aztán mint kiderült az már rég nincs
Ha jól emlékszem 407ft/L volt de épp leszartam