Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem-nem
Ez a mondjuk úgy felhasználói kézikönyv.
Én ezt keresem:
http://www.hondacb1000r.com/fo...
Nekem innen van, nem fizetős :

https://www.manualslib.com/dow...
Csak fizetős megoldást találtam eddig.
Letölteni nem lehet?
Van itt bárki aki kölcsön tudna adni egy service/shop manualt vagy esetleg megválna tőle?
Szia!
Van eladó Raptor dob, összekötővel. Ha érdekel, írk a kekvillam82@gmail.com címre :)
Szia!
A hasidomról tudnál képet küldeni a kekvillam82@gmail.com címre, árral együtt?
Köszönöm
a brembo kuplung,a gyorsváltó,a kipufogó a tank,a sárvédő,a faridom,a fejidom,a hasidom eladó
Azok is eladók? Mit kérnél érte?
kétoldalas ragasztóval raktan fel vagy hat éve
Azt a karbon boritas a labtartonal ragasztani kellett?
Keresek gyári szerszámkészletet reális áron.
a v4
a175le
a váz
a futómü
Szóval csatlakozol az Aprilia Team - hez? " Be a Racer! " Kíváncsi leszek a tapasztalataidra a Tuonoval. Én is mindíg azzal szemezek ahogy azt a (jó) múltkori telefonbeszélgetésünkön mondtam is. Bár te akkor még szkeptikusnak tűntél az Apriliát illetően. Mi győzött meg végül?
tel.:70 9425199
eladó!
az extrák külőn vagy cseredarab beszámításával
sport lábtartó
gyorsváltó
brembo kuplung
öhlinsz futómű elöl átszelepelve rugóval olajjal
nyitott kipufogó
teljes pályaidom benzintankkal
Biztos CB1000R ez? Formára stimmel, de cikkszámra én mást látok. Kopórész is más forma elvileg.
09 cb 1000 r NISSIN fékbetétei csomagolássérülten leltárból kivonva teljesen újak az 50 euró helyett csak 9999ft 70 202 7075
SZIASZTOK eladó egy tiszta új idom.
év végi leltárból..csak a fotózás miatt vannak kibontva.ÁRA 20000ft
70 202 7075
Köszönöm
remélem megfelel
Valaki aki motorközelben van, lefotózná nekem a lánc elhasználódottságát jelző matricát? (New/replace chain) Köszönöm
Nem vagyok cafe racer rajongó, de nekem ez bejövős. Meglátjuk, milyen lesz a szériaváltozat.
Ez meg csak “concept” motor. November elejen fogjak bemutatni az EICMA-n az uj cb1000r-t(ha egyaltalan igy fogjak hivni).