Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Távol álljon tőlem, hogy rontsam az üzletedet, de ahogy én látom, ez csak hasonló ahhoz, amit linkeltem. Ez ránézésre ahhoz a dobhoz van alakítva, amit más motoron akarsz használni. Szerintem másikhoz nem, vagy ugyancsak átalakítás árán használható.
Honda Cb1000r összekötőcső.
Akkor megnyugodtam,hogy nem írtam nagy marhaságot :-D Köszi a megerősítést. Szóval eladó a cucc,akinek kell vegye-vigye :-) Egy polírozás ráfér de amúgy horpadás,sérülés mentes állapotban van.
aha.
Kényszert érzel?
Lájkolj fészbúúkon,instagrammon jutyubon. .
Fent a fokozatkijelző tartó
https://www.instagram.com/p/BZ3aAEyBM0v/
Üdv,
általában nem kell, legalábbis az IXIL közvetlen erre megy rá. Ha kifejezetten ehhez a motortípushoz veszed a dobot, akkor passzolnia kell. Méretében megegyezik mindkét összekötőcső a katalizátor méreteivel. Balu, igen, az a csavar a lambda-szonda helye.
Az első amit InSAMinator linkelt az ugyanaz mint amit én hirdetek.
Szia

Dupla a bemeneti nyilása ami lejön a négy hengertől a kettőbe és egy kipufogó dobban végződik. Egyébként van rajta egy csavaros rész is ami gondolom a lambda szonda helye lehet..Ha hülyeséget írtam ezer bocs. Holnap vagy holnapután tudok róla fényképet készíteni.
Jelenleg még csak terv. Jól tippelem, hogy ezekhez még kell egy passz darab, az általad linkelt könyök és a dob közé?
Szia Adee, nekeed valami ilyesmi kellene?:
http://www.motorcycle-exhausts...
vag esetleg egy ilyen?:
https://i.ebayimg.com/images/g...
Nekem van mindkettő, muszáj volt a katalizátort felraknom, mert anélkül kiba....tt hangos az ixil :)
Hello! Ez a katalizátort is kiiktatja, tehát dupla a bemeneti nyílása, vagy "csak egy könyök"?
Sziasztok.

Eladó egy Honda Cb1000r-hez való kipufogó összekötőcső. Gyári darabról van szó amit egy Hurric tipusú dobhoz adtak de nekem az egész szettből a dob illetve a rugók kellenek mivel egy összekötőcsővel más motorra menne fel. Az ára 15eft lenne. Ha valakit érdekel akkor a 20/5897360-as számon vagy a baloghlaszlo1980@gmail.com címen elér. Képeket később tudok felrakni.
Nekem kell egy!
Elado 6db gipro fokozatkijelzo tarto Cb1000r-re. Lezerrel vagtak ki es szinterezve lett.
Sziasztok. eladó 2010es cb1000r kipufogo leömlö ha valit véletlen érdekel. hjmatyi@gmail.com
Már teljesen meg van feszítve, tovább nem nyújtható, hamarosan cserélnem kell a láncot. Nekem ez a 3. szezonom, eddig összesen kb. 8 ezret mentem a géppel. Ha nem volt visszatekerve, akkor most ténylegesen 32 ezer van benne. Azt nem tudom, hogy első vagy 2. lánc van rajta.
Végét járja a lánc? 20ezer kilométert tettem eddig a motorral vásárolt használt láncba. Ahogy kinéz, egy szezont még simán kibír. Évi 1500-2000 kilométerekkel hogyan nyírsz ki egy láncot? Nekem most lesz majd esedékes a 24 ezres szerviz. A teló szimmeringet én is cserélni fogom a télen. Tavaly is cseréltem progresszív rúgó miatt, de a bal oldali nem sikerült túl jól, azon már látszik, hogy könnyezi az olajat.
10e km, irigyellek :) Sajnos a lánc is a végét járja és az első telóból is szivárog az olaj, úgyhogy mindenképp lesz szerviz, akkor már az olaj is belefér... Amúgy 12 ezrenként kell cserélni, de hát ki megy 12 ezret? Igaz, mediterrán térségekben simán összejöhet.
Nekem idén is kb 10000 km jött össze. Igaz ez a májusi túrával együtt, szóval itthon jóval kevesebbet motoroztam, mint tavaly.
Üdv,
Elvileg 6000km vagy 1év után ajánlott. Ha már úgysem sokat, vagy semennyit sem mész vele ebben a szezonban, akkor szerintem inkább jövő tavasszal cseréld szezon előtt/elején.
Sziasztok!

Kinek mennyi km jött össze az eddigi szezonban? Én olyan 1500 km-nél tartok sajnos. Ez hét alkalmat jelent... Sajnos számon tudom tartani. Na de majd jövőre :) Másrészt nem a mennyiség hanem a minőség számít, nemde? Nem Solt és Kecskemét között tettem meg 1500-at, hanem a Mecsek környékén...

Szerintetek cseréljek olajat? Motul 7100-as van benne, API SM/SN osztályú, vagyis csúcs fullszintetikus. Kemény 7 darab hidegindítás történt, pályázás nem volt. Vélemény?
Ti ketten mindenhol ott vagytok mi?
Ha pörgés kell szerintem halálszarok.