Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor (reményeim szerint) a helyes service manual link (slow downloadra kell kattintani) (cb500 és cbf500)

https://ulozto.net/file/bTrY4C...
Jogos, este volt. A helyes link a motorszereles topikban december 4-en 20:38-kor
Onnan nem fogja tudni letölteni, mert az a saját gépedre mutat!
Itt egy service manual link a cb500-hoz (és cbf500-hoz is)

file:///C:/Users/1/Downloads/Honda%20CB_CBF%20500%20service%20manual.pdf

slow download....
Hát gyanitottam,Azért van ez nehogy valaki visszaéljen vele..Kösz.Akkor marad igy.
Szerintem nem lehet
Tudja valaki hogyan lehet szerkeszteni a hozzászólását?Kijavitanám az elgépelt karaktereket.
Köszönöm, lássuk mire lesz idő. Szeretném leengedni és átmosni a rendszert ahogy a könyv írja, de nem most. Most jó lenne kihasználni azt a pár szép napot ami még a szezonból hátravan és minél egyszerűbben megoldani a hűtést.
Szerintem ha leengeded és geltőltöd újra akkor nem marad a hűtőben levegö mert el tud távozi úgy,viszomt ja csak a jütőnél engeded le akkor mehezebben légtelenedik le a rendszer. Még a termosztátot is érdemes kivenni és úgy beinditani ahogy a fórumban is irták,mert ott is megszorulhat a levegő,valaki igy járt. En kivettem és igy mentem egy napot vagy 100 kn-ert. Nem is maradt levegő a rendszerbe.
köszönöm, de pont azt próbálom elkerülni, hogy leengedjem az összeset...
Itt a fórumon olvastam annó hogy ha a vizpumpa csövét levesszük akkor lefolyik az összes h.folyadék.Úgy is tettem mikor lecseréltem,de a csőnél szivárgott a folyadék,Nagyon meg kelett húznom a csőbilincset de jó lett
Vizpumpanal alul
Melyik csavarra gondolsz?
Meg nem. En a csovet feleslegesen nem bontanam meg. Hutosapka le, alul csavar ki, aztan ami kifolyik az boven eleg. Visszatoltesnel meg ugyis legtelenit magatol ha kinyitott a termosztat.
Sziasztok,

Cseréltetek már ventilátor termókapcsolót? Hayens szerint le kellene engedni az összes hűtővizet, de arra most se időm se kedvem. Arra gondoltam, hogy csak a hűtő alján levő csövet veszem le s ami ott kifolyik utána töltöm. Árthat valamit?
Szia!Holnapra tervezünk egy gurulást a munkatársammal.Visegrád-Esztergom-Dobokö az irány.Esetleg érdekelne?
Gurultam ma egyet ebben a gyönyörű időben. Valóban 1300 kötül volt az alapjárati fordulat bemelegedve.
Szia! Nincs sajnos, csak ezek a motyók vannak.
Köszi az infót!
15€+ ugyanennyi a posta
https://www.boonstraparts.com/...
Minden szart ebayről rendelek, de ez még valamiért nem jutott eszembe, kösz!
Viszont ezek nem a mi régi cb500asainkra valók ahogy elnézem. De úgy tűnik csinálnak utángyártott helyettesítőt az eredeti helyett, ami jó hír!
Hát ezaz, hogy én is okos módon elhagytam valahol útközben, de úgy hogy észre sem vettem először... akkor amíg nincs más, én is kitalálok rá valami szükségmegoldást
Szia,sajnos a hűtőrácsot elvesztettem mikor lepattintottam hogy kivegyem a hűtő elé berakott papirt.Igaz az egyik helyen le volt törve a rögzitési pontja,meg a hűtőrács i törött volt.Helyette ideiglenesen egy nyitott műanyagláda alját szabtam be a helyére és rögzitettem kis méretű kábelkötegelőkkel.Anyira nem is látni mert hasonló a rácshoz s addig is védi a hűtőt meg a rovarok se tudnak annyira beleragadni.Ha valaki tud ilyen hűtőrácsot eladót,az előttem iró után,érdekelne engem is.
Köszönöm, megvan nekem is, csak épp nem találtam...