Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

“Nehezebb a lánckerék”, most ez komoly ?! Egy hornetnél számít hogy 0,5 vagy 0,6kg ?!
Inkább hátra a nagyobbat. A 15ös is kicsi nemhogy a 14. De ha 14gyest raksz rá, rendelj egyből kettő darabot és amikor kezd kopni, cseréld le újra, így meg tudod hosszabbítani jóval az élettartamát a láncnak.
abból én is csak a 15-ös találtam. De tán nem sok értelme van begyűri a retket jobban.
Naaa jó, zaj csillapítósból csak JT találtam, de az 15-ös vagyis gyári... de aztán hátha akad 14es is...
Halkan megjegyezném, hogy már az utángyártott első kis fogaskerékre is raknak lánc elvezető gumi réteget....
Szóval azzal us variálhatsz!
Én jól elvagyok a gyári átvétellel
Áttétel kapcsán ti hogy vagytok? Első lánckereket változtatnátok vagy a hátsót. Most 14/42 van a gyári 15/42 helyett. Én elképzelésem 15/45. Előre a 15őst azért mert van gyári zajvédős változat és talán nem töri annyira a láncot mint a 14es. Hátulra 45ös de itt ugye hosszabb lánc is kell, meg nehezebb a lánckerék. Ti hogy variálnátok?
Köszi a választ.
Köszi a választ.
Sógi lány ballag oda hivatalosak vagyunk...
Nem ittam ma még eleget
Má ne igyá te gyerek most majd én jövök...
Jovaaaasb mááéááéé

https://motoralkatresz.eu/termekek/HifloFiltro/HFA1602_levegoszuro/
Hiflo...
Hilfo filtro, nem kell jobb bele!
motoralkatresz.eu vagy szinte az összes motoros boltban lehet kapni...
Alig koszolódik, 2-3 évente elég cserélni asszem 3-4e ft
Zseeer koszonom! Meg csak annyi, hogy legszurot szeretnek elerheto aron,valami tipp?Most asszem cbr500as hoz valo legszuro van benn
Igen,yes, ja! 3.8L szűrővel együtt...
Sziasztok! Olajcserenel az olajszintmero nyilasba kell tolteni a friss olajat? Hozzaertoi valaszt kernek,koszonom
Szia... 114 es lánc kell a 15-45 áttételhez..
Hali! 2000es Hornethez vennék láncot, lánckereket. Elős 15(gyári) Hátul 45ös a 42(gyári) helyett. Mekkora lánc kell? Elég a 110es gyári? Azt se akarom hogy hosszú legyen.
Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy a képen látható doboztartó konzol hátsó kapaszkodóknál lévő 4 db távtartó pontos méreteit valaki le tudná nekem mérni? Én csináltam hozzá itthon de azzal sajnos a képen látható módon a karok hozzáérnek az oldalidomhoz =( . A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a képen a 2 piros karikánál is lennie kellene távtartónak és sajnos az sincsen meg, valaki nem tudja hogy ilyet honnan lehet venni hozzá, vagy hogy mik a méretei? Előre is köszönöm a segítséget =)
Keresgéltem de én még ezt se találtam, végülis nem egy bonyolult szerkezet, szerintem menni fog mert a helye megvan, a többit meg kiokoskodom. Köszi!
Ha lenne gyári.Keveset kerestem de sehol.
Sw-motech.

https://sw-motech.com/en/produ...
Üdv! Tudnátok segíteni abban, hogy hol találok 900-as hornethez középsztender mintát? A legyártás menne, csak valami méretarányos rajz jól jönne hozzá. Azon se lepődnék meg ha a 600 és 900 sztenderei megegyeznének.
HondaBubust ajánlom, aki Tinyén "rendel". Ha ő átnézi a gépedet, akkor az át lesz nézve. Lehet nem is kell szinkron, meghallgatja, állít rajta egy picit, és már jó is lesz. Facebookon megtalálod (Hondabubus Szopkó Csaba), lehet vele időpontot egyeztetni.
Sziasztok!
3 éve vettem egy pc36 os hornetet.
A gondom jelenleg az vele h alapjaraton ill alacsony fordulatszámon “dadog” egy picit, olyan mintha nem kapna elég benzint.
Tél után első indításra az alapjaratot nem is akarta tartani csak szívatóval. Megjarattam a gépet, visszatérve már 1.100korul volt a fordulatszám de érződik gazadaskor h nem 100%san üzemel.

Olvastam h évente kellene a 3 karburátor szinkronjat állítani -ez lehet a gond esetleg?
Ill szigetszentmiklos kornyeken nem tud valaki egy jó szerelőt aki megbízható?

Előre is köszi a segítséget!
L.
Imre_Hornet, köszönöm a képeket! :)