Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
A napokban vettem egy Hornetet. A motor Kisújszálláson van, onnét kellene Győrbe eljutnia biztonságosan, zárt járműben. Tudtok esetleg erre megoldást? Saját furgon valakinek, aki ebben segítene? Az ezzel foglalkozó cégeknek olyan áraik vannak, hogy az.......... A lábon elhozást, és a motorszállító utánfutót a sós utak miatt nem szeretném.
Oké figyelni fogom, majd kiderül... Hátha jó lesz, a színe a fénye szerintem sokkal jobb.
Oké köszi szerintem első körbe a gyári adatokra fújom.
Csinti09, a ledeket figyeld. En is probaltam a 2004es 600asban, de egyszer csak elkezdett villogni, utana kiegett. Probaltam sokfelet, de mind igy jart. Vegul vettem bele sima izzosat. Szerintem nem birta a minimalis feszingadozast.
http://www.sportmotor.hu/magaz...

Jól átvizsgálni a kiszemeltet, de semmi hiba!

U.i. 2000 vagy utánit javasolnám...
2,2 ,2,5.mindig.A fene trukkozik.
Én helyzettől függően. Ha csak gurulás van, akkor gyári értékre. Ha kanyarvadászat, akkor 2 tizeddel lejjebb. Felmálházott heavy touring módban meg kicsit magasabbra, gumikopást mérséklendő.
Első 2.5
Hátsó 2.9
Ezek a gyári értékek
Én így használom, de it elég sokan másképp állítják be.... de nekem bevált a gyári érték, bár a régi gumival én is játszottam elől 2.1-2.2 hátsó 2.5-2.6....
Gumikat mennyire szoktátok fújni?
Remélem.
akkor a probléma megoldódót!
Szia. Ma sikerült előbb haza érnem és mivel eléggé piszkálta a csőröm így gyorsan szét is szedtem. És láss csodát az egyik csati csak éppen volt feldugva. És eddigre még az egyik háttér világítás is kiégett. Volt itthon ledes izzó kicseréltem mind a kettőt, annyira jó színe lett tőle, nekem bejön. Úgyhogy szerencsére ennyivel megoldódott úgy néz ki.
Ha kell segítség szólj nyugodtan!
Igen nekem is hasonló ötleteim vannak, hétvégén megnézem, és köszönöm
Sziasztok!
Egy ideje nem volt motorom, korábban egy Vfr 750 -em volt amit nagyon szerettem de akkor úgy alakult , hogy megváltam tőle. Azóta is hiányzik a motorozás és most úgy döntöttem, hogy veszek valamit. A Hornetek régóta tetszenek, főleg a 900-as, de viszont tudom azt , hogy hosszú távra nem megyek vele, csak rövidtávra kellene egy könnyű , jól kezelhető de azért mégis elég erős motor. Így marad a 600-as( ami nem mellesleg árban is elfogadhatóbb) ezekből is kb. a legolcsóbbakat nézegettem. 99-es, 2000-es évjáratúakat láttam kb 30-40000 km futással. Ezek 530000 körül kezdődnek. Tapasztalataitokra lennék kíváncsi, mennyire megbízhatóak, mik a gyenge pontjaik amire vásárlásnál oda kellene figyelni, hogy később ne érjen meglepetés. Válaszaitokat köszönöm!
Szia!
Első körben húzd szét a csatikat, kis wd40, aztán próba... de még a csatikat megnézni hogy látszik e esetleg melegedés nyom.
Ha meg akkor se javul meg, akkor vannak szakik akik ilyen forrasztással foglalkoznak!

U.i grat a motorhoz
Sziasztok Csinti vagyok. Tegnap vásároltam egy honda cb 900 f hornetet 2003-as. Elhoztam majd itthon gondoltam megyek vele egy pár kört, majd egy darabig semmi gond nem volt egyszer csak azt vettem észre hogy a vízhőfok kiakadva, a km számláló pedig eltűnt, esetleg egy nagyon kicsit fel villan. Haza gurultam gondoltam megnézem az óracsoportot de akkor láttam ahhoz hogy szétszedjem előbb lámpa ki és csak akkor tudom kiszedni, erre nem volt időm még azóta. Én valami koncakt hibára gyanakszom mert elkezdtem nézegetni mozgattam volt hogy megjavult. Annyi még hogy akitől vettem eldőlt vele és egy kicsi sérülés van az óracsoporton, ebből gondolnám hogy lecsúszott esetleg valami vagy egy forrasztás megrepedt. Tehát a kérdésem az lenne hogy erre a jelenségre van e tapasztalat vagy valószínűleg kh-s lesz valami. Előre is köszi.
ez úgy néz ki mint a cbr 600f2 hűtője,szerintem keress rá
Már csak azt nem értem hogy miért nem sajátját teszed rá, miért más típus hűtőit nézed?
ennyire gombocban van a gyari hutő?
https://www.ebay.ie/itm/For-Ho...
iAkkor ezt fel tudnám rakni elvileg...
És ha rakok rá másik rácsot?
Pc34, bocs.
Ne évjáratokat írjunk hanem típust. Pc32 vagy pc36 abból meg különböztessük meghogy fordított telós vagy hagyományos de itt most nekünk mindegy.
Mondom, passzol minden, fel lehet szereni egyik hűtőt a másikra de ahoz hogy szép legyen kellene a rács, itt van különbség mert 100%-ban nem passzolnak a szélessége.