Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hö?
Honnan válasz ilyeneket?
Kedves hornetes pajtások! Eladó egy vadiúj gyári Honda Racing táska, gyári csomagolásban, gyári rögzítő kittel együtt. 22000Ft szállítással.
E-mailem publikus a nevem alatt.
Hornet minden bontott alkatrésze eladó,1998-2006 közöttiekhez.Néhány kép ízelítőnek.Ezenkívűl sportdobok mindegyik évjárathoz összekötőcsővel együtt.(LeoVince,Mivv,Arrow,GPR stb.
Csak tel 70-3179083.
Ja olyan mint az enyém csak ez a hosszi, meg ugye bowdenes.
Nincs beza
Teszi a dolgát ahogy kő
Cefi is vett mint èn csájnából neki sincs rá panasza.
Eladó X-Lite bukósisak új, xl-es méret,sisakzsàkkal ! Nolan technology ! Àr: 52 000 ft. 06304882125.
Mikor cnc kart vettem, nekem ez eszembe sem jutott. Beállítottam a kezemhez, és nem volt gond.
amint megszűnik a hó, már ki is tolom :) köszönöm addig is.
Pont errol beszéltem. Elvileg jónak kell lennie ha jó a kuplungod is. De teszteld le a gyarit, mikor kezd a motor mocorogni amikor engeded ki?
RC51, az aggaszt, hogy a gyari karnak volt egy tavolsaga. Ezt a CNC-set ha a legkozelebb allitom (pl kis kezem van) akkor nem tudom annyira behuzni, mert a markolatba hamar megutkozik. Es vajon oldja-e annyira, amennyire kellene/amennyire a gyari kar behuzasa volt.
Nagyon egyszerű. Behúzod és sebességben nem viszi a motort. Ennyi. A CNC kar ha túl rövid ujjad van és a legközelebbi állásban viszi a motort míg a bowden holtjateka jó akkor lamella cserés. Elvileg ha jó a kuplungod akkor a kar is működni fog.
sziasztok! használ valaki ilyen/hasonló CNC kuplungkart? kérdésem lenne. Videókat tekintve, állítható. Viszont csak a kar pozíciója állítódik, maga a bowden előfeszítése nem. És én is csak a holtjátékot tudom állítani. Honnan tudom a gyárihoz képest, hogy elegendő-e a kuplung behúzásának mértéke? ha nem érthető, kifejtem....
Hali. Én egy rövid alacsony transital hoztam el a 900-as hornetem 3 db spaniferrel. És nagyon stabil volt... Ja és ketten tettük be rámpán, és ketten vettük ki kézzel. Szerintem is elég jól szállítható.
Már hogyne volna, ne viccelj. Tavaly hoztunk egy Hornetet egy Vivaroval.
Van mindegyiken a 4 sarokban 4 rogzito pont.Ahhoz ugy hozza lehet spaniferezni hogy ha fejreallsz akkoris ott marad.Ezen en egy percet nem gondolkodnek.
Igen, ha csak bármilyen furgon kell, az van. De ezeknek a rakterében nem nagyon van mihez rögzíteni, ezért próbálok első körben motorszállításra felkészítettet keresni. Persze, ha nem találok, akkor azért megoldom valahogy.
De amit linkeltél, az tényleg jó áron van, köszönöm.
Ez nagyon korrekt.
Csak kb 30 mp alatt van itt neked való furgon.Még a citroenbe is belefér egy hornet.
9 rugó/nap.Ez asszem netto.

http://autoberlesgyor.hupont.h...
Valahogy majd megoldom. Azért köszönöm.
Én sajna nem tudok segíteni, üa.árban elhoznám szívesen Neked, de se horgom se futóm. Vőmnek van de annak meg több dolga van mint a Viktorunknak állandóan! Építi a szlalom gépét az idei szezonra. Tavalyi versenyt megnyerte a kategóriában, összetettben meg asszem harmadik lett. Most már az épített gép kat.ban indul...
Ja, és mert nincs vonóhorgom.
Azért, mert olyan helyekre is beviszi a menetszél az előtte 1m-rel haladó autó által felvert sós permetet, ahonnét egy borotválással nem lehet kimosni.
Mért nem jó az utánfutó, hazaértek vele előtte akár le is veretheted egy kúton magasnyomásúval úgy, hogy le sem kell venned róla a motort.