Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen érdekel 308347238
Fejidomom meg üléspúpom van feketében.
Sziasztok, keresnék 2009-es 600-as hornethez komplett (szép) idomszettet.
Újra vállalsz szerelést?
Igaz 10 eur egy óra, de pdf-ben az osszes olyan oldalt le tudtam menteni amihez én valaha hozzá fognék.
Szia,

miérdt nem regsiztrálsz a japán oldalon. Nekem se volt a motoromhoz semmi, itt meg ráadásul még magyarnyelven is le tudtam tölteni.
Sziasztok,
Van valakinek 2009 vagy utáni PC41-e? Szükségem lenne az első teló alap beállításaira. Azt hiszem benne van a kezelési kézikönyvben is.
Amúgy van angol workshop manual-om(szervízkönyv) PC41-hez 07-08 évjárathoz, ha kéne valakinek.
Köszönöm szépen.
Ezen látszik a mennyiség.
Szia,
Louis szerint 494 +-2,5 ml, lásd a képen:
Sziasztok,
Valaki meg tudná mondani, h a PC41 2009-es Hornet első telójába mennyi olaj kell, és mennyi a szint?
PC 41hez 2009 Hornethez keresek gyári, bal első irányjelzőt!
Szia! Nekem 2009 évjáratú Hornetemhez keresek gyári, bal első irányjelzőt! Van neked? Üdv Balázs
Azt már szereztem, alsó villahíd kellene, műszerfal.
Lámpám, fejidomom van, ha érdekel.
Sziasztok. Honda Hornet pc41 2009 keresnék alkatrészeket. Főleg az elejéhez . ha valakinek lenen vagy tud szóljon. Köszönöm
Enyémen is MIVV volt. És komolyan szólt. Főleg amikor összelőtték padon.
Cefinek a Mivv bacottul jól szólt a fullánkoson főleg killőr nélkül. Kár, hogy törölte a vidit amit még én vettem fel annó.
Szia.
Van Sportdobom több darab is,ha érdekel 70-3179083.
Udv Pali
Hello Srácok

2006 os masinához keresek dobot. Persze Akrapovic lenne a cél...
Van esetleg valakinek eladó?

Előre is köszönöm

Üdv
Mihu
Sziasztok . Keresek ehhez a tipushoz komplett villahidat . Köszönöm szépen . 70 2125648
Sziasztok . Keresek ehhez a tipushoz komplett villahidat . Köszönöm 70 2125648
Sziasztok! Van ket felesleges gyári Hornet tükröm eladó, 8e ft/pár
Sziasztok. Ha valakit érdekel ledes első lámpa és ledes hátsó lámpa valamit pár aranyszínű tartozék az szóljon szívesen megválok tőlük. A hornetes képeimen látszanak.