Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hornet 600-hoz 98-06-ig
SWMotech közèpsztender eladó.Ár:35eft.
Tel:70-3179083.
Hornet 600 2007pc41
A napi kilométerszámláló leállítás után nullázódik
???
Elem van a műszerfalban?
Sziasztok!
Szeretném kérni a segítségeteket. Már ötlet hiányban szenvedek. Adott egy 2003-as hornet és alapjáraton mintha kimaradna a gyújtás. Feltöltöttem egy 10 sec-es videót ezt ide linkekem 6-7 sec között halható. Ciklikusan ismétli magát, itt csak 1-t vettem fel. Cserélve van már gyertya, akksi, fesz.szabályzó, karbik tisztiva lettek.

https://youtube.com/shorts/lrA...

Kérlek ha van ötlet osszátok meg velem. Köszönöm

üdv
Sziasztok!
Szeretném kérni a segítségeteket. Már ötlet hiányban szenvedek. Adott egy 2003-as hornet és alapjáraton mintha kimaradna a gyújtás. Feltöltöttem egy 10 sec-es videót ezt ide linkekem 6-7 sec között halható. Ciklikusan ismétli magát, itt csak 1-t vettem fel. Cserélve van már gyertya, akksi, fesz.szabályzó, karbik tisztiva lettek.

https://youtube.com/shorts/lrA...

Kérlek ha van ötlet osszátok meg velem. Köszönöm

üdv
Szia, CB900F SC48-hoz első villa lenne esetleg? Csak szárak vagy komplett híddal együtt is érdekelne. Köszi!
CB 900 Hornetre való GIVI oldaldoboz konzolszett,illetve bukócső eladó.
Ár:29999/szett,együtt 55e.
Tel70-3179083.
Sziasztok. 10 évvel ezelőtt volt egy 2001 es hornetem amit eladtam de most újra vettem egyet ami újabb idomos a 2003 as.Az lenne a kérdésem hogy 5-6 ezres fordulat tartomány között kicsit remegős a motor. Mintha olvastam volna valahol hogy ez ilyen de nem vagyok benne biztos. Valakinek van vagy volt ez a jelenség illetve mitől lehet?
Sziasztok! Gyári első indexpárat keresek lehetőleg szép állapotút! Nem tudom hogy az ali-s “E”jeles -e 🤔 /600s-re/ Köszi!
https://www.manualedereparatie... ilyet találtam ami letölthető.
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni PC41 2009 hornet szervíz füzetet hol tudok letölteni?
És az első lánckereket hány Nm rel kell meghúzni?
Előre is köszönöm.
Az! 😁😁😁
Ez komoly. 😀
tilisztor=tirisztor
Egy HSz-el lejjebb tőled ott egy hornet bontós hirdetés. 😮
Sziasztok. Valaki meg tudná nekem mondani, hogy hol tudok beszerezni bal oldali kormánykapcsolót? Meghalt az irányjelző kapcsoló a vason. 600 Hornet 2001
Köszönöm
Hornet 600-900 alkatrészek eladók.Néhány kép ízelítőnek.
Tel:70-3179083.
Szia,van alkatrèszem,ha érdekel 70-3179083.
udv Pali
Sziasztok, PC36 2003-hoz keresek villahidat, teleszkópot és első kereket és tengelyt.
hatso kerek felett. hutobordas kocka aluminium
Sziasztok
Érdeklődnék hogy hol tudok Honda hornet 600 2000 évjáratu
Motorhoz plexit?
Sziasztok!
Olyanban kérném a segítségetek, hogy a fesz.szabályzót merre keressük a Horneten? 2000-es évjáratú.
Köszönöm!
Szia! Tudom ajánlani bontós Ricsi, Bp-n.
Amúgy neki nincs az nem létezik.
Keres rá a neten...
Sziasztok!
2007es pc41 es Hornethez van esetleg valakinek jobb oldali első- hátsó gyári irányjelzője, jobb oldali gyári lábtartója eladó?
Vagy ötlete, hogy hol lehetne jó áron ilyesmit beszerezni?
Köszönöm!
Szia,van,tel:70-3179083.
Udv Pali
Hornethez (2000) meg van még a gyári kipufogó?
Sziasztok. 2013- as Hornetre keresek műszerfalat, ami nem ABS-es. Van valakinek véletlenül elfekvőben?
Vagy szerintetek az ABS-es típus kijelzojét is bele lehetne építeni?
Előre is köszönöm