Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Par oldallal ezelott leirtam, hogy mire kellene figyelni. Olvas vissza par lapot, pont tema volt nem regen.
Van tobb szeriaja. A lila keramias hasznalhato, de nem tul jo betet. A tarcsat is jobban eszi, mint egy masik, meg kis temponal kisnfekezesre is blokkolni akar.

Ha olcso es jo kell, akkor valami akcios EBC Double H vagy bardis Brembo a jo valasztas. A Carbone Lorainne (CL) RX3 is jo betet hatulra, elore meg az XBK5.
Sziasztok. 2005-2006 körüli Hornetet szeretnék venni. Első nagymotorom lesz, abszolút kezdőként. Olvastam róla sokat és szinte mindenhol ezt javasolják kezdőmotornak. Városban, illetve túrázásra használnám. Mire kell odafigyelnem vásárláskor? Bármilyen javaslatot, tapasztalatot szívesen veszek. Esetleg ha tud valaki egy jó vételt ne tartsa magában. Előre is köszönöm
lassan mar ti fizettek:) egyebkent hogy a joistenbe lehet ez eredeti brembo, haszonnal afaval stb 12-ert?
Ezt a tárcsát 11.788 Ft-t tudom kihozni, ha ez segít valakinek.
Brembo...-kedvezmény. Méreteket azért ellenőrizni kell.
Ha esetleg használtat is felraknál, akkor körülnéznék a helyedben Ebay-en.
Pl: http://www.ebay.co.uk/itm/152191541748
Gyári rendszámtábla tartó megvan?
Mikori évjárat, az a fajta kezelő érdekelne amin gyári elakadásjelző van.
attol fugg mennyi, a brembo itthon 28.400 Ft brutto. Ha ennel sokkal olcsobb megvennem, ha nem, akkor inkabb ezt.
Köszönöm a gyors választ! Ha csak roncsolással jön le akkor nem érdekel köszönöm!
Goldfrenről vélemény?
Honda szalon+10000e Ft Ravennában az utolsó szerviz 2016 áprilisban volt.
Aha, értem. Hogy tudta lenyomozni?
37000 a külső oldal el van kopva. Valószínűleg a dugattyu nem ment vissza és állandóan fogott. Ezt megcsináhatták, én így vettem júliusban. Olaszországi. A km valós, mert lenyomoztam.
Szia,biztosan erre gondolsz de ha valami ,akkor ez bonthatatlan ugyanis gyárilag ragasztva van ,és nem gumi hanem szivacsos.Féktisztítóval nem indul,berneres tömítés eltávolítóm pedig oldja.
120 eu NETTO-ert biztos megvenném... inkabb egy markas utangyartottat
szia.Hátsó kapaszkodó alatti gumitömítés érdekelne!
Bocsi, de mobilon nem latszik kinek ment a reply....
Ez szép, de én nem neked válaszoltam
A km-re nem lehet adni :) ora szerint 27000, de annal szerintem tobb. 12 eves a hornet.
Nem sokan cserélték még szerintem. Itt meg főleg. Én megvenném a gyárit. Mennyi Km van benne?
saját kézzel nem csinálnám ,mert nem értek hozzá... :) de erősen gondolkodom, hogy tavasszal kárpitoztatom, mert a régi bőr eléggé csúszott, az utas ülésről nem is beszélve.
Lehet olyan hátsó doboztartót venni, ami csak a kapaszkodó csavarjaihoz van rögzítve? vagy alapból felejtsem el, mert kevés a rögzítési pont....??
Ki van takarva a vege.
Sziasztok! Pc41-re milyen hátsó féktárcsát ajánlanátok?