Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig lehet neki kéne undorodni szétszedni ekecselek barátom már mondta rég...
Jah,az egész pince televan ilyennel.
Őrizgetem rakom ide-oda ha útban van.
Mitcsinálsz?
Én is bugyrolom még anno a 620ból kivett megellett Sachs gátlót.
Én nem állítom, hogy felesleges.
Csupán reméltem, hogy több konkrétumra alapozva írtad, amit.
Hol?
Kéne mer a cbr-é elég hullámlovas.
öhlinceseknél is 23-tól a csillagoség.
Nagy faluban találsz már 15papír + postaköltség felújítják garival ha összeül imbolygós mint takonyban a hurkapálca akkor nem ad semmi élvezetet a motorozás, ha e mellé még az eleje is összekoppanós latymatag akkor meg pláne!
Fekbeteteket linkeltek,abbol is a gagyi organikust.
Nem er egy teli@ t konzervdobozt.
Ja hogy ez autókra vonatkozik, értelek. Ne cserélj benne olajat, felesleges.
Lengéscsillapító diagnosztika során százalékosan adják meg, hogy mekkora a lengéscsillapító teljesítménye. Egy lengéscsillapítós oldalon ezt írják.
"A műszer kerekenként mozgatja és méri a csillapítás idejét és kitérésének mértékét, illetve hogy rezonanciáknál a jármű súlyának hány százaléka marad az úton.
Ha ez az érték kormányzott kerekeknél 40 százalék alatt van, vagy nem kormányzott kerekeknél 20 százalék alatti, akkor a lengéscsillapító cserére szorul."

Emiatt gondoltam, hogyF.Levi jópár mérésen részt vett és azt tapasztalta, hogy a 2 éves, 10 ezret futott motorkerékpárok lengéscsillapítója felújításra szorul, de sajnos nem számolt be konkrét tapasztalatokról.
A Brembot dicserik, bar en nem probaltam. Szerintem teljesen jo lesz ez.
Nekem mindegy hogy mit hány %-osnak tekintesz, ha nem akarod ne cseréltesd. Nem az én bajom ha Te nem cserélteted. Egy normális felhasználásnál azért évente nem csak 5000-et megyünk a motorral, akkor megyek 5000-et ha nem is használom. 2évente szoktam telóolajat cserélni, 2 év alatt és ~25000km alatt teljesen elhígul, de ez biztosan csak placebo.
160e a Hondanal. Egy Ohlins meg tobb 100e Ft. Ezekhez kepest olcso.

Felujitani nem eri meg, mert az is ennyi. Festegetni meg nem kell, mert szepre ugy sem tudod megcsinalni otthon, meg kb semmi ertelme.

Amugy kinek mi a draga...
Ez a szazalek egy marhasag, mert nincs meg, hogy mit nezunk.

Ennyi ido utan cseres az olaj. Nem kell itt matekolni ezen.
Nem is tudtam, hogy van szinteres olaj.
Azt nem tudom de ott is kap az olaj rendesen terhelést hőt gazdagon.
Ha jót akarsz szinterest teszed bele.
Egy átlagos futású, utcán használt motor esetén az első villaolaj hány százalékos lehet 2-3 év és 10/15e km után, ha a gyári új olajat 100%-osnak tekintjük?
Mert olaj van benne és nincs szűrő, kopik a ház, romlik az olaj.
Ezek... buta mobil
Szia! Ugyan ezeket vannak az enyémben is!
Szépen teszik a dolgukat!
Nem nyekeregnek!
Csak ajánlani tudom!
cbarna, jöszi, elmentettem. most a szezon előtt kiköltekezem/tem magam, de mindenképpen cserélném. Fékbetétek elől/hátul ezek jók lesznek?
https://motoralkatresz.eu/termekek/Brembo/07HO3005_fekbetet/
https://motoralkatresz.eu/termekek/Brembo/07HO3607_fekbetet/
Ezt mi alapján mondod?
A jónak érzett rugóstagot is érdemes lenne 2-3évente felújittatni, olajat cserélni tölteni gázzal stb.