Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nahh akkor meg pláne
Egy normális doboz 70ezer korul van +platni...
Szia!
Nem mondanám ritkának, csak k.......vaaaaaaaaa drága újonnan.......
Mostanság írok olyanoknak is akik hirdetik a motort és van rajta doboz, de a többség egybe akarja eladni :(
Nem akarok 50eft+ fizetni egy kibaszott dobozért, egy kis tálcáért meg egy kis hajlított vaséééé
[#5357966]
Szia Cefi!
Ez ennyire ritka dolog lenne!? :O
(Még mindig motorvásárláson és így 600-as Hornet vásárlásán töröm a fejem, ámbár városba tervezek vele közlekedni. Ilyen formán jól jönne némi tároló is... :))
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a 2003-as hornet lábtartó konzolja megyeggyezik az előző típuséval?
Sziasztok!

Nemrég vettem én is egy hornetet. Ugyanilyen problémával küzdök. Kellene egy hátsó doboz + 1 konzol. A típus eltér, 07-11 közöttiről van szó.
Majd viberezünk...
Ha elősször feléd mennék akkor kb 6-7 környékén a szokásos helyen... ha meg a várnál lévő parkolohoz mennék kb fél8... a fene tudja, reggel nem keltem fel a fél várost, szóval odafele nyugiba megyek
Mire érnél ide?
attól lesz csak igazán áramvonalas a fullánkos
Majd valami lesz, ha már így megy a szekér
Max nem megyek még 2 napos kalandokra

Holnap cseszekelös napot tartok a 82-en
Ha korán tudsz kelni gyere te is!!!
Én 4 fél 5 körül indulok nagy faluból...
A nagy melegbe se szeretek vánszorogni
Akkor tegyél klumpatartót mint a gyárlátogatósomon van.
Olyan nincs hogy még 1x zsákot tegyek a hátamra
Ennyi erővel 2 tatykos zacsi a kormányra
Tegyél egy zsákhátit oszt Afrika!
Sziasztok!
Szokásos 2 havi kérdésemet felteszem
03-06 közötti 600-ra keresek hátsó dobozt, tartó konzollal együtt... akinek van eladó NE tartsa magába!!
Köszi
Hááát jahh, annyira nem vészes a dpm killer nélkül...
Az x-cone-ból már ki se merem venni a killert, nahh jó a mátrába kivettem
Nem volt gond hogy nem hallotak meg
Észben tartom
Ma megjárattam kicsit magunk :-)
Ha úgy alakulna, akkor a DB killer érdekelne külön az enyémbe. Talán a tűzfogó is, ha fel lehet rakni azokra is, amiken nincs gyárilag.
Sziasztok!
Hornet 2006 Dpm Race dobomat nagy valószínűséggel eladnám. Megvan hozzá minden,db killer és tűz fogó is. Mennyiért szokták ezeket adni?
Próbáltad másik motorossal? Nekem olyan kellene ami kapcsolódik minimum 4készülék, persze 2-2 egymással és a 2 motor külön gombbal mint az ncom. KEllene hogy 120as tempónál is jó legyen a két motor között, illetve olyan 400-600méterre valósan jól működjön oda vissza. Természetesen mindezt ingyen :D
Sziasztok 600 as hornetet keresek csak 2004 vagy utánit .
Köszi az értékes infót! :)
"Elég megbizható a tipus, csak ne egy tákolt darabot vegyél..." -na és ezt hogyan lehet kiszűrni? :)
Sziasztok!

PC41-hez keresek eladó sport dobot vagy akár teljes rendszert. Aki tudna valamilyen infóval szolgálni várom az ajánlatokat/kontaktokat. Köszönöm
nincs tapasztalatom mas beszelovel sajnos. Ennel azt tudom hogy jo a zajszures, automatikusan hangosit ha erosodik a szelzaj, es 95%-ban csak a beszedre kapcsol be szelzajra nem, es nem is megy at a masikhoz pl a vezetotol, aksi sokaig birja kb 9-10 ora folyamatos kapcsolatban. Szerintem a markasak kozul nagyon mellefogni nem lehet. ami most nagyon tetszik a sena 10C beepitett kameraval. Majd egyszer:)- Ajanlanek egy olasz oldalt ahonnan mar 2* vasaroltam, lenyegesen olcsobb mint MO-n 3-4 nap alatt itt van.

http://motointercom.eu/shop/en/
Cardo vagy sena atbeszelovel van tapasztalatod ? Akarok venni valamit en is mert ez a kiabalas mutogtas a ket motor kozott mar bosszanto, azebayes 30ezres meg 120felett illyetve 300meternel tavolabb mar nem er semmit.