Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

Keleti régióban keresek korrekt szerelőt, aki ért is a típushoz (Debrecen és környéke előny). De távolabbra is elmegyek. Köszönöm. ;)
Néha nekem is hiányzik az egyeneskormány a hayabusán,ja mégsem az kárpótol mással
Simán elvagyok az F3-al.
Olyan mint egy tejfölöspohárba csomagolt hornet.
Nagyon fura utána a naked,de kényelmesebb,és igazi vidámpark,egyszer ért le a lábtartó de akkor a tükör,tank,hűtő is.
német a billentyüzetem bocsi!! számüzetésben vagyok!!! :(
Igazad van ! Most jöttem csak rá! Nagyon élvezem vele a motorozást! már ugy voltam abbahagyom végleg mert nem dobott fel az r1 el azt hittem velem van a baj ,de nem a motorral volt és most nagyon fasza minden percben csak mennák de hát anya dolgozik a pici meg itt alszik most!!!
Évek óta azt mondom hogy a csutkakormány csak pályára való. Egy egyeneskormányos motorral sokkal sokkal jobb motorozni közúton...
Én 15 vagy több éve sportmotoros vagyok megjártam a gsxr 400 at a gsxr 750 k4 et yamaha r1 et most kb 3 hete van egy hornet 600 am és azt kell mondjam évek óta nem élveztem ennyire a motorozást mint ezzel. egy isten király a motor!!! a sport vagy super sport meg egy nagy feszület mindent lehet vele csinálni csak élvezni a motorozást nem!
Amúgy szevasztok! bevesztek a csapatba??? :)
Akkor kell venni egy sportmotort vagy supermotot, ha arrol lerakja minden kanyarban a labtartot, jöhet a 200/70
Kiván=mivan
Hülye kínai mobil.
Na jó,de kíván ha már inge-gatyaja lelog és még így is leer a labtarto?
Nem lábtartót kell cserélni hanem technikát váltani :D úgy van kitalálva az a motor hogy a gyári gumikkal addig biztonsagos mig a labtarto leer. Húzd le a felsőtested, ülj ki... máris nyersz centiket a lábtartó és a föld között és gyorsulsz is.
Ez Kotor, de a csajok kanadaiak :D
Sziasztok. Egy olyan kérdésem van, hogy valaki rakott már a hornetre sport lábtartót ami nem ér le a kanyarban? Ha igen akkor milyet és honnan?
Üdv te merre motorozol baccameg? Lenne egy elkeseredett kolléga átadnám neki az infót
Nahh őket bekenném naptejjel , ha nincs akkor a házival

Nandiweb!
Tudom

Mellesleg a tavacskára gondoltam, hogy mennyire szeretnék a kertbe egy tavat
Tessék, voltak jobbak, ők nem voltak beszariak, felkéretőztek utasnak
Nem igazán emlékszem rá, amikor észrevette hogy fotózom akkor takargatta magát. Na majd fizethetem a jogdíjat meg beperelnek személyiségi jogok miatt
Az vagy
Egy 30 literes us tactical backpack meg 7000 forint.
Szóval téged is becsapott

-elvinnél egy körre?
-persze de csak ha már elmúltál 18!
-már 25 is
-milyen volt?
-jó volt, de én még csak 15 vagyok!

Jóóó aazzz, pont nem zavarna h 15
Mingyááá megkapom h pedofil vagyok
Ugye nem a 15éves kislányon ?
Jóóól néz ki

Jahh a motor is
Csak elöször máson akadt meg a szemem
Shad sh48-at tudom bátran ajánlani, minőségben a givi elbújhat mögötte. Az enyém ktm-es picit más de az alapja a shad sh48.
Múlt nyáron nekem is a könnyem csordult mikor kifizettem a Givi V47-es dobozomért és a platniért a 60e-et (újonnan vettem). A konzol mondjuk ingyen volt, bár nem gyári, de ez engem nem zavar (savállóból lett hegesztve). Mikor én nézegettem a konzolokat 25e alatt nem találtam, ahogy írtad is két fémdarabért? Bár már megszoktam a gondolatot, hogy ha valami motoros cuccot akarsz venni, akkor arra dupla árat számolnak. Nálam állandóan rajta van a gépen, mindig jól jön ha tudok valahová pakolni. Szerintem nem is néz ki bután rajta, bár ez szubjektív. Múltkor pl. mikor leszedtem a dobozt és a konzolt még olyan fura is volt a moci segge nélküle. Ha kell belefér két bukó, vagy általában inkább a bőrszerkó és a bukó, így bárhová mehetek motorral ahol van alkalmas hely átvedleni utcaiba.
Még tervben van, hogy beszerelek egy pótféklámpa, index kombót a doboz megfelelő részeibe, bár eddig sem ütöttek el, de biztosabbnak érezném, ha a mögöttem jövő tutira észrevenné mit szeretnék. Bár a dobozhoz való pótféklámpa is röhej kategória. 15e két kis ledsorért meg egy fél méter vezetékért? Kb. 5e-ből szedtem össze hozzá a cuccokat (külön építek egy elektronikát biztosítékkal, stb.), valami ilyesmit szeretnék:
[url]http://youtu.be/313Mf0buiIg[/url]