Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a válaszokat, alszom rá párat. :)
Oké ezt megbeszéltük!
Road 2
Részemről ok! Tavasszal beszélhetünk róla!
Nekem mindegy de az fix hogy akinél 20ezret elmegy egy road3 hátsó az nem húzza a gázt...
Basszus már többször intettünk egymásnak kène majd menni is...
azt kell irni, nalad 3 ezernel kuka a legkemenyebb tura gumi is, attol leszel meno. En is megkapom rendszeresen hogy papasan kozlekedek.
fordított teleszkóp fékkel villahíddal újszerű betétekkel eladó.
Ez tény. Nincsen szögletesre kopva, és nem finomkodom a vassal.
pilot road 4 190 már csak egy szezon van benne 7+ szállítás.
sportsmart 2, 20 + szállítás.
Ez csak ugye vicc ? Húzol néha teligázt annak a motornak, vagy kanyarodsz is vele ? 16000km... ha egy road kibírna 10ezret az már jó nem hogy 16ezernel legyen 3mm rajta.
Sziasztok!2002-es Hornet 600 tank érdekelne.Ha esetleg valaki tud,kérem jelezze.Szín mindegy mert festve lesz.Köszi!
Szia! Pilot road 2 van a horneten. Tavssszal rakattam rá. Most 16000 km-ert mentem vele. Még 3mm minta van rajta. Egyszer sem csúsztam meg vele.
Már nincs black friday.
Az attól függ, 35ezerért érdekel a pár :D
Akinek kell egy rosso corsa szett az szóljon.Január elején leszedem.
Na azt is kerülje el

Szerintünk azért szar a páros mert az elsőnek ugye nincs pereme, nincs oldala ami támasszon.
Én is így voltam anno. Messzire kerüld el
Sportsmart2
Én műlt nyár végén ruháztam be hátulra Road 4-esre. Szárazon, szakadó esőben is kiválóan teljesített nálam, mindig éreztem hol a határ amit még elbír. 10000 km alatt jutott kopásjelzőig. Most power 2 ct-t fogok rá venni, előtte az volt és a felárhoz képest nem éreztem annyival jobbnak a road 4-et.
nalam pilot road 3 van egy 250kg-os 150nm-es motoron es tobb mint 10.000 van benne, es meg elmegy vagy 4-5-öt. vizen is eleg jol tapad, mar amennyire lehet, nem kopik durvan kockasra mint sok masik tura gumi. en csak ajanlani tudom, 4-es nem volt meg nekem, szerintem az 5-os lesz a kovetkezo. januarban kezdik arulni.
Üdv!
Nem lősz mellé a road 3-4el
Én power 2ct használok, és megvagyok elégedve vele, tapad, nem kopik gyorsan...
Gratulálók a Hornethez!
Üdv! Érdeklődnék, ki milyen gumira esküszik? Vettem egy Hornetet, venni kell rá új szettet. Kezdő motorosként nem a pályanapok lesznek a kiszemelt úticélok, ezért a túra-sport kategóriában nézelődtem, Michelin Pilot Road szériában gondolkodom...
Üdv hornet fék és kuplungkar zsír új 6 000 ft
posta Budapestre ingyenes
Sziasztok Hornet 2006 os bal oldali lábtartó eladó !! az árat megbeszéljük