Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről a kettőről lenne szó.
2006-ig pc25 volt minden hornetben.
Nincs ebben semmi megvezetés, jó az úgy ahogy van :)
Sziasztok. Gyárilag lehetséges hogy a 2004-es Hornetemben PC25 blokk van (vázom ...PC36... van a sorszámnál)? Vagy elég jól meg lettem vezetve? Előre is köszönöm.
Gazbowden cseréjekor semmiféle ruggot nem kell kivenni. De ha lefényképezed akkor megmondom honnan maradt ki és hogyan teheted vissza.
Ez attól függ hogy mennyi kilométerenként cserélsz olajat. Akar 200 ezer is lehet a lánc élettartama.
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. A 2001es pc34-en gázbowdent cseréltem a karbit levettem hozzá. Viszont egy torziós és egy sima rugó összeszereléskor kimaradt, és a gepkonyv alapján nem találtam meg a helyét. Így 4-5 ezerre pörög az alapjárat. Kerestem már robbantott ábrákat. Esetleg valaki tud segíteni még?
Előre is köszi!
Ha csak magasabbat szeretnèl használhatnál befogó magasítót. Nekem is van 30mm-es de nem használom van a motor mellè.
Hali!

Olyan kérdésem lenne, h mennyi vagy hány Km van megadva kb a vezérműláncnak ? 2005-ös Hornetem van és közel 54k km van benne. Mo.-i, végig szervizelt motorról beszélek, valós km-el.
Valamelyik Louis,vagy polo motor?
Ezt szerettem volna elkerülni. Mert itt jön a következő, hol van olyan bolt, ahol sokféle kormány van raktáron?
Senki sem fogja tudni pontosan méricskélni.
Vagy viszed a bótba a régit és hozzáméred vagy mész motorral és hozzáméred. Szemre.
Ilyesmire gondolok. Ez pl egy LSL kormány. De mekkora a gyári?
Sziasztok. Tudja esetleg valaki mik a PC 41 gyári kormányának az adatai? Pl hossza, a felfogatási pont és a markolatok tengelye közötti táv, a markolatok szöge, stb? És esetleg olyan oldalt, ahol kormányok között lehet válogatni és fel vannak tüntetve az adatok?
Tedd vissza a gyári dobot! :-)
ez nem gond (sztem)
Van egy Honda CB 600F Hornetem és az a baj hogy lángcsóvát ad ki a kipufogó nagy fordulaton nagy gázon!Mitől van ez mit csináljak?
Sziasztok! Volt 2 hete egy bukásom egy 2003as szépséggel és sajnos össze törött többek közt az első lámpám is. Nem találtam sehol bontottat jó árba! Tud valaki közületek valaki??? Köszi előre is a segítséget! Egyenes utat!
Sziasztok! Hátha valakit érdekel, vagy ismer olyan embert akit érdekel és így tovább:

https://new.hasznaltauto.hu/motor/honda/cb_600_f_hornet/honda_cb_600_f_hornet-11915142
Szia!
Linkelem, bár google-ból könnyen megtalálható. Minden benne van ami kellhet. Viszont a szereléshez szükséged lehet pár extrább szerszámra, kellékre, ha ezek nincsenek én nem állnék neki. A vezérmű lánc feszessége autómatán állítódik. Itt van pár okosság ami megkönnyíti a melót: https://www.facebook.com/29970... , de a manual is elég részletesen leírja a tennivalókat.
https://mega.nz/#!xygGRSbR!Z__lMK2rykMBRVHjScsi7NyqpZC0rpHr2iGzjqjaAXg
Sziasztok. Valakinek nincs véletlen olyan service manual-ja amibe benne van hogy hogyan kell szelephézagot állítani és a vezérmű lánc állítása is?
Ezt ketlem, hogy barki megadja neked. Keress a neten egy bontott hornetet, aztan vegyel egy bontott gyari kormanyt.
Sziasztok!

Tavaly osszel lettem boldog tulaja egy 2004es 600as Hornetnek. Most jott el az ideje, hogy kormanyt csereljek rajta, viszont nem gyari van rajta es szeretnem tudni a gyari kormany mereteit. Magassag, szelesseg, dolesszog felfele, dolesszog hatrafele, anyagvastagsag, befogatoresz hossza es atmeroje, fogoresz hossza es atmeroje, emelkedes merteke, barmi ami meg parameter lehet. Koszi szepen elore is.

Geri
Van mindkettő, ha érdekel.