Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlet az Uraknak!
Úgy érzem, hogy elkészítettem az idei év záróképét. Persze még nincs vége a szezonnak, és most is még itt vagyok, de ezt a képet már régóta tervezem.
Ez idáig 1 sikeres év volt, igaz csak idehaza. Sok helyre eljutottam, tartalmas volt, sok élménnyel. Most Andi lányommal mátrázunk
Több dolog is visszatart, most meg hogy Kriszti is normális munkahelyet talált nincs értelme ugrálni. Szép volt tegnap a naplemente itt a Tiszán, majd mesélek ha hazaérünk.
Szép jó estét Nektek is!
Nem lehet a begyökerezett fát csak úgy kihúzni. Majd ha a csöpp unokák is jönnek és legalább 2 hetenként szeretnél találkozni velük akkor még jobban oda fogsz kötődni. Bár én a helyedben megpróbálnám. Mindenestől, a családdal együtt! Mert ki tudja mit hoz a jövő. Talán itt a kenyeretek biztosabb lenne!! De Te , Ti tudjátok mit akarsz-akartok ! MÁS: Lehet valami főkatona vendég járt az országban mert délután egy Grippen a Badacsony teteje magasságában itt ment el lassú menetben a fejem felett!
Tiszteletem Józsi!
Nekem a Balaton gyerekként nagyon távolinak tűnt, a szüleimnek nem volt kocsija, persze megtettek ők mindent és a nyári táborokba mindig beírattak, úgy viszont csak közelebbi helyekre jutottam el. Majd csak középiskolás koromban láttam meg először Balatonfenyvesen a nagy vizet. Most egyébként volna lehetőség cégen belül elvándorolni és a siófoki területen letelepedni, arrafelé óriási a szakemberhiány és a pénz is jobb lenne... ahhoz viszont túlságosan "alföldi" vagyok és tudom hogy megbetegítene a honvágy. Így aztán marad az ami évente egy, legfeljebb két alkalommal adatik meg. Akkor viszont úgy élem meg a pillanatokat mint a kérészek azt az egyetlen napjukat a Tiszán, szárnyra kapok a Csühösön, nem számít az idő és bármelyik partszakaszon jól érzem magam, legyen az Tihany, vagy az öreg bazaltorgonák által vigyázott Badacsonytördemic.
Már az első este is lesétáltunk a partra Józsival, ott jól látszott hogy a kacsák hozzá vannak szokva az emberhez, egészen közel engedtek, bár a kép nem a legjobb mert már alkonyodott.
A "csöpp" lány akkor volt 12! Szerintem igen!
Nem tudom. Nem biztos. Azóta se találom azokat a képeket, - pedig itt vannak valahol - mert azokból kiderülne.
Szia Miklós! Ha jól emlékszem két éve jártatok itt?!
Sőt! Le leszek sajnálva!
(Nem olyan típusú a gyerek! )
Jól van , mert van a javadra -most még egy centi?! Nagyjából egy év, és "le leszel nézve"!!
Szép jó napot Nektek! Laci , akkor gondolom Tihany is a kedvenced!? A B.Füred felőli oldalon befelé vezető út, a parton a víz mellett halad , még a halszagot is érezni!
Én is. Itt pld délelőtt és délután is megálltunk. Etettük volna a kacsákat, de féltek, meg hallgattuk a Balaton hangjait. Sokféle hangja van.
Szeretem az ilyen helyeket, ahol egészen a parthoz le lehet jutni, vagy motorozás közben rá lehet látni a vízre
Tihanyi félsziget. Amikor befordult a tihanyi félszigetre, az út sokáig a víz mellett megy. Ott vannak ilyen leülési lehetőségek. Az 1ik ilyenbe álltunk be.
Ez a kép hol készült?
Motorozni legközelebb majd szeptember elején megyek néhány napra egy 7 fős baráti társasággal. Már nagyon hiányzik mert amióta Józsitól hazajöttünk nem jutott rá idő. Aug 20-at is beszoptam az ügyelettel egészen ma reggelig, kéne már a pihenés. Bár most jobb napok ígérkeznek mert csütörtöktől a hétvégét is beleértve Rakamazon leszünk Krisztivel a vállalati üdülőben, igaz autós kirándulás lesz de viszük a bicikliket is, fel szeretnénk tekerni a TV toronyig, ha bírjuk majd szusszal
Köszi Laci!
Te meg büszke Édesapa vagy! Jogosan! Aki nem mellesleg "fura kis öregember"
Na azért annyira nem sz@r a helyzet! Az még jóval odébb van
Amíg egészség van, addig nincs probléma.
Tehát motorozzunk!
Helyes lány, büszke lehetsz! Keresni akartam én is valami családi képet, a nagyobbik fiúnk már 22 éves, a kicsi meg 20, Laci strongman versenyekre jár 100kg-os súlycsoportban, akkora karja van mint a derekam, Dani a küzdősportot választotta, tiszta szálka, egy deka zsír nincs rajta. Így aztán a közös képen fura kis öregembernek látszok közöttük... olyat meg nem találtam ahol csak ők vannak, na meg lehet nem is örülnének ha mutogatnám őket.
Azért ne essünk túlzásokba! MAJDNEM olyan magas, mint én!
De sebaj! Övék a jövő.
Amúgy meg ahogy Te is mondtad, egészség legyen, a többi meg majd lesz valahogy.
Így hasonlókat kívánok én is Nektek!
Jó egészséget Nektek!
Már Ő is olyan magas mint Te! Pedig még nőni fog! De nem baj , ez a dolga!
Majdnem jó képet tettem.