Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DjTotya ! HONDA JADDDEEEE !

Engem érdekelne a motor hátsó teleszkópja, meg esetleg az ülés is.
Mit szólsz hozzá?
DjTotya ! HONDA JADDDEEEE !

Engem érdekelne a motor hátsó teleszkópja, meg esetleg az ülés is.
Mit szólsz hozzá?
Először is köszönöm icsomosnak a linket, Szóval kuplung és vált!
Ja igen, ha lasan vissza megy alapjáratra, ami pár másodperc akkor nekem is 2000nél marad, de ezt csak űzgélés után csinálja:D
Megnyomatom a bowdent wd-vel aztán majd kiderül:D
Köszi mindenkinek!
vagy nyomassál wd40-et!
nem is kell értened....adj neki olajat.
nekem 2000 nél akad fent mostanában, nem tudom mi lehet az oka lehet kell egy kis olaj a gázbowdennek vagy esetleg a karbiban nem jó valami
nem igazán értem hogy jön ez ahoz hogy a váltásnál nem esik vissza neki a fordulat rendesen
Oké,értem!
Szia sajna nem együtt lakunk a mocival, úgyhogy nem tudom lemérni. kb 25-30cm
Köszi!De még érdekelne,hogy a magassága ?centiméter?
Szeva!
Amit irtál,hogy sokan azt mondják,250-es az nem motor...igy van,sok nagyképű ezt mondogatja,ugyanakkor ismertem olyat,aki 150-es mocival halt meg,és olyat is,aki azt mondta nekem,mikor veszek nagyobbat,mert 250-es az nem motor,aztán nemsokra rá elszállt a 900-assal,és 26évesen elhunyt.....Sokan váltanak nagyobbra,ez is igaz,csak azt nem hangoztatja senki,hogy mennyien vissza kisebbre....mert ennek a 250-esnek a fenttartása,semmi,az a 2.5-3L-es fogyasztás meg kedvező ilyen benzinárak mellett!Ugyhogy igazad van:),xard is le ki mit mond mocira....Váltásnál meg kell kuplunk.Csak a félautomata enduroknál nem.Én igy tom...szép napot!
Sziasztok
Olyan gondom lenne, hogy ha meghuzatom a motort, és váltok, a fordulatszám nem minden esetben akar azonnal vissza menni, 5000 környékén megtartja.
Milyen hibák okozhatják a tünetet?
Elkelt a fejidom.
Totalbike-on többször volt szó a kuplung nélküli váltásról, pl. itt: http://totalbike.hu/technika/motordoktor/2009/12/18/kupl
ung_nelkul_valtani
Üdv.!
Szia, most látom, hogy a te mocidon fekete az órakeret. Nekem ezüst szinű, és egy picit megkoptatta a plexi amikor túl közel állitottam.Még fontos volt nekem, hogy ellensúlyozta a magas hátsót(doboz).
Szia, szerintem amellett, hogy esztétikailag sokat dob a mocin, nagyon praktikus is. A fekete nekem zavaró, a szintelen nem mutat, a füstszinű a legszebb(szerintem). Ha a dőlésszög jól van beállitva sokat véd, még ez a pici is.Fontos: ha túl alacsony a szög, pont a bukódat kapja telibe a menetszél. Fontos: a kilóméter óra és a plexi nem érhet össze, mert a rezgéstől lekopik a festék. Ha komolyabb szélvédelemre vágysz , vegyél túraplexit( vagy goldwinget).Én kb 9000- forintért vettem(puig) Takaritásnál a konzolról 4 kicsi csvarral leszedheted.
Hali! Látom van plexi a mocidon,érdekelne,hogy milyen fajta és hány centiméter magas. Ja,és tényleg hatásos-e a csupasz vashoz képest?
Szia van hozzá! 10000 Ft+ 1700 a posta!
Üdv
írj a basi2@citromail.hu-ra
Szia a hátsó sárvédő érdekelne, amennyiben még megvan. TEL:06309828246
Űdvözlök mindenkit, ez az első beszólásom. Szeretnék eladásra felkinálni, egy szép állapotú cbf 600-as kipufogó dobot. Nem nagy szám, de ha valakinek megsérűlt, és ragaszkodik a gyárihoz, annak jó lehet. A vételár megbeszélés alapján... TEL:06309828246
ÜDV
Szia!Úgy látom fekete a mocid.Neked jó vétel lenne,mert idom fekete gyöngyházas festésű volt,most hoztam el fényezőtől,fekete lakk lett,olyan,mint mocink.Szóval pont megy idomokhoz.felfogatási pontja megegyezik kerek lámpa felfogatásával,vagyis távolságával.Szóval karcmentes,izzokat megvettem bele,EU jelzéses az idom.Hivj fel,többit megbeszéljük,ha érdekel,nem leszek netnél,este 6-tól reggel 6ig melozok,hivhatsz bátran.
06-30-913-3965
Hát 22000ft ért nem rossz,után vétellel tudnánk meg oldani postán, vagy?Meg venném ha tényleg jó hozzá Mikor lehetne meg oldani,és csak egy az egyben le kellene szednem a régi lámpát és ezt helyette fel tenni és kész is lenne?
Külön van a refi és a tompitot izzója?nem kell hozzá külön kapcsoló?
vagy egy áram körön megy mind a kettő mint a gyári.
Szia!
22ezer.izzokkal,szép fényezéssel.........én akartam feltenni,de most autóra kell vagy 70-80papir:(....
amugy h4-es,ritkaság,nem bovli halogén izzos...pont felmegy cbf-re első lámpa felfogatásához...ha érdekel:tel.
Sziasztok,Elég pocsék idő van itt nálunk,nem mocis idő A fej idom milyen árban van,lehet hogy érdekelne?.
A kuplungot szerintem is érdemes használni mer az áttétel fogas kereke hamar el kopnak ha nem kuplungolnánk,érdemes használni.