Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na szóval:
PUSZTAI JÓZSEFNÉ 9022 GYŐR BAJCSY ZSI. 41 AZ IWIWEN TUDSZ RÓLA többet is. táskák,ruhák stb foglalkozik.
én egy győri cégtől vettem a plexit(7000 ft) ,most vendégeim vannak ,de reggel küldöm a címet(addig megkeresem)
Sziasztok
Nem tudja valaki, hol érdemes túradobozt és plexi venni?
Üdv!

Még mindíg eladó a vas!
Szia!
Csatolom a képet a középsztenderről. Gyári, az ára 40 ezer körül volt, a motort eladtam, ez megmaradt. Most 15.000.- az irányár.
konkrétan mi maradt?
Sziasztok!
Eladó egy használt, gyári Honda CBF 250 középsztender! (A motort eladtam, néhány kiegészítő maradt.) Ára 15.000.- Érdeklődés akár telefonon: 06-20-582-2336
nincs valakinek robbantot rajza vagy ,hogy a szervízen kívül hol lehet beszerezni alkatrészt?
Készítettem a mocimra doboztartót,szerintem szebb lett a gyárinál mivel az eredeti kapaszkodó is megmaradt.
http://shox.hu/?q=webaruhaz
szerintetek az m2 tipúsú platni jó a mi vasunkhoz?
Sziasztok az ár lemaradt: 970000Ft

2007-es a moci pöccre indul teljesen rendben van!
Eladó a képen látható kifogástalan állapotban lévő HONDA CBF600as motor! Első tulajdonostól külföldi papírokkal, vezetett szervízkönyvvel még (garanciális), igény esetén teljes regisztrációs ügyintézés stb. (forgalomba helyezési költség: 50e közlekedésfelügyelet +118e regadó +17e okmányiroda= 185eFt) kb. 10 munkanap a átfutási idő és ezzel meg van spórolva az átírási költség ami egy magyar papiros motornál kb. 40e Ft lenne!
Extrák: CIVI sisaktartó doboz, egy könnyen felszerelhető nagy plexi (4 patent) és tanktáska sajnos ez utóbbi nyomot hagyott a tankon ettől eltekintve a motor karc mentes! A felszerelés értéke 150-200e Ft) HITELRE is! (hitelügyintézéssel)
Az ár irányár ajánlatoddal keress meg!
igen válaszoltam is...
szia.irtam most 6óra körül sms-t,megkaptad?
nekem is ez a nagy diliemám,mert a fentartási költségek miatt 250,de mível én 115kg vagyok(netto)és amikor a bükkbe megyek fel ,hát sajnos igen csak kevés az a 21 paci.Legalább még 10-15 paci kéne...
köszi ,hívlak...
ez a pici luk van a mostanin:)
Srácok hol találnék 94'es jadehez blokkot?
Üdv.Kipuf.rácsos idom-idomok,kuplungkar.
Itt elérsz:06-30-913-3965
Lehet tudok segiteni.
Valamiről lemaradtam srácok...
Nekem egy kipúfogó kéne meg egy jobb oldali műanyag idom (a rácsos 3 szög),meg a kuplung kar.
ÜDV!

Az a helyzet h csak 1ben akarom eladni.vagy ha találok egy blokkot hozzá akkor nem:)