Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudja valaki, hogy lehetne egy kicsit megnövelni a moci végsebességét?
Nem azt akarom hogy jobban pörögjön, hanem, pont hogy ne kelljen annyira pörgetni egy 100-as tempóhoz
Üzemeltette már valaki E85 keverékkel a motort?
Én egyharmados keverésre gondoltam.
Nektek mi a véleményetek?
nekem most hátsó lábtartók kellenének...
Sziasztok! szükségem lenne egy pár cbf 600 as alkatrészre, ha valaki tud segíteni megköszönném. Vagy ha csak tud valakit aki tud:)
Sziasztok!

A bukócső elkelt! Már csak a ledes indexek vannak meg. Esetleg valakinek kell?!
Szia!
megvan még a bukócső,amit hirdettél? ha igen, érdekelne. (14-én megyek túrázni, örülnék, ha addigra sikerülne felcsövezni :) )
ha aktuális még az ajánlatod, a címem: viragom1@citromail.hu
köszönöm,

Keszthelyi virág
CBF 250-hez (2007.08-as) keresek (bontott) alkatrészeket:
-műszerfal alsó-felső burkolat
-fényszóró
-kormányvégsúlyok
-lábtartó (gumi)
esetleg kipufogó

Akinek ezek közül van valamelyik, kérem jelezze e-mailben vagy itt.
HONDA cbf 250
ADATLAP
Vételár: 630.000 Ft
Ár (EUR): 2.216 EUR
Évjárat: 2005/5
Okmányok jellege: Magyar okmányokkal
Okmányok érvényessége: Érvényes okmányokkal
Műszaki vizsga érvényes: 2011/4
Futott km: 34.500 km
Kivitel: Naked
Állapot: Kitűnő
Üzemanyag: Benzin
Munkaütem:
4
Hengerűrtartalom: 249 cm³
Hengerek száma: 1
Teljesítmény: 15 kW, 20 LE
Szállítható szem. száma: 2 fő
Szín: Fekete (metál)
Saját tömeg: 154 kg
Össztömeg: 327 kg
Hirdetés lejár: 2010. 08. 31.
FELSZERELTSÉG

12 V rendszer, bőrülés, fordulatszámmérő, hátsó doboz, információs kijelző, kipufogó tuning, lábtartó, önindító, plexi, sport kipufogó, tárcsafék, táskatartó konzol, zárható doboz.
EGYÉB INFORMÁCIÓ

Első tulajdonostól, garázsban tartott, rendszeresen karbantartott, törzskönyv.
LEÍRÁS

Hitelmentes! Magánszemélytől. Most cseréltem benne aksit! (gari van). Valós km-er! (használom). Keveset fogyaszt: 2, 5-3L/100km, tanuloknak, hölgyeknek, de bárkinek ideális kezdőmotor(túrázásra is használt). Extrák: Martin sportdob, kivehető hangtompítos! (+30.000Ft). Szépen szól, karcmentes. Motor eladása, új gyári dobot tartalmaz. Kisebb, szebb tükrök. Ülés alatti idom fekete szinre fényezve! (gyári új szürke idom ajándék hozzá). Puig plexi, szintén újszerü. Fekete felnik, gumikra lassan ráférne 1 csere! (Adok hozzá 0km-es új első-hátsó pirelli gumit, eladáskor! (esetleg igény esetén új első-hátsó felnivel +felnikért +összeg. ). Givi doboz, és doboztartó motoron! (doboztartó hozzá jár, doboz + 20, 000Ft). Kisebb indexek, hátsó lámpában LED világitás! (adok hozzá 4db gyári indexet, gyári hátsó sávédő + lámpa). Hátsó rendszámom felfogatása, át lett alakitva, gyári újat is adom mocihoz. Teleszkop szimering védő! Vizhatlan szivargyujtó aljzat: navigációhoz! Jó motorikus, szép esztétikai állapotban, eladó! Kicsit csinositva, hogy ne jöjjön szembe még 1 ilyen cbf: ). Meg kell nézni! Törés-csuszásmentes motor! Érdeklödni telefonon, vagy e-mail-ben lehet. Szeretem ezt a motort, várja törödő új gazdáját!
ELADÓ ADATAI
Megtekinthető: Esztergom-Budapest
Telefonszám: (+36) 30/9133965
lehet,hogy elmegy a motorom ezért nem irtam eddig...
ELADÓ!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_250_extrak.
serulesmentes-4037970
A dob elkelt.
A bukócső és az indexek meg vannak még. Akit érdekel szóljon!
Szia!

Veszprémben lakok,ill. melózok. Bent a munkahelyemen fel is tudjuk rakni neked.
Üdv!
Megkérdezhetem hol laksz pontosan?
Szia!

12.000 Ft-ot gondolnék érte+a posta. Természetesen a hozzá tartozó csavarokat adnám mellé. Ill. ha személyesen el tudsz jönni érte,akkor akár a helyszínen fel is tudjuk szerelni.
Mennyit kóstálna a bukócső?
aha,hétfőn megkérdem a szerelőm..
Sziasztok.

Egy Honda cbf 600-ast menyire lehet leültetni teljesen?
Passz. Igazándiból nem tudom melyik lenne a jó. Nekem egy 3000 Ft-os volt hozzá,de az nem sokat ért. Összeveszett a generátorral és hunyorogva villogott mikor járt a motor. Én a gyári relével oldottam meg igazándiból, egy kis ügyességgel.Bár az nem mindenkinek jöhet be. Vagy egy ellenállást kell beiktatnod,ami "átveri" a gyári relét, vagy amit én is alkalmaztam be kell tenni oldalanként 1-1 21W-os izzót.Ez ugye ellenállásként szolgál és működik vele a gyári relé. Az izzókat én zsugorcsőbe húztam, így nem látszik, hogy villog és berejtettem a hátsó ülés mögé.Tökéletesen működött így, a gyárival megegyező villogási számmal.
mit tudsz ajánlani?
Még pár kép a bukócsőről:
Bukócsőről képek:
Reléből ne a legolcsóbb fajtát vedd, mert azzal én is megszívtam. Direkt led-es indexrelét nézz,abból is valami nevesebbet.
Esetleg tudnál a bukócsőről is képet felrakni?
ezek szépek nagyon. huha jó ,hogy mondod akkor ,hétfőn útána járok a relének.csak nem tudom milyen kell hozá...
Így néznek ki az indexek: