Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Érdeklődnék, tudtok-e olyan motoros áruházat ahol valamit lehet még kapni a típushoz?
Nem ártana egy szívósort cserélnem, és érdeklődnék sc 24-hez első indexek, és plexi után.
Segítségeteket előre is köszönöm!
BUÉK minden mozdonyvezetőnek és kis családjának!!!! :)))
Ezek a mindenttudó klassz kis honlapok azért az emberben mindíg megzavarjàk a vércukor szintjét. Màr majdnem szétcsavarfoztam a blokkot...
meg is válaszoltad :)
Sziasztok! Elég amatőr lesz a kérdés, de néhàny honlap ehhez a tipushoz külön hoz vàltòolajat. Úgy goncdolom, hogy közös egység a blokk és a vàltótér, de ritkàn külön olajzàsú egyes tipusoknàl. A mi tipusunkban gondolom a motorolaj keni a vàltót...
Kellemes ,Békés,Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kivánunk Mindenkinek
Hali!

Elvileg a nagyvas.hu-n van spirál...
Sziasztok.91-es cbr 1000f-hez keresek km óra spirált és azt a mehanikát amibe a blokkba bele megy a spirál!Spirál meghajtó,a neve,azt hiszem!
Szia!

Megjött a csomag rendben! :)
Szia!
Légy szíves a címedet elküldeni az email címemre, csomagként fogom küldeni a feszítőt, előre is köszönöm.
Wehe... Basi lett az IZA-ura :D

...nah jó, mentem aludni :)
Ez nem kicsi :D
Egy kicsit elCseszted!
Ez volt alattuk
Le mostam őket
Zozo60!

Sikerült elhagynom a számod, keress meg légyszíves mailben vagy telefonon...

Köszi!
Köszönöm elvtárs!
XX-hez pl itt egy szép technika, de még én sem próbáltam :)

http://youtu.be/4kPLoihXQgc
Üdv.Tudja esetleg valaki,hogy mennyi a a hűtőfolyadék mennyisége egy cbr 1000f-nek?91 évjárat!
Egész jó állapotban van, de az ára se rossz. :)
Ha biztosan ilyet szeretnél, tényleg ennyi km van benne, és tuti hogy mostanában nem kell eladnod, talán ér ennyit. Látni kellene közelről, ezen a gumin kívül kb mindennek gyárinak kell lennie.

Amit nem értek, miért szerel fel vki túrakormányt, túraplexit, doboztartót ha nem túrázik?
sziasztok

motorvásárlás lessz a közeljövőben
http://suchen.mobile.de/fahrze...
megéri az árát?
mik a tapasztalatok?
Sírok helyett Csesznek akart lenni!
Ha valaki jönne: Vigántpetend-Szépkilátó-Sírok karikára indulok úgy egy órán belül. Lehet csatlakozni!