Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

újra (ingyen veb net .hu)
Hölgyek / Urak!

Lenne-e igény mozdonyvezetős pólóra???

pl. ilyen logo-val:
http://cbr1000f.club.hu/logo.jpg
Üdv!

Szuper!
Hívjon a szerelő nyugodtan, ha kérdése van...
Szia! Megkaptam a csomagot köszönöm, pénteken viszem is a szerelőnek.
Köszönöm az üdvözleteiteket :-) Basi22 lehet, hogy igazad van... Én is elég sokat dolgozom, viszont a tavaszi felkészítést én általában április táján szoktam elvégezni, mert itten cudar hidegek vannak, és sajnos nincsen fűtött garázsom :-( Tike 1000f irigykedhetsz is! Egy hétvégi kiruccanás alatt meg is van lovagolva mind a kettő Viszont az tény és való, hogy a legtöbb műszaki hiba amiről itten szó esett az vezlánc feszítő. Viszont nagyon jó volt olvasni ahogy szerveztétek a találkozókat, egyeztétek a foglalásokat, ki kivel megy mikor stb, és még pólókat is csináltattatok :-) Kár, hogy az a nagy lelkesedés alább hagyott...
Üdv itt!

Sajnos vagy nem, műszaki hibákról nem sokat beszélgetünk, olyanok ritkán vannak. :) Max a vezlánc feszítő.
Lassan azért beindul a tavaszi felkészítés, csak felpörög a fórum is...

ui.: azért kicsit irígykedem, hogy olyann közel laksz az Alpinához meg a Fogarashoz. Nagy kedvencek:)
Okés! Köszi a segítséget!
Addigra szétszedem az enyémet is, és akkor mehet egy kalap alatt...
Üdv!

Dobsz fel róla képet?
Tike
köv héten hozom el a cbr-t
szétszedem és majd küldöm a vez feszitőt javitásra
majd csörgök
Üdv Itt
Sokan még nem tértek magukhoz ,téli álmot alszanak,dolgoznak,szerelgetnek,stb
én spec sokat dolgozom, szinte nincs is időm az enyémre ,szelephézagot kellene ellenőriznem,karbit takaritani,szinkron,festetni a kerekeket,
olajak,szűrök,cseréje stb,
Szóval szezonra felkésziteni
Sziasztok! Üdvözlök minden fórumtársat! Tamás volnék Erdélyből Csíkszeredából. Szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehetséges :-) Ha hiszitek ha nem kb. 5 hónapja, hogy regisztráltam és mostanra elolvastam az első hozzászólástól az utolsóig mindent :-) Már csak azért is, hogy ne tegyek fel esetleg olyan kérdést amire már irtatok választ :-) és nagyon érdekel a motorok világa. Tapasztalatok, javítások, élmények stb. Viszont amilyen nagy lelkesedéssel olvastam és jól esett látni, hogy pörög a fórum, egy ideje eléggé el is szomorodtam... :-( Mivel látom eléggé megapadt a ,,lelkesedés,, itt a CBR es oldalon. Na de optimista vagyok :-) és remélem nem fog besülni totálisan ez oldal. Kár lenne érte!
Felszereltam a szatuna plexit, hàt a motor letagadhat vagy tìz évet.
Üdv.91-es cbr 1000f-hez keresek km/h spirál meghajtót!Esetleg ha van valakinek,vagy tudja,hol tudkok beszerezni,annak nagyon megköszönném!
Hali!

Ma elment a csomag! 1-2 nap! a többit majd mailben...
Közben megtaláltam a címed, írtam Neked!
A füst szinűt akkor meg is vásárolnám.
küldessz egy e-mail címet és írok Neked!
Egy füst színű van és egy kék. 5e/db. Még annyi h mivel szatuna-s, így a furatokat fúrni kell, nincs előfúrva...
Engem mindenképp érdekel a plexi. Milyen színű, és mennyibe kerül?
Ha esetleg valakinek lenne eladó MRA turaplexi-je 91es sc24-re engem érdekelne! :)
Köszi akkor marad az MRA vásárlás :)
Sima SC24-hez való, de olyan mint a gyári. 2db van, az egyik már Atisadam-é. Túraplexiben én is csak MRA-t láttam eddig.
A másik megoldás, ha kiegészítő plexit teszel rá. Pl ilyet: http://www.bikehps.com/acatalo...
Az milyen plexi az? nekem 91es sc24 van arra kellene füstszínű turaplexi mert a sima nekem alacsony a magasságomhoz. MRA-t találtam csak hozzá eddig.
Sziasztok BUÉK mindenkinek! :)
Hali!

Szatuna féle plexim van eladó.

Szívósor gumi és első index: E-bay vagy cmsnl.com