Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Basi22,mit hagynál ki?a talàlkát?miért?
Bocs, odanyilazom, mert így csak én tudom hol rögzült
A fékkar két csavarja közül a felsőn.
Ettől jobb nincs sajnos. De ennyi végülis elég, mert ha megvetted a konzolt, úgyis megtalálod a megfelelő csavart...
ez nekem is nagy dilemma , van a motorhoz egy sw-motech gyorszáras tanktáska a gsx-r-en használtam már ilyet és jó holmi, viszont ha a tank csavarhoz teszem pont nem látszik semmi....
nincs képed a tiédröl ?
A kicsin a fékkar csavarjához rögzítettem az univerzális konzolt. A tank előtt nem lenne jó, mert ott a tanktáska takarja.
tippeket kérnék tőletek ki , hova és hogyan tette fel a gps-t már aki használ....

az én kiszemeltem eddig a 2 db tank felfogató csavarhoz csinálok egy egyszerű konzolt, ,de nyitott vagyok bármire
Ezt inkább kihagynám én .köszi
Gratula!!!
Szépen egyben van a vas!
sziasztok, nekem is született a sok tucat minden féle-fajta motor után egy ilyen , réges régen mikor mikor még az SC 21 pár évesnek számított volt egy , és jó emlékeim voltak róla, ezért is esett megint erre a választás
Lehet,jo a hely is,csak legyen nyitva
Jó ötlet! Már csak időpont kell.
Nekünk megfelelne egy hekkes meeting pl Tardoson...
Jo estét uraim,össze is futhatunk,most igy elöször,nem kel hosszú túrát szervezni.Ismerkedés legyen,ti mit gondoltok?
Ok
Felőlem mehet egy 2018 tali! Helyszíneken gondolkodom...
Sajnos a héten ezt keresztülhúzta az időjárás, talán jövő hét?
Sziasztok,szervezünk majd valami motorozást?
írtam privátot
Engem érdekel!
az a kapcsoló ami a képen van melyik oldali??
sziasztok, van egy CBR 1000 F SC 24-re való, de gondolom jó az SC-21-re is hátsó doboz és csomagtartó konzolom, hozzá egy GIVI hátsó platnival 10 e. ft az ára, és van két gyári hátsó indexem jobbos-balos, komplett nem sérültek, jelképes 1000 ft/db-ért
Szia mivel hogy javított szerintem egy 20.000-et megér .De várom a Hondás hozzászólásokat
Szia fejidom mennyi lenne ?
Jó lenne újra találkozni ,mint a legelsőn