Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg néztem nem a legjobb de használhatóak ha valakit érdekel át adom
Szerintem 1000f
Pocok80,az segítség lenne,köszi
Szia!
Nem tudom, mire vagy kíváncsi?
Bőségesen feleslegesen erős, tartós/megbízható, keveset fogyaszt, alkatrész van hozzá.
Szerintem ez inkább túra, az inkább sportos motor - már csak a méreteiből adódóan is.
Azt senki nem tudja neked megmondani melyiket vedd: amelyik tetszik, ami jobban megfelel a céljaidnak.
Ha a személyes tapasztalatom érdekel, én azért vettem 1000F-et, hogy az asszony is kényelmesen üljön rajta. Eddig még nem panaszkodott.
Folyamatosan gondolkodom, hogy kisebbre cserélem, mert egyedül kószálni az talán kellemesebb, de mindig megvétózza.
No meg ha belegondolok, hogy hiányozna a 136 ló, és cserébe még nagyobb fogyasztást kapnék....
Az egyetlen dolog, hogy télen is szeretek motorozni, és a befecskendező ezt jobban támogatja.
Sziasztok!

Tudnátok pár szót mondani, erről a típusról? :) Motorvásárlás előtt állok és nem tudom eldönteni hogy melyik motor lenne a jó választás... 1999 VFR 800 vagy a CBR 1000 F... 196 cm magas vagyok :D Mindkét motoron ültem, és kényelmes is volt mindkettő... Jelengleg RF 400-am van.

Köszi előre is!
Lehet hogy nekem van 2db meg nézem hogy mennyire hadra foghatók
Értem,és köszönöm!!!
Sajnos csak olyat találok most amit nem küldenek ide, de azért az sem veszett ügy.
https://www.ebay.com/itm/CBR10...

https://www.ebay.com/itm/HONDA...

Meg kell beszélni az eladóval mennyiért küldi el, mert az árban a helyi posta van benne.
Dokilh esetleg át tudod küldeni a linket,mivel nem találom,nagyon hàlás lennék,köszi
Gyárit már nem lehet rendelni, ebay-ról vettem én is. Találtam újat, 15ezer/db volt.
Ok,persze szolok
Beszeljunk előtte hogy mennyibe fáj, devalszeg nekem is kellene. köszönöm előre is.
Tike,ha találok valahol,rend.neked is?
Sztem leghamarabb ebay-en találsz. Esetleg keresni kellene valakit aki minta után tudna másolatot készíteni. Engem is érdekelne mindkét oldali.
Eldölt a motor és eltört
Sziastok,kelenne a 9 és a 12 szàmu alkatrész,kérlek segitsetek,köszi
SZIA NEM SOKAT VAGYOK GÉP ELŐTT .........A HASZNÁLT AUTON VOLT HIRDETVE. ZOLTAN
Miért lenne gond,engem nem zavar,szerintem a többieket sem.
Ha szervezel megyek :), ha nem gond a vfr..
Csinálhatnánk Doodle-t, hogy ki mikor ér rá gurulni egyet esetleg....
+ külön a "nagy" talira is.
Na egy jó találkában én is bennelennék!!!
látom, köszi a képet
A javított fejidomot 20 ezerért...

Nem akarok szájba rágni, de ott van az a kis nyilacska a hozzászólások alatt. Ha rákatiintasz, azzal jelzed, hogy az adott hozzászólásra válaszolsz.
Azután ott van az a kis recycle négyzet, ha arra kattintasz, látod mire válaszoltak
Nekem is hasonló megoldás van annyi különbséggel hogy én mindkét csavart használtam a rögzítéshez.
Előkeresem és lövök képet róla. Elég egyszerű, igazából két darab laposvas :)