Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem győztem simogatni!
és persze bevakoltad a helyét
Szép napot!

Ami rajta volt csap az eresztett minden létező helyen,
amit vettem rá csapot repedt volt,
aztán elegem lett...benzin folyt...marta az oldalát rendesen...
csap le...cső hegeszt a helyére,
azóta nem folyik a csap!
Ez a gyári helye? sajna csak az sc21-et ismerem, mert nekem is az van!
Nehéz lett volna beleintegrálni a gyári tükörbe,amúgy akartam tükröt is cserélni de semmit nem lehet rárakni,sajna a gyárin kívül!
És a tieden hova lett az index? A tükrön nem látom!
Jó kérdés! Az enyémen az index kapott egy kis maltert,de hogy a csapot mért tünteti el valaki azt én sem értem
Szia!
Üdv itt! Hova lett a benzincsap a vonatról?
Üdv néked itt az ódivatú mozdonyvezetők között!
Én csak újat tudok,mert tavaly cseréltem én is,de az 21-22000 körül lenne!
Sziasztok!

Nekem CB750 SevenFifty-m van, és elszállt a fesz.szabályzóm. A CBR1000F-esnek pont ugyanilyen típusú szabályzója van ( SH261-12 ), de csak 1990-2000-es évjáratoknál. Tud valaki esetleg segíteni?
Előre is köszönöm,
Tomi
kajtar.tamas.08@kodo.hu
szerintem jó színe van
Üdv Mindenkinek!
Napi ingázásra használom a Mozdonyt, ami egy 21-es testben 24-es lélek...
Kivülről elég szakadtka, van rajta egy kevés gyorskötöző is, és a Trinát strandkorlátkék szín teszi be a kaput a népeknél!
A feszítő nálam is néha csattog, gyűjtöm innen az infót és a télen szétborítom egy nagy lavórba!
Széles utat mindenkinek!
Holnap gurulok Pestről a Balcsira, ha valakinek van kedve csatlakozhat.
Siófok-szabad strand-alkoholmentes sör!
Kérlek regisztrálj a kedvemért!

Köszi!

http://vezessferrarit.hu/meghi...
Én szívesen aludnék másnaposan egy olyan hálózsákban aminek a fej részére előtte ráfojt egy kis pálinka!
Na meg a kaják is nagyon odabaszósak a pálinka mellett.
Az öreg székelyeknél még a csapból is ilyen finomságok folynak.Értenek is hozzá tapasztaltam én is a vendégszeretet odakinn !
Ha jól emlékszem valahol itt: http://tinyurl.hu/tXgH/
Eddig nem panaszkodott, pedig kapott már bőven :-) 5-ös lemez van lézerrel kivágva, összehegesztve. A nehéz dolgokat én lehetőleg a tanktáskába szoktam pakolni, hátra hálózsák, törölköző stb megy. Meg áfonyapálinka Erdélyből :-)
Ez hol lett amúgy fényképezve,mert én laktam egy évig a hungárián,de ott nem láttam ilyesmit!
Szép a ruhád szép a lovad így fehérben,szerintem jó a kék színű ülés is a fehérrel. Csak azt nem merem elhinni hogyha tele pakolod a hátsó dobozt sörrel akkor az a kicsi tartó elbírja e ?
Mi épp műszakizni visszük a vasakat párommal:-)
Kicsit öregesen alszanak itt az expresszvonatok gazdái a fórumon, de én próbálok életet lehelni néha bele.