Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó reggelt,köv.hétvégén Velence .Dolgozom akkor is DE megoldjuk csörgess majd mik a tervek
Mi asszonykával reggel indulunk Alsóörsre szocimotoros talira:-)
Nekünk jövő hétvége nemjó, autóbontás lesz. Nagyflexxel :-))))

Viszont még ebben az évben összehozhatnánk az első mozdonyvezető találkozót...
Gyerekek...behúztuk a kéziféket! A hétvégén melózok mind a két nap, de legalább jövő héten guruljunk egy velencei futamot a pest környékiekkel! Ismerkedési est a parton, sör-hekk... asszonyok jöjjenek, hogy ne essünk kísértésbe!
Múlt héten mentem Anyával egy Siófokot, visszafelé origami szakkkör a rendszámtábla "kárára" és megcsináltuk a motoros sávot megmutatnánk a "rollereseknek" hogy régen még fasziknak gyártották a vasakat nem gyerekeknek.
Mármint méretre gondolok!
Jelentkezzetek Mozdonyvezetők!
Üdv. Pipi
Akkor pálinkás jó reggelt!Szépen indítsuk a napot.Vagy sok itt a munkanélküli?
Jó reggel a pálinka
Ez valami szörnyen szar!Csak majomkodás!
Az a jó hogyha meg vagy vele elégedve!
Üdv nekem gyári indexekkel tetszik a "tejfölös doboz" kémény cserén gondolkodom én is
Bill a KIRÁLY!
A filmet gondolom láttad! Örök darab! És a zene ...

A gyári kéményt meg csak le kéne festeni, a hangjával meg vagyok elégedve (lehet hogy vénember vagyok ... ). Egyébként a vasra is ráférne egy festés, de egyenlőre örülök, hogy megvan és fenn tudom tartani, az itteni mázolók olyan összegeket mondanak a "gyöngyházmetálpiros" festésre, amiből majd egy évet motorozok . Szóval megy (mint a vonat ) és ez a lényeg!
NA LÁNYOK BESZÁLLÁS,ez mán itten aszód!(hobo kopaszkutya)
KÖszönjük szépen ,i igyekszünk szépek lenni!Persze ha lehet csakis bőrben!És a jegyesemmel vagyok a képen persze a nagy tehén társaságában!
Az ajtók a baloldalon nyilnak.
Nekem marad az akciós kőbányai (2liter - a nagy szomjúságra )
amúgy meg a lenti képen elég szemrevaló társaid vannak!
A tiédnek tetszik a színe laja "bácsi˝˝csak azt a gyári kiput kéne ledobni róla nagyon!
Egésségedre nekem is,beckset iszom akciós a peniben!
Az a jó ha megy mint állat,sportlégszűrőt bele meg nagy fúvókát aztán gyííí
már folyamatban (a sör)!
De sokan vagyunk itt most hirtelen,kér valaki egy sört így munka után?
Én is csak símogatnám és símogatnám ha ilyen szép színe lenne az enyémnek,mindaddig amíg jó koszos nem lenne az olajos kezemtől!attól kapna egy kis sötétebb árnyalatot!
A lényeg, hogy jól néz ki!
Mint a vonat!
Nem,gyárilag a lámpa mellett van a fejidomban de nem tetszett mert ormótlan nagy,így kapott új(gsxr 250 ) esét az van oldalt az elején!ledeset semmiképp nem akartam mert klasszikus fazon vagyok!
Ronda és finom...egy elem se illeszkedik,van rajta üvegszálas elem,
müanyag elem...de nagyon megy