Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem arra a motorra fájt a fogam néztem egy másikat . Pásztóról hoztam el egy repsolt .
Ha erről van szó, az bizony slick gumi...elől is meg hátul is...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1000_rr_repsol_plusz_hrc-8852745
Nem slikk volt rajta de ez mindegy is . Az idomszettre viszont kiváncsi lennék hogy mire gondolsz ?
Úgy bizony. Teli slick gumi, másik idomszett...
Heló mire gondolsz hogy pályázott ?
E-mailben...
Nem úgy tűnik, h utcai motor volt...
bigoneoszi!
szeretnék majd egy telefonos elérhetőséget ha nem baj!
előre is köszi!
Szia ! Láttam holnap hivom is ! Köszi hogy jelezted !
Ma feltette a használtautóra, 1.299.0000, repsol 2005
Szia
ha még is úgy döntenél hogy bontod akkor a telefonszámod kellene köszönöm
v_gyurika04@freemail.hu
Helló! Van egy blokkom gondolkodom rajta,hogy javítom vagy szétbontom! A váltója hibátlan keveset futott!
Sziasztok.
Esetleg tud valaki 04 RR hez váltot? vagy valami bontot ahol érdemes megkérdeznem és korrektek is.
Válaszokat elöre is köszönöm!
szia küldjetek elérhetőséget és ha tényleg eladja akkor beszélünk
Még a hétvégén csapatunk egyet vele és jövő héten megy a Használtautóra fel! 2005-ös repsol 26000-27000 km körül lesz benne szép állapotú, nem agyon ütött, van hozzá akrapovic dob is! 1250000-130000 körül, annyiért gyorsan el fogják vinni!
lufi 83 júliusba szeretnél vásárolni egyet? sztem én is tudok egyet 07-es .. de kérdezhetel emailon is böveben szabo1985@freemail.hu hali.
Heló ! Mit jelent az a rövid idő? Én júliusban jövök haza külföldről adig szeretnék egyet felhajtani magamnak !
Szia ! Valami hasnolora gondoltam mint a tiéd . Végülis mindegy 05től-07ig . Csak ne legyen agyon vágva .
Teljesen igaz rosszul értelmeztem aluminium szinű igen!:):)
A lengővillád a repsolon alumínium színű :)
ÉN tudok egy 2005-öst, cimborámnak jön a 2-ik gyerek és ezért eladó lesz rövid időn belül!
Lufi 83 milyen repsol érdekelne? hanyas évjárat?
Az enyém 07-es és arany szinű Showa!
Az én 06-somé fekete volt és tudtommal az is kell legyen.
Sziasztok ! Nem tud valaki eledó repsolt ? Lehetőleg magyar papiros érdekelne ! Köszi !