Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Van egy eladó, füstös átlátszó standard plexim 2004-2007es szériához! Új, sosem használt karcmentes! Irányár.: 8000Ft
Ha esetleg valaki érdekene:link
Szia! Ha nem boldogulsz, segítek!
Vagy kontaktos ha ritkán használják.
A vészleállító kapcsoló gombod nincs off/ lekapcsolt állapotban? Nem 1-2 embert szívatott már meg remélem csak ennyi a probléma.
Sziasztok!
Olyan próblémám lenne hogy a 2005-ös 1000 rr Cbr-emmel,hogy a gyújtást ráadom és üzemanyag szivattyú nem búg és nem indul. Mi lehet a baj. Válaszotokat előre is köszönöm.
Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek és széles utat, gumi fákat!
Hali

Ma kitoltam kicsit a mocit beröffentettem és arra lettem figyelmes hogy a kuplung fel levegősödött mi válthatta ezt ki ?(a motor 2 hónapot állt letakarva érintetetlenül ) valaki ha tud valamit azt megköszönném !
Hali!

Szezonvégi kiárusítást tartok, mert a Jézuska új szerelést hozott! Eladásra kínálok egy Alpinestars SMX Plus és egy Sidi Vortice csúcskategóriás verseny csizmát. Mindkettő 42-43-as. (35 párja) Egy M-es méretű Shark Zarco Replica bukósisak, 1 éve újonnan 75-ért vettem, hibátlan, beépített napszemüveges 55.000-ért vihető. Van még egy női Spool kordura dzseki S-M méret, utasként használt 20-ért és egy Yamaha speckó motoros hátizsák. Yamaha kereskedésben vásárolt, használva nem volt, még a cimke is rajta van. Új ára 19, most 10-ért szinte ajándék. Akár karácsonyi meglepi is lehet. Ha valakit érdekel írjon és küldök képet, de egy része a kepesmotoron és az olx-en is fent van.
Szentesi a gép! Köszi a gratulációt!
Üdv!
Szép a géped! Véletlenül nem itt vettem Veszprémbe?
Olajat szerintem 10w40 300v factory mehet bele De a hozzáértők megmondják a tuti
Köszi, hogy csatlakozhatok!
Sok kérdésem lesz majd és remélem segítetek a rutinotokkal!
Első kérdésem milyen olajat rakjak bele tavasszal?
Igazából mindenhol ki szeretném cserélni rajta!
Hali Zozzy! Csatlakozhatsz a klubba, már csak idom szettet kell cserélni vagy lefényezni REPSOL mintára!
Na jó csak poén. Végre motorozhatok márkatársakkal is. Csak lenne már tavasz!
Üdv!

Pár dolog hátha valakinek éppen szüksége lenne rá
Hali mindenki!
Szeretnék a klubba jelentkezni!
November 28.-a óta én is szert tettem egy ezredesre!
Köszi előre is!
t55am@freemail.hu az email címem. Ezen keresztül tudunk mindent egyeztetni és megbeszélni.
Üdv, Józsi
Joczika!

Ez az! Repsol-osok egyesüljetek! Minél több ilyen szép gép van együtt, annál nagyobb feltűnést kelt! Legalább lesz 1-2 márkatárs is a bandában, mert hondásként egyedül vagyok a BMW-k, Yamahák, Suzukik, Ducatik között. Úgyhogy majd egyeztetünk. Dobj majd elérhetőséget.

Szabó!

Emailben jelentkezek, aztán megbeszélünk mindent!

...már csak 3 hónap és csapathatunk...
Helló akkor megadnám az email cimem szabo1985@freemail.hu teló számot most nem tudok adni mert kint vagyok külföldön ,, majd szeretnék kérdezni töled akkor pár dolgot emialon aztán meg majd ha haza jövök majd felhivlak hali..
Sziasztok Repsol-osok!
Egy jó csapatásra én is csatlakoznék hozzátok néha, ha nincs ellenetekre! Üdv, Józsi
Persze, bandázhatunk! Facebook-on nem vagyok (melóm miatt)
Írj ide elérhetőséget (e-mail vagy telefonszám) és kereslek, aztán ha tudok, mindenben segítek.

Z.T.
Köszi szépen ,, hát igen ritka találni nagyon amik meg vanak kimélve de végre lett egy ,, amugy meg kérdezhetem töled hogy honan vetél repsol ruhát meg sisakot?, mert sehol nem találok kérdeztem már sok helyen de sehol nincs motorhoz menő szin ,, amugy kérhetek egy elérhetöséget töled mert szeretnék pár dologrol kérdezni motoral kapcsolatba szervizelés stb meg mire kell oda figyelni ennél a tipusnál esetleg Facebokk van neked vagy email cim is jó nagyon szépen köszönöm
Sziasztok Bladesek!
Múltkor sikerült egy elég szép szezonbúcsúztató képet lőnöm az én RiBanComról :)
Szép vas, majdnem annyira, mint az enyém...
Gratula. Nézegettem én is a hírdetést, a tulaj nagyon el akarta adni, mert 1,89 millióért kezdte híredetni, utána meg hetente csökkentette 100,000-el. Nem normális. Legutóbb 1,69-ért láttam. Már féltem, hogy egy hónap múlva oda adja valakinek ingyen.
Gondoltam ha leviszi 1,5-re akkor befektetésnek megveszem, tavasszal megint fog érni simán 1,9-et. Tavasszal gurulhatunk egyet közöset, úgy is ritkán látni 2 maku repsolt együtt.
szíp!