Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem Veszprémi!
Miből gondolod?
Könnyű találni a neten service manual-t, abban minden benne van.

Addig is itt az olaj és hűtőfolyadék
Hali!

Itthon vagy? Mondtam, hogy van egy jó szerelőm, ő leszervizeli neked kompletten, mindent tud hova milyen, mennyi kell. Itt van Pesten, az enyémet is ő szervizeli. Ha érdekel megvan a számom és az email címem is jelentkezz.
Helló
Kérnék egy kis segitséget mert szeretnék nagy szervizt csináltatni valaki meg tudja nekem mondani hol találom meg hogy menyi olaj menyiség kell a honda cbr1000rr sc57 -es motorhoz érdekelne az összes feltöltési menyisége fék,,kuplung ,,hűtö folyadék is köszönöm segitségeteket elöre is
CBR 600 RR 2005 hátsó ülést keresek, akinek van jelezze.
veszprémi a mocid nem ?
semmi gond!
szia, már elkelt, csak elfelejtettem levenni a hirdetést.
szép napot!
Ricsi
hali! engem érdekelne!
postázni tudod utánvét?
Sziasztok.

Hátha esetleg vkit érdekel: EBC fékbetétszett
Szeva..Grat hozzá, mikor vetted, mert Én egyszer találkoztam vele a városba
Sziasztok,

Valaki leírná nekem hogy a kijelzőn (CBR 1000 RR 2005) mit mivel hogy tudok beállítani?
Meg hogy kinek milyen beállításai vannak az első és hátsó futóműn.
Sajnos nincs magyar leírásom a motorhoz, de ha lenne valakinek magyar, azt nagyon megköszönném!
köszönöm!
szivo: 0.13-0.19
kipuf: 0.27-0.33

es megegyezik a 04-essel
szaisztok, meg tudná mondani valaki a 07-es szelephézag értékeit? csak 2004-2005ös manualt találtam, nem tudom hogy változtattak-e utána.
Sziasztok,


SC59 (2008- ) 1000RR par alkatresz elado:

serulesmentes vaz hivatalos (birosagi) papirral (forgalomba nem helyezheto, de palyazashoz tokeletes, igazolt szarmazasu)
elso carbon sarvedo
hatso lengovilla, rugostag,
plexi
hatso labtartok
kormanykapcsolok
tengelyek
feszszabalyozo
hatso fekrendszer
stb...

(nagyjabol az van ami a kepen latszik, idomszett, lampak, tukrok nincsenek)
Hali! 0620 21419 harminchárom
Eladó! 13 000+posta.
sziasztok, eladóvá vált egy pár cnc alumínium fék és kuplung kar. (1000rr 2004-2007es szériákhoz biztosan jó) Felhajlós, állítható hosszúságú fajta, nem a sima állítható. Sajnos az eredeti színéből már veszített, mondhatni ahol nap érte, fakóbb. Ez látszik a képeken. Szerkezetileg hibátlan állapotúak. (Új ára 16-18 körül volt ha jól emlékszem) Eladás oka: vettem másfajtát helyette. Ár: 6ezer/pár.

Ezen kívül keresnék 06-07eshez műszerfal burkolatot, ha valakinek lenne, szóljon bátran.
Gratulálok, sok örömet hozzá. Addig amíg nem leszel biztos a kezelésében, addig roppant óvatos légy nehogy összetörd magadat és ezt a gyönyörű motort.
Hali!

Ha meg van még a plexid dobj rám légyszi egy elérhetőséget a zakortibor@gmail.com címre.
Köszi!

Z.T.
Köszönöm szépen a tanácsokat. Szerencsére csak a pillanat lekapcsoló volt beragadva egy kicsit egy kis spray meg kapcsolgatás és egyből indult is
Hali! Szép motor De ez nem gyári fényezés ugye ha jól látom? valahogy nem rémlik hogy ilyenbe kiadták volna. Első dolgom az lenne hogy eladnám róla a gumikat és kicsit sportosabbat tennék fel rá Pilot road2 van fenn talán ami azért ehhez a motorhoz nem passzol szerintem,de ahogy gondolod csak tanács
Sziasztok,
Egy cbr 1000 rr új tulajdonosaként szeretnék bemutatkozni, lenne majd biztos pár kérdésem... :)