Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KawaBBusa! Esetleg meglenne a telefonszáma ennek a Boglovics úrnak, mert nem vagyok fent a facebook-on. Ha nem publikus, akkor e-mailba megküldhetnéd (forvaradi@freemail.hu), megköszönném.
Szia
Van egy szakember aki itthon a harley kat fujja es viszik ki usaba innen. Bolgovics andras facebookon megtalalod. Nekem a busara 140ezret mondott mindennel egyutt. A tied max 120 e lehet es mindenre vallal garanciat s vegig fotokkal dokumentalja a fenyezest. Sot a gyari matricakat is belefenyezi s lakkozza. Amit akar a tulaj.
A kinai pedig afa koteles is igy kb 200 e korul all meg. Igaz mwgmaradna a gyari idomod. Az illeszkedesnel lehet problema illetve a hőtűresnek ugyanakakkor ismerek olyat aki evek ota hasznalja busan es semmi problema vele.
En eppen most fujatom a busan a komplett garniturat remelem jo lesz
Gyerekek!
Ami itt az aprón van 1000rr, 700ropiért, kamu lehet?
Köszönöm a válaszod. Ha ebay-on rendelném, akkor mennyire lehet tökéletes a kidolgozás? Értem ez alatt azt, hogy rendesen passzol a felerősítési helyekre, vagy olyan kínai módon éppen hogy jó lesz. Ha van tapasztalat akkor köszönöm. Egyébként, ott olyan 120.000 körül lenne+ a szállítás nem tudom mennyi. Beszéltem a Mike Tomival, aki azt mondta, hogy airbrush technikával alsó hangon 150.000-be fájna, de a szopás az, ha gyári a motor, mert akkor le kell csiszolni az összes matricát, ami még emeli a költségeket.
Beszéltem pár motorossal és azt tanácsolták ne féljek ezrest venni a hornet után :)
Hornet után egyből ezerererrr? kb semmi értelme, de ha van rá pénzed...Hornettel szembeni előnye a szélvédelem. Persze jó, mert nyomaték meg erő, meg ez az évjárat még kényelmes is (ez mondjuk személyenként eltérő ) Leginkább arra figyelj, hogy meglegyen mindkét kereke. Hibája leginkább hanyag előéletből eredhet.
Sziasztok szemezek egy 2005 ös Cbr 1000rr el de nem tudom belevágjak e a megvételbe tudnátok pár tippet mondani mire fighyeljek oda vagy mi az amit tudni kell a tipusrol hibái előnyei stb :) előre is köszi
Hali!

Ha jól tudom gyáriban nem létezik fehér REPSOL. Ez valami amerikai hóbort. Így 3 verzió marad: 1. ebay (legolcsóbb, legbiztosabb, mivel itt nem gáz ha nem stimmel a színkód, mint a sárgánál), 2. lefényezteted kb. 150.000, 3. lefóliáztatod kb. 200.000.
Tudomásom szerint (találkoztam az egyik tulajával tavaly Balatonfüreden) 2 ilyen van az országban, azt is fényezték.
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy fehér REPSOL idomgarnitúrája van-e valakinek 2004-2005 ezer RR-re? Láttam az ebay-on ilyet, hogy lehet rendelni, de nem tudom, hogy megbízható-e, vagy mire érdemes figyelni rendeléskor. Másik kérdésem hozzátok, hogy mivel nekem korábban Yamaha R1-em volt és szeretnék egy 2004-2005 1000 RR-t venni, hogy van-e valami típushibája ezeknek a motoroknak, vagy mi az amire vételkor jó ha figyel az ember. Válaszaitokat előre is köszönöm.
Az tudom, hogy a gombokkal kell beállítani
Valamelyik gombot hosszan kell nyomni a HISS LED ki-be kapcsolásához.
Boccs nem neked ment volna, hanem SVOli -nak!
Nem, úgy tudom lehet valahogy kapcsolni.
Ha ugyanaz, mint Hornetnél, akkor lambda szonda fűtése. Lehet csak szétcsúszott a csati.
Sziasztok!
A villogó hiss lámpát hogy lehet be, ill ki kapcsolni? Köszi
Sziasztok!
Tegnapi nap folyamán (CBR1000RR 2005) felvillant a hibakód jelző "FI"...2hosszú és 3rövid jelzéssel. Elvileg ahogy néztem az 23-t jelent. Mi lehet a probléma?
Sziasztok! Eladó Cbr 1000rr 2004 kormány a jobbos görbe kicsit! . 15000ft 06 20 4606391
Üdv!

Írj ide inkább. hondacbr1000rr@freemail.hu
Hi!

Mi lesz helyette,ha lehet erdeklodni
Üdvözletem!

Eladó a nemrég vásárolt fém fékcső szettem Abs-es Sc59-hez. Megvettem de eladom a motort így nem raktam fel, hátha valakinek kellhet. Bontatlan természetesen. 160 euroért vettem, itt meg is tudjátok nézni. http://www.melvin.de/default.a... Valakit érdekelne kerressen nyugodtan. Az árból engedek józan keretek között

Üdv Gyuri
honda cbr első sávédő( 2008) szép állapotban ár:6000ft
06302692998
Akkora a kulonbseg a srac szerint hogy angol nelkul is rajohet barki